Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6252
Dom 3381
Firmy wg branży 8460
Internet 4223
Komputery 759
Kultura i sztuka 573
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 492
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3066
Zwierzęta i rośliny 321
Kancelaria TMH - kancelaria radcy prawnego
ID linku 32932
Tytuł Kancelaria TMH - kancelaria radcy prawnego
Url http://ktmh.pl
Opis Kancelaria THM Z Rzeszowa oferuje profesjonalne usługi w zakresie porad prawnych oraz reprezentowania klientów na sali sądowej. Wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość zagadnień z dziedziny prawa pracy, prawa podatkowego czy prawa rejestracji spółek przez adwokatów pracujących w tej kancelarii to podstawa sukcesu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe radca prawny   adwokat   prawo pracy   pomoc prawna   prawo sądowe
Data Feb 12, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria notarialna Kraków
  Jak powszechnie wiadomo prawie każdy człowiek z jakiś powodów jest zmuszony skorzystać z pomocy notariusza, czy to chcąc napisać swój testament, czy sporządzić jakikolwiek akt notarialny dotyczący sprzedaży, darowizny czy nawet zamiany, a także wtedy kiedy potrzebne jest poświadczenie własnoręcznego podpisu.
Dlatego tez, istnieje coś takiego jak Kancelaria notarialna Kraków, która tym wszystkim się zajmuje. Aby jednak wykonać tego typu czynności notarialne, potrzebne sa dokumenty wymagane przez prawo i niezbędne informacje. Jeżeli ktoś z państwa poszukuje notariusza z terenu Krakowa,serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową, na której znajdują się nasze dane tele kontaktowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. KMMC - Obsługa prawna hurtowni
  Jako jedyni oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną hurtowni. Nasza oferta jest specjalnie skrojona dla tego rodzaju przedsiębiorstwa.
Oferujemy między innymi: obsługę bieżących wierzytelności, sprawdzanie przyszłych kontrahentów pod względem wypłacalności, sporządzanie i opiniowanie umów handlowych, audyt prawny dokumentacji firmy, szkolenie kluczowych pracowników firmy (fakturzystki, kadrowa, handlowcy) z podstaw prawa.
Posiadamy doświadczenie w obsłudze hurtowni wielu branż. Świadczymy doradztwo odnośnie formy i sposobu działalności. Pracujemy zdalnie bez angażowania infrastruktury firmy, a nasze ceny są kilkakrotnie niższe niż u adwokatów i radców, gdyż jesteśmy prawnikami niezrzeszonymi w korporacjach prawniczych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz
  Indywidualne podejście do każdej sprawy, kompleksowa obsługa prawna zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a ponadto terminowość, profesjonalizm i rzetelność to główne atuty Kancelarii Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kancelarii dla osób fizycznych i dla osób prawnych, a także do nawiązania współpracy doraźnej, bądź stałej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Zalegam.pl - Informacje o Długach, Oddłużaniu, egzekucji, windykacji i kredytów bankowych
  Portal informacyjny o tematyce prawno-finansowej, przeznaczony dla zadłużonych osób, oraz tych wszystkich którzy są zainteresowani problematyką wierzytelności, windykacji, egzekucji komorniczej i kredytów bankowych oraz zobowiązań wobec Skarbu Państwa i ZUS. Informacje o prawie cywilnym, gospodarczym, egzekucyjnym, upadłościowym oraz zagadnieniach windykacji i postępowań, a także produktów kredytowych, rejestrach informacji gospodarczej - bik, krd, big, restrukturyzacji kredytów, ugodzie z wierzycielem i oddłużaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Pozew obligacje getback
  Skuteczne reprezentowanie klientów w sprawach, w których występują getback obligacje pomoc prawna oferuje ta kancelaria adwokacka. Ma ona duże doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw, w których chodzi o pomoc w odzyskaniu środków getback. Korzystając z tak fachowej pomocy, można liczyć na to, że uda się rozwiązać całą sprawę w niezwykle polubowny sposób pod każdym względem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0