Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
infolinia prawna
ID linku 2694
Tytuł infolinia prawna
Url http://www.telefondoprawnika.pl
Opis Chcesz zasięgnąć porady prawniczej?. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem. Dzięki naszym fachowym poradom rozwiążemy wszystkie twoje problemy. Doradzamy w takich gałęziach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo konsumenckie, prawo pracy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zkorzystania z naszych usług.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Porady prawne   Infolinia prawna   Porada prawna na telefon   Pomoc prawna na telefon   Doradztwo prawne na telefon   Telefon do prawnika   Telefoniczna konsultacja prawna   Telefoniczny konsultant prawny   Poradnik prawny   Pomoc krs infolinia   Pomoc rejestracji
Data Jul 30, 2009
Imię kontaktowe Radek
Email wyślij email do Radek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Kancelaria Prawna Poznań
  Kancelaria mieści się w centrum Poznania, przy ulicy Zamkowej 3/5. Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, w tym spółek handlowych we wszystkich sprawach prawnych na jakie napotykają w wykonywanej przez nich działalności na terenie całej Polski. Na przykład kancelaria specjalizuje się i prowadzi sprawy z zakresu: prawa gospodarczego, (w tym spraw dotyczących spółek handlowych), prawa administracyjnego w tym obsługa deweloperów, całościowego prawa cywilnego (np. umowy, roboty budowlane, odszkodowania), prawa przewozowego i celnego, prawa karnego (np. roszczenia wobec członków zarządu) a także prawa podatkowego, ochrony znaków towarowych i patentów, wekslowego i czekowego. Prawnicy kancelarii z najwyższą troską reprezentują Klienta w sądach, przed prokuraturami i przed pozostałymi organami administracji. Kancelaria doradza, negocjuje i skutecznie doprowadza do zawarcia korzystnych dla Klientów ugód w sytuacjach spornych. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi windykacje przedsądowe, sądowe i komornicze.Przgotowujemy dokumenty i procedury w bieżącej działalności Klienta, np. kontrakty z partnerami biznesowymi Klienta, regulaminy pracy i regulaminy promocji, itp. Kancelaria reprezentuje także klientów indywidualncyh w ich sprawach życowych m.in. w tematyce prawa spadkowego, administracyjnego i podatkowego. Kancelaria z dużą skutecznością odzyskuje pieniądze od dłużników swoich Klientów oraz prowadzi procesy o odszkodowania. Bronimy Klientów od zarzutów przestępstw.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. SPCG adwokat
  Podstawą aktywności krakowskiej, posiadającej swoje oddziały w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu, Kancelarii SPGC, są wszelkiego typu usługi prawne, powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Od 1988 roku, naszą dewizą jest zdobycie szacunku i lojalności klientów, przez nasze doświadczenie i wiedzę z obszaru rozmaitych dziedzin polskiego i europejskiego prawa. Zatrudniamy, wyłącznie, najwyższej klasy specjalistów, specjalizujących się w prawie pracy, łączeniu i nabywaniu spółek, prawie podatkowym i celnym, prawie własności przemysłowej, prawie spółek handlowych, fuzjach i przejęciach, prywatyzacji, prawie konkurencji, bankowości oraz finansach, umowach handlowych, sporach sądowych i postępowaniu karnym. Bezustannie, dynamicznie się rozwijamy razem z rosnącymi potrzebami rynku. Szczegóły oferty na naszej stronie www.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Obsługa prawna
  Potrzebujesz rzetelnej porady prawnej? Skorzystaj z naszych usług i rozprosz swoje wszystkie wątpliwości i problemy. Nie jest ważne czy interesują Cię rozwody, sprawy rodzinne lub też wszelkie inne, bowiem nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam się zmierzyć z nawet najtrudniejszymi problemami na poziomie prawnym.

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, iż ePorady, które realizujemy zostały doceniane przez społeczeństwo w całym kraju.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Marcin Szewczyk
  Wart polecenia adwokat Giżycko to właśnie Marcin Szewczyk. Wybory kierowanej w ramach kancelarii aktywności to skuteczność przyjmowanych przedsięwzięć i bezpieczeństwo klientów poręczane poprzez restrykcyjne przestrzeganie tajemnicy adwokackiej. Poświęcenie, znajomość rzeczy i terminowość to nieodzowne przymioty świadczonych przez kancelarię ofert bez względu na specyfikę charakteru powierzonego zadania. W tej kancelarii zostaniesz znakomicie obsłużony. Kancelaria została założona poprzez adwokata Szewczyka. Poszukujesz usługi adwokaci Giżycko, odwiedź koniecznie na witrynę internetową www.adwokatgizycko.com. Jej zamysłem jest świadczenie wysokiej jakości ofert prawnych także dla person niefirmowych jak i biznesmenów.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. KAMPA ANDRZEJ kancelaria prawna Olsztyn
  Kancelaria Radcy Prawnego znajduje się w Olsztynie. Prawnik Andrzej Kampa obsługuje klientów indywidualnych i firmy. Kancelaria działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Przyjmuje sprawy z zakresu prawa ubezpieczeń i prawa mieszkaniowego oraz prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Prawnik przygotowuje umowy i pisma apelacyjne również pozwy. Bierze udział w negocjacjach również mediacjach. Przeprowadza sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz zapłatę. Sporządza statuty spółek, stowarzyszeń również fundacji. Świadczy bieżącą obsługę prawną małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wiadomości umieszczono na witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0