Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Kancelaria prawna Wrocław - MERITUM
ID linku 26649
Tytuł Kancelaria prawna Wrocław - MERITUM
Url http://kancelariaprawna-meritum.pl
Opis Kancelaria Doradztwa Prawnego MERITUM we Wrocławiu i Oleśnicy oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w sprawach gospodarczych.
Kancelaria reprezentuje swoich Klientów między innymi przed: sądami powszechnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, polubownymi, organami administracji publicznej. Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna polega na sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwy, odpowiedzi na pozew itp.), środków odwoławczych (sprzeciwy, zarzuty od nakazu zapłaty, apelacje itp.), opinii prawnych, projektów umów, udzielaniu ustnych porad prawnych, wyjaśnień, konsultacji korespondencyjnych, telefonicznych, e-usług (za pośrednictwem formularza kontaktowego), prowadzeniu szkoleń z zakresu zagadnień prawniczych.
Zlecone Kancelarii sprawy rozwiązywane są zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Biznes i ekonomia > Usługi
Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe Kancelaria   prawna   radca   prawnik   adwokat   rozwód   Wrocław   Oleśnica
Data Oct 19, 2015
Imię kontaktowe Łukasz Bilski
Email wyślij email do Łukasz Bilski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Wycena nieruchomości Świdnica - MT NIERUCHOMOŚCI
  Biuro Rzeczoznawcy Majątkowego MT-NIERUCHOMOŚCI Monika Niedośpiał w Dzierżoniowie oferuje wycenę nieruchomości lokalowych mieszkalnych i użytkowych, nieruchomości gruntowych zabudowanych, nieruchomości gruntowych niezabudowanych, nieruchomości budynkowych, własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu, nieruchomości rolnych, zorganizowanych gospodarstw rolnych, nieruchomości leśnych i służebności oraz opracowania dotyczące opłacalności inwestycji.
Firma posiada doświadczenie w kilkuset wycenach - czynny udział w wycenie nieruchomości od 2011 roku, szczyci się przeprowadzeniem analizy kilku tysięcy aktów notarialnych, niezliczoną ilość godzin spędzonych na analizach rynków nieruchomości, aktywnym przeprowadzaniem sprzedaży/dzierżawy nieruchomości i obserwację zachowań stron podczas negocjacji cenowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Nieruchomości
Biznes i ekonomia > Prawo
Biznes i ekonomia > Usługi


2. Siodlaczek - dentysta, stomatolog Dzierżoniów | Bielawa | Świdnica
  Gabinet stomatologiczny Piotr Siodlaczek istnieje od 1991 roku. Położony jest w dogodnym dla pacjentów miejscu - w samym centrum Dzierżoniowa (Rynek, ul. Piękna 3A)
Oferuje wszechstronną opiekę stomatologiczną z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. W leczeniu wykorzystuje 25 lat doświadczenia zawodowego.
Wszystkie usługi stomatologiczne realizowane są rzetelnie i w rozsądnych cenach.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze
Zdrowie i uroda > Gabinety
Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Kancelaria prawna Wrocław - MERITUM
  Kancelaria Doradztwa Prawnego MERITUM we Wrocławiu i Oleśnicy oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w sprawach gospodarczych.
Kancelaria reprezentuje swoich Klientów między innymi przed: sądami powszechnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, polubownymi, organami administracji publicznej. Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna polega na sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwy, odpowiedzi na pozew itp.), środków odwoławczych (sprzeciwy, zarzuty od nakazu zapłaty, apelacje itp.), opinii prawnych, projektów umów, udzielaniu ustnych porad prawnych, wyjaśnień, konsultacji korespondencyjnych, telefonicznych, e-usług (za pośrednictwem formularza kontaktowego), prowadzeniu szkoleń z zakresu zagadnień prawniczych.
Zlecone Kancelarii sprawy rozwiązywane są zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo
Biznes i ekonomia > Usługi
Firmy wg branży > Inne


4. Dj na wesele Świdnica, Kłodzko, Wałbrzych, Wrocław, Bielawa, Dzierżoniów
  TEAM WESELNY DJ MARQSA TO ZESPÓŁ NA TWOJE WESELE!

Jest to gwarancja klasy profesjonalizmu oraz niepowtarzalny klimat każdej uroczystości z szeroko pojętej kultury muzyczno-konferansjerską na najwyższym poziomie.
Każda impreza prowadzona przez nas kończy się spektakularnym sukcesem. Naszą siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, który prowadzimy. Polegamy na sprawdzonych przebojach lat 80 i 90 oraz tych najnowszych. Prowadzimy oczepiny i wybieramy najlepsze gry i zabawy weselne. Dzięki temu wszyscy goście weselni mogą być pewni, że będą bawić się doskonale i na najwyższym poziomie. Spontaniczność i improwizacja stanowią jeden z elementów naszej charakterystyki. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie na gorąco reagować na to, co dzieje się aktualnie na parkiecie i poza nim.

