Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Najtańsze ubezpieczenia - tanie-oc.pl
ID linku 32991
Tytuł Najtańsze ubezpieczenia - tanie-oc.pl
Url http://tanie-oc.pl
Opis Szukasz najtańszego ubezpieczenia OC na terenie Warszawy? Na stronie tanie-oc.pl zapoznaj się z ofertą agencji ubezpieczeniowej, która porówna dla Ciebie oferty w 30 różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Firma gwarantuje Ci najniższe ceny redukuje koszty nawet o 50 % oraz pomoc doświadczonego doradcy, który pomoże Ci wybrać ofertę dopasowaną specjalnie dla Ciebie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia   agencja ubezpieczeniowa   tanie ubezpieczenia   agencja ubezpieczeniowa warszawa   najtańsze ubezpieczenia
Data Feb 28, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Zgłaszanie szkód
  Wszystkich kierowców zapraszamy do odwiedzin serwisu zgloszenieszkody.com.pl. Dzięki nam poznasz wszelkie niezbędne procedury oraz metody zgłaszania szkód, które pozwolą Ci zaoszczędzić stresu i znacząco przyspieszyć likwidację szkody.
Pamiętaj bowiem - musisz dokonać zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela, u którego polisę miał wykupioną sprawca zdarzenia. Masz więc prawo nie znać numerów infolinii, danych teleadresowych, alternatywnych metod kontaktu. Stąd też nas serwis zagwarantuje Ci niezbędną pomoc!
Opisujemy w tej chwili ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych pod względem zgłaszania szkód z ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC. Dowiecie się u nas, jak wygląda;
- zgłoszenie szkody PZU i jej szybka likwidacja przez internet;
- zgłaszanie szkód Warta;
- szybkie zgłoszenie szkody Proama przez dedykowaną infolinię i sprawne załatwienie odszkodowania przez tego nowego ubezpieczyciela w Polsce.
Zapraszamy. Od szybkiego zgłoszenia szkody zależy, kiedy uzyskasz niezbędne odszkodowanie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. AC.org.pl - blog o ubezpieczeniach komunikacyjnych
  Posiadam dwa auta. Uprzednio posiadałem już parę. W większości sytuacji niezależnie od obowiązkowego ubezpieczenia OC wykupywałem ubezpieczenie AC. Nie chciałem po prostu każdego dnia się zamartwiać, czy ktokolwiek mi nie ukradnie samochodu. Jednak za każdym razem miałem dylemat z doborem firmy ubezpieczeniowej. A tak bez ogródek go nie dokonywałem. Zostawałem poprzedniego, jednak posiadałem zniżki… Los uczy, iż opieszałość nie popłaca. Ta prawda winna wejść w życie też w wypadku usług ubezpieczeniowych. Nie chce Ci się dokonać zmiany ubezpieczyciela? To płać jak za zboże. Mi się przecież zachciało. Cena niższa bez mała dwa razy… Niniejszy serwis utworzyłem po to, żeby zachęcać ludzi do {wyboru innego ubezpieczenia samochodu, przez dostarczanie informacji o dostępnych w branży możliwościach, promocjach, ale i kruczkach a, także prawdopodobnych problemach. Równocześnie nie jestem omnibusem, wobec tego będę się skupiał na jednym typie ubezpieczenia AC. Zachęcam do odwiedzania bloga oraz komentowania niusów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Allianz Ubezpieczenia - Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga
  Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. Biuro dochodzenia odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku
  Jesteśmy biurem dochodzenia roszczeń powypadkowych. Zajmujemy się dochodzeniem najwyższych roszczeń ubezpieczeniowych, odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku, rent i zadośćuczynienia. Odzyskamy dla Ciebie: zadośćuczynienie za doznaną krzywdę,zwrot kosztów: leczenia, rehabilitacji,odpowiedniej diety,opieki osób trzecich, rentę z tytułu utraconych dochodów, z