Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
Kancelaria TMH - kancelaria radcy prawnego
ID linku 32932
Tytuł Kancelaria TMH - kancelaria radcy prawnego
Url http://ktmh.pl
Opis Kancelaria THM Z Rzeszowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie porad prawnych oraz reprezentowania klientów na sali sądowej. Wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość zagadnień z dziedziny prawa pracy, prawa podatkowego czy prawa rejestracji spółek przez adwokatów pracujących w tej kancelarii to podstawa sukcesu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe radca prawny   adwokat   prawo pracy   pomoc prawna   prawo sądowe
Data Feb 12, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria notarialna Wrocław
  Jeśli poszukujesz czegoś z dziedziny: notariusz Wrocław, kancelaria notarialna Wrocław, notariusz Dolny Śląsk, umowa spółki Wrocław, akt notarialny, testament Wrocław, najem okazjonalny, najtrafniejszym wyborem będzie kredzinska.pl. Nasi notariusze postarają się pomóc w każdej sprawie. Jesteśmy profesjonalistami. proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i również do kontaktu bezpośredniego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat Maciej Łukaszewicz
  Oferta Kancelarii Adwokackiej Aberlinus obejmuje przede wszystkim doradztwo prawne i reprezentację klientów przed sądami i innymi organami w Polsce i za granicą. Kancelaria należy do adw. Macieja Łukaszewicza. Oddziały kancelarii znajdują się w Łodzi, Warszawie oraz w Berlinie. Kancelaria zapewnia pomoc w rozwiązywaniu problemów w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, karnego, podatkowego, upadłościowego oraz egzekucyjnego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Adwokacka Piotr Janas
  Zespół adwokatów oferujących usługi w zakresie prawa cywilnego: sporządzania pozwów,sporządzanie reklamacji. Prawa karnego: składanie wniosków i zażaleń,reprezentacja powoda cywilnego. W zakresie prawa rodzinnego kancelaria zajmuję się ustanowieniem rozdzielności majątkowej.Nasi specjaliści zajmują się również prawem gospodarczym w tym: reprezentowaniem podmiotów gospodarczych przed sądami,pomocą w sporządzaniu wymaganych dokumentów w procesie rejestracji przedsiębiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Prowadzenie sprawy rozwodowej
  W ofercie kancelarii kancelaria-krakow.com prowadzonej przez Panią Martę Pendzej można znaleźć usługi w zakresie prowadzenia spraw związanych z prawem rodzinnym. Najważniejszym punktem oferty jest reprezentowanie klientów w sprawach rozwodowych oraz separacyjnych. Pomoc obejmuje również sprawy o ustalenie praw rodzicielskich, alimentów oraz spadków. Firma zajmuje się również prowadzeniem mediacji w sprawach rodzinnych, gospodarczych i cywilnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Pomoc prawna
  Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - profesjonalna kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. Kompleksowe doradztwo i porady prawne, obsługa rynku medycznego, reprezentowanie przed sądem: rozwód, separacja, sprawy cywilne, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - kancelaria prawna w Poznaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0