Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
infolinia prawna
ID linku 2694
Tytuł infolinia prawna
Url http://www.telefondoprawnika.pl
Opis Chcesz zasięgnąć porady prawniczej?. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem. Dzięki naszym fachowym poradom rozwiążemy wszystkie twoje problemy. Doradzamy w takich gałęziach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo konsumenckie, prawo pracy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zkorzystania z naszych usług.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Infolinia prawna   Porada prawna na telefon   Pomoc prawna na telefon   Doradztwo prawne na telefon   Telefon do prawnika   Telefoniczna konsultacja prawna   Telefoniczny konsultant prawny   Poradnik prawny   Pomoc krs infolinia   Pomoc rejestracji
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Praktycy o windykacji
  Zbiór artykułów z dziedziny prawa a szczególnie windykacji. Serwis publikuje unikalne teksty prawnicze dotyczące etapów odzyskiwania należności: windykacji polubownej, sądowej i komorniczej. Sytuacje często z życia wzięte. Również materiały dotyczące zabezpieczenia własnych interesów w obrocie gospodarczym. Autorzy tekstów reprezentują rzeczowe podejście wynikające z cennych doświadczeń w prowadzeniu spraw sądowych i windykowaniu należności.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Kancelaria adwokacka Warszawa
  Szukasz sprawdzonej kancelarii adwokackiej na terenie Warszawy? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług kancelarii Bartosiak & Wspólnicy. Profesjonalne podejście do klienta oraz fachowy zespół to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Działamy na rynku już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. Wejdź już teraz na naszą stronę i zapoznaj się z całą ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w kierowanej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a Oprócz tego przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, odpisów aktów oraz sporządzanie innych czynności, które wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela bezpłatnych informacji na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. OLSZAŃSKI pomoc prawna
  Kancelaria Adwokacka Olszański to miejsce, w którym uzyskają Państwo kompetentną pomoc w obszarze całościowych usług prawnych. Swoją aktywność prowadzi ona od 2002 roku na terenie Łodzi, ciesząc się zaufaniem obszernego grona odbiorców, którzy doceniają zaangażowanie, skuteczność i odpowiedzialność jej pracowników. Specjaliści dbają nie tylko o obsługę na wysokim poziomie, ale także starają się znaleźć maksymalne rozwiązanie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego delikwenta. Kancelaria Adwokacka Olszański obsługuje tak jak osoby fizyczne jak i prawne, wspiera także jednostki samorządu terytorialnego. Specjalizuje się przede wszystkim w usługach prawnych w zakresie specyfiki obrotu gospodarczego, spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego i jednostek dostarczających media. Osoby zaciekawione szczegółami zapraszamy na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. G.WRÓBEL, A.LETKIEWICZ Notariusze Zabrze
  Szukasz notariusza w Zabrzu? Zapraszamy do zapoznania się z Kancelarią Notarialną Grażyna Wróbel, Andrzej Letkiewicz. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów Stron oraz innych osób, dla jakich czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących realizowanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dokonuje w Kancelarii Notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0