Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6110
Dom 3332
Firmy wg branży 8322
Internet 4145
Komputery 747
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 910
Muzyka 333
Nauka 788
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1901
Zdrowie i uroda 2986
Zwierzęta i rośliny 317
infolinia prawna
ID linku 2694
Tytuł infolinia prawna
Url http://www.telefondoprawnika.pl
Opis Chcesz zasięgnąć porady prawniczej?. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem. Dzięki naszym fachowym poradom rozwiążemy wszystkie twoje problemy. Doradzamy w takich gałęziach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo konsumenckie, prawo pracy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zkorzystania z naszych usług.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Infolinia prawna   Porada prawna na telefon   Pomoc prawna na telefon   Doradztwo prawne na telefon   Telefon do prawnika   Telefoniczna konsultacja prawna   Telefoniczny konsultant prawny   Poradnik prawny   Pomoc krs infolinia   Pomoc rejestracji
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Firma windykacyjna Wektor Inkaso Biuro Prawne
  Powierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat. Firma Windykacyjna Wektor Inkaso - Biuro Prawne świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E.Skuteczność windykacji w wielu przypadkach uzależniona jest przede wszystkim od szybkiego zlecenia długu do windykacji. Zbyt długie zwlekanie wierzyciela z przekazaniem sprawy do windykacji licząc, że dłużnik może w końcu spłaci zobowiązanie, to prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy maleje z każdym tygodniem,a nieraz i dniem. Z naszego doświadczenia,oraz statystyk jednoznacznie wynika, że dług odzyskują ci wierzyciele,którzy zlecą windykację jak najszybciej po dniu wymagalności .Nie wolno zapominać, że dłużnik może mieć innych wierzycieli,którzy również chcą odzyskać swoje pieniądze,więc wskazane jest szybkie podjęcie decyzji o zleceniu windykacji.Proszę pamiętać,że im dłuższy okres czasu upłynie od dnia powstania długu,tym windykacja Państwa należności będzie utrudniona,co może ponieść za sobą dodatkowe koszty. www.kancelariawektor.pl
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. ŁUKASZ DRASZCZYK pomoc prawna
  Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk mieści się w Tarnowskich Górach, funkcjonuje na terenie całego kraju, najwięcej jednak klientów korporacyjnych i indywidualnych ma na obszarze Śląska, Zagłębia i Warszawy. Celem kancelarii jest zagwarantowanie jak najszerszego dostępu do porady prawnej na najwyższym poziomie. W aspekcie prawa mają rozległą wiedzę, o opanowaniu pełnego zakresu legislacyjnego świadczy oczywiście zdany egzamin radcowski Łukasza Draszczyka, jednak sam interesuje się szczególnie prawem gospodarczym i handlowym, prawem własności intelektualnej, prawem nowych technologii, prawem autorskim, prawem nieruchomości, prawem zamówień publicznych. Kancelaria świadczy usługi dla biznesmenów w sprawach powiązanych z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą jak też dla osób fizycznych, w sprawach niezwiązanych z działalnością gospodarcza bądź zarobkową. Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Draszczyk zaprasza do kontaktu telefonicznego i mailowego, szczegóły na stronie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Opłaty pułkowe, Windykacja Kraków - KKPG
  Siedziba Krakowskiej Kancelarii Prawa Gospodarczego mieści się w Krakowie przy ulicy Kościuszki 53/24.
Specjalizacja:
Obsługa prawna dostawców sieci handlowych
? opłaty półkowe - odzyskiwanie
? przygotowanie umów ramowych
? wsparcie negocjacji z kontrahentami
Windykacja należności
? system zapobiegania zatorom płatniczym w przedsiębiorstwie
? sprawy o zapłatę, w tym również w postępowaniu elektronicznym (EPU)
? procesy o zapłatę kar umownych
Dziedziczenie w biznesie
? zapewnienie ciągłości zarządzania przedsiębiorstwem
? zapobieganie konfliktom pomiędzy spadkobiercami
? minimalizacja problemów proceduralnych związanych z dziedziczeniem
? zabezpieczenie prywatnego majątku przedsiębiorcy przed zagrożeniami płynącymi z prowadzenia działalności gospodarczej
Porady prawne - Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. DANUTA FESZ GRUBIAK NOTARIUSZ
  Czynności notarialne są świadczone przez notariusz Danutę Fesz-Grubiak w kierowanej przez nią kancelarii z siedzibą we Wrocławiu. W zakres czynności notarialnych wchodzą takie jak: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, a Oprócz tego przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, odpisów aktów oraz sporządzanie innych czynności, które wynikają z odrębnych przepisów. Oprócz tego, notariusz udziela bezpłatnych informacji na temat zapewnianych przez kancelarię czynności notarialnych. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Skuteczny komornik w Łodzi
  Kancelaria komornicza w Łodzi prowadzona przez komornika sądowego B. Górczyńskiego. Skuteczne egzekucje komornicze i licytacje komornicze. Komornik b.Górczyński dzięki doświadczeniu, współpracy z detektywami i dostępowi do ogólnopolskich baz danych dłużników jest w stanie szybko zrealizować orzeczenie sądowe o egzekucji długu. Komornik namierzy majątek dłużnika. Komornik dowie się, czy dłużnik posiada własne mieszkanie, jakieś nieruchomości, działki, samochód. Ponadto szybko dotrze do pracodawcy i zajmie wynagrodzenie. Dzięki dostępowi do baz danych o kontach bankowych dowie się czy i w jakim banku dłużnik posiada konto bankowe i czy posiada na nim jakieś środki pieniężne, któe będzie można zająć w celu spłaty zadłużenia.
Jeśli odziedziczyłeś spadek po bliskiej osobie i nie masz pewności, że spadek nie obejmuje długi, w kancelarii komorniczej możesz również zlecić sporządzenie spisu inwentarza. Dokument ten pozwoli ci ograniczyć odpowiedzialność za te długi tylko do wysokości odziedziczonego majątku. Nie będziesz wtedy odpowiadał za długi spadkowe całym swoim majątkiem.
Kancelaria komornicza przy Sądzie Rejonowym Łódź Widzew działa na podstawie orzeczeń sądowych bądź aktów notarialnych.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0