Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl
ID linku 30525
Tytuł Kancelaria adwokacka - alinakorzeniewska.pl
Url http://alinakorzeniewska.pl
Opis Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z usługami naszej kancelarii prawnej. W głównym mierze zajmujemy się reprezentowaniem klientów w zakresie prawa karnego wykonawczego. W razie pytań, serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasz profesjonalizm przełoży się w doskonały sposób na najkorzystniejszy obrót spraw dla klientów, których reprezentujemy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo rodzinne   kancelaria prawna białystok   adwokat białystok   prawo cywilne   prawo karne
Data Jan 5, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Świąder
  Konkretne podejście, ambicja oraz uparte dążenie do celu - są to cechy, charakteryzujące każdego z prawników zatrudnianych w naszej kancelarii adwokackiej. Dzięki temu, że stawiamy na uznanych specjalistów o ogromnej wiedzy możemy powiedzieć, iż firma nasza jest solidna, skuteczna oraz niezwykle rzetelna.

Specjalizujemy się w dwóch gałęziach prawa, a mianowicie w tematyce prawa egzekucyjnego oraz prawa upadłościowego. Są to obszary specjalizacji, które nie są powszechne na rynku usług prawniczych. Ponadto oferta Kancelarii oferuje świadczenie pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa rzeczowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka Wrocław
  Wszystkich zainteresowanych ofertą adwokata zachęcamy do zajrzenia na www.zalesinska.com. Zakres usług w przypadku przedsiębiorców obejmuje prowadzoną przez nich działalność gospodarczą. Każdy nasz klient traktowany jest w sposób indywidualny, a nasze porady udzielane są językiem prostym i zrozumiałym. Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska znajduje się w Oleśnicy przy ulicy Lwowskiej 31. Do zobaczenia na www.zalesinska.com. Mamy ogromną nadzieję iż nasza bogata propozycja spotka się z Państwa uznaniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk
  Kancelaria Adwokacka w Łodzi o Zgierzu zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę przedsiębiorstw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka Katowice - adwokaci-walkowscy.pl
  Kancelaria adwokacka o nazwie Adwokaci Walkowscy pochodzi z Jastrzębia Zdrój i zajmuje się świadczeniem pomocy i usług prawnych. W zakres specjalizacji działalności wchodzą m. in. prawo rodzinne, w tym sprawy rozwodowe i alimentacyjne, prawo karne, prawo pracy, prawo spadkowe. Oprócz tego kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z prawem kanonicznym oraz postępowaniami egzekucyjnymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Rozwód adwokat Nowy Sącz
  Nazywam się Marcin Budzikowski i prowadzę indywidualną praktykę adwokacką na terenie Nowego Sącza. Osobiste zaangażowanie w każdą sprawę, jednorazowe lub stałe porady prawne, duże doświadczenie w zakresie windykacji należności to główne korzyści współpracy. Posiadam jasny i korzystny cennik dla klientów indywidualnych lub działalności gospodarczych. Na życzenie dojadę do każdego miasta w kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0