Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
infolinia prawna
ID linku 2694
Tytuł infolinia prawna
Url http://www.telefondoprawnika.pl
Opis Chcesz zasięgnąć porady prawniczej?. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem. Dzięki naszym fachowym poradom rozwiążemy wszystkie twoje problemy. Doradzamy w takich gałęziach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo konsumenckie, prawo pracy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zkorzystania z naszych usług.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Infolinia prawna   Porada prawna na telefon   Pomoc prawna na telefon   Doradztwo prawne na telefon   Telefon do prawnika   Telefoniczna konsultacja prawna   Telefoniczny konsultant prawny   Poradnik prawny   Pomoc krs infolinia   Pomoc rejestracji
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. KOMORNIK SĄDOWY JANUSZ KRUK postępowanie komornicze łódź
  Komornik Sądowy Janusz Kruk prowadzi kancelarię przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi - Śródmieścia. Kancelaria jest czynna codziennie od poniedziałku do piątku. Komornik wykonuje zatwierdzone przez sąd licytacje nieruchomości i mienia ruchomego, zajmuje się też egzekucją długów. Komornik działa w ścisłym porozumieniu z sądem i w granicach prawa. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika zgodnie z obowiązującym prawem. W takim przypadku komornik może funkcjonować poza swoim rewirem komorniczym. Bliższych wiadomości dostarczy strona internetowa, na jakiej opublikowane są również aktualne licytacje.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Adwokat Wrocław - rozwód, sprawy karne, sprawy cywilne
  Adwokat Wrocław? Zajmujemy się przede wszystkim rozwodami oraz sprawami karnymi oraz cywilnymi. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, co potwierdza nasze spore doświadczenie w tym zakresie. W każdym przypadku staramy się możliwie najlepiej, jak tylko potrafimy. Staramy się, aby każda sprawa doszła do pozytywnego rezultatu.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Kodeks Pracy ? prawo pracy w praktyce
  Darmowy wortal KodeksPracy.pl opisuje przepisy ogólne prawa pracy. Najważniejsze zagadnienia to: podstawowe zasady prawa pracy, zatrudnianie pracowników, umowy o pracę, czas pracy, urlopy pracownicze, wynagrodzenia i inne świadczenia. Zawiera istotne informacje aktualizowane na bieżąco, wyjaśnienia ekspertów, przykłady, druki.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy
  W serwisie internetowym Prawnicy.pl publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu wortal internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej. Dołącz do naszego grona już dziś i bądź na bieżąco mając dostęp do branżowych aktualności i informacji o wydarzeniach serwowanych codziennie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. ADAM PRZAŁA Spadki gdańsk
  Sprawy dotyczące błędu w sztuce lekarskiej są niesłychanie trudne do prowadzenia i faktycznie niemożliwe do wygrania. Środowisko medyczne jest wybitnie hermetyczne i trudno trafić do rzeczowych ekspertów gotowych składać zeznania przeciw swoim współpracownikom. Kancelaria Adwokacka Adama Przały ma bogate doświadczenie w sprawach tego typu i niemałe sukcesy na tym polu. Od kilku lat występuje w sprawach o naprawienie szkody z tytułu błędu lekarskiego, a o jej osiągnięciach pisały lokalne i ogólnopolskie dzienniki:
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0