JAKO PROFESJONALNY TEAM NA WESELE, studniówkę czy sylwestra, dysponujemy profesjonalnym sprzętem studyjnym, nagłośnieniowym, a także oświetleniem i wszelkimi atrybutami DJ-skimi.
Kategoria:   Muzyka > Zespoły
Muzyka > Muzycy
Muzyka > Instrumeny muzyczne


5. Gościniec Sudecki - pensjonat Dolny Śląsk
  Zapraszamy do Gościńca Sudeckiego znajdującego się na terenie Jeziora Bielawskiego w woj. dolnośląskim. Doskonałe położenie czyni nasz gościniec wspaniałym miejscem do wypoczynku, a także do wypadów pieszych lub rowerowych. Na terenie gościńca znajduje się parking samochodowy, na którym bezpiecznie można pozostawiać swoje auto. Gościniec posiada do Państwa dyspozycji 9 pokoi. W sumie to do 35 miejsc noclegowych o wysokim standardzie. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor, czajnik oraz lodówka. Dysponujemy bezprzewodowym internetem w całym budynku. Cały obiekt jest monitorowany.
Do dyspozycji Klientów jest także bar wyposażony w różne gatunki piw i inne trunki oraz przekąski i ciepłe dania. W sali barowej znajduje się ponadto stół bilardowy oraz duży telewizor umożliwiający oglądanie filmów i transmisji sportowych.
Kategoria:   Turystyka > Kwatery i pensjonaty
Turystyka > Noclegi
Turystyka > Hotele


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. porady prawne online
  Porady prawne przez Internet świadczone przez profesjonalną kancelarię prawniczą z Warszawy. Wyczerpujące odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, pomoc w rozwiązywaniu precedensowych spraw w oparciu o konkretne przepisy z kodeksu cywilnego, kodeksu pracy i innych, projekty umów, które w pełni zabezpieczają interesy klienta, oraz pomoc w korekcie umów już sporządzonych: wykreślenie lub zmiany klauzul niedozwolonych, postanowień, które okażą się sprzeczne z obowiązującym prawem lub postanowień szczególnie niekorzystnych dla klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. KMMC - Obsługa prawna hurtowni
  Jako jedyni oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną hurtowni. Nasza oferta jest specjalnie skrojona dla tego rodzaju przedsiębiorstwa.
Oferujemy między innymi: obsługę bieżących wierzytelności, sprawdzanie przyszłych kontrahentów pod względem wypłacalności, sporządzanie i opiniowanie umów handlowych, audyt prawny dokumentacji firmy, szkolenie kluczowych pracowników firmy (fakturzystki, kadrowa, handlowcy) z podstaw prawa.
Posiadamy doświadczenie w obsłudze hurtowni wielu branż. Świadczymy doradztwo odnośnie formy i sposobu działalności. Pracujemy zdalnie bez angażowania infrastruktury firmy, a nasze ceny są kilkakrotnie niższe niż u adwokatów i radców, gdyż jesteśmy prawnikami niezrzeszonymi w korporacjach prawniczych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Windykacja należności
  Kancelaria windykacyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oferuje faktoring i monitoring należności jako środek zapobiegawczy w powstawaniu zadłużeń i konieczności stosowania technik windykacyjnych w dochodzeniu swoich należności. Firma usługowa Jatex współpracuje z osobami oraz firmami, które chcą realizować swoje transakcje w sposób bezpieczny i szybki przy zachowaniu atrakcyjności własnej oferty. Bardzo niskie koszty faktoringu skłaniają ku powszechnemu stosowaniu tego sposobu realizacji płatności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Www.notariuszskytower.pl
  Wizyta u notariusza może być dla niektórych stresująca. Jeśli chcecie tego stresu uniknąć warto skorzystać z naszej kancelarii notarialnej, która mieści się na terenie Wrocławia. Przygotowujemy akty notarialne, staramy się do każdej osoby podchodzić w taki sposób, by wszystko w trakcie przygotowania aktu było jasne i zrozumiałe. Dbamy o to, by każdy kto pojawi się w kancelarii mógł liczyć na indywidualne podejście.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Sprawy rozwodowe - adwokat.drewnicka.pl
  Usługi kancelarii prawnej z Wrocławia. Prowadzimy sprawy dotyczące ochrony własności klientów, optymalizujemy podział majątku przy rozwodach, ustalamy kwestie alimentacyjne, pomagamy przy problemach spadkowych. Dodatkowo odzyskujemy klientom odszkodowania, np. zadośćuczynienie po wypadku. Nasza dodatkowa specjalizacja to prawo karne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0