Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Opieka nad osobami chorymi
ID linku 28099
Tytuł Opieka nad osobami chorymi
Url http://www.sbsj.archidiecezja.wroc.pl
Opis Zgromadzenie Sióstr Bożego Serca Jezusa to kongregacja zakonna działająca we Wrocławiu od 1905 roku. Założycielką Zgromadzenia była Gabriela Klause. Siostry dały podwaliny do działania miejscowego oddziału Caritas. W tej chwili siostry wspierają działanie parafialnego duszpasterstwa, pracują jako katechetki oraz skupiają się na pracy z dziećmi i młodzieżą w klubie środowiskowym Pozytywka. Młodzież może tutaj korzystać z pomocy pedagoga, warsztatów artystycznych i kulinarnych oraz innych ciekawych zajęć.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci   zajęcia terapeutyczne dla młodzieży   opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi   świetlica dla dzieci z zespołem Downa   zajęcia dla osób niepełnosprawnych
Data Mar 8, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. http://niszczeniedokumentow.eu - niszczenie dokumentów warszawa
  Firma Essi zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów, np. firmowych oraz instytucjonalnych, które mają zniknąć. Dzięki temu nikt nie będzie miał do nich dostępu i na pewno nie dostaną się do osób pochodzących z zewnątrz.  Niszczenie dokumentów przebiega bardzo sprawnie, wykorzystywane są do tego nowoczesne urządzenia, dlatego po dokumentach nie pozostaje żaden ślad. Niszczenie odbywa się w zgodzie z otaczającym środowiskiem. Niszczona jest dokumentacja papierowa, ale też dostarczana do firmy na różnego rodzaju nośnikach elektronicznych. 
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. GRADIENT Usługi elektroenergetyczne
  FUH GRADIENT zawsze dotrzymuje wskazanych przez klienta terminów i dzięki temu z każdym rokiem naszej działalności stale powiększamy grono zadowolonych zleceniodawców, którzy rekomendują nas innym. Na tle konkurencji wyróżnia nas wyspecjalizowana załoga pracowników, która bardzo dobrze zna się na konstruowania, przeróbkach oraz modernizacjach instalacji elektrycznych a także na pomiarach jak i przeglądach elektrycznych. Nie ma dla nas zadań nierealnych do wykonania oraz w swojej pracy kładziemy nacisk na niezwykle wysoką jakość, sumienność i dokładność oraz precyzję. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, konkurencyjne ceny i pracę tylko na wypróbowanych urządzeniach oraz surowcach. Na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy oczekiwania oraz potrzeby naszych interesantów. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. TECHNIKA FILMOWA kran kamerowy
  Technika filmowa to oferta dla wszystkich entuzjastów filmowania. Oferujemy profesjonalny sprzęt do wykonywania ujęć, które zachwycają. W naszej propozycji odnajdziecie Państwo między innymi krany kamerowe, a także głowice obrotowe, akcesoria i samojezdne wózki kamerowe. Jesteśmy producentem najwyższej jakości sprzętu podkamerowego - podstawowego wyposażenia każdego filmowca. Wszelkie nasze oferty wytwarzane są w Polsce, dzięki temu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne cenne w porównaniu do drogich zagranicznych artykułów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. http://www.taxconsilium.com/
  Oferta księgowości firmy zawiera obsługę ksiąg handlowych, KpiR, ryczałtu, kadr i płac oraz innych. Staramy się bez ustanku rozszerzać naszą propozycję i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych i potencjalnych klientów. Gwarantujemy zadowolenie po skorzystaniu z usług Tax Consilium. Wysoka etyka biznesowa, indywidualizm w podejściu do każdego z klientów czy bezkompromisowa dbałość o jakość usług. Z propozycji firmy skorzystały już małe, średnie i dużę podmioty gospodarcze, samorządy, stowarzyszenia raz instytucje państwowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. www.krzysiek-remonty24.pl
  Przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi remontowe, adaptacje budynków i wykończenia wnętrz. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem, adaptacją pomieszczeń. Wykonujemy większość prac budowlano-wykończeniowych: malowanie, tynki (gipsowe, cementowo-wapienne, mozaikowe, akrylowe itd.) gładzie gipsowe różnego rodzaju zabudowy z płyt karton/gips sufity podwieszane, glazurnictwo ocieplenia poddaszy elewacji budynków oraz wiele innych prac zapraszamy do współpracy oraz zapoznanie się z cennikiem robót i galerią wykonanych już prac.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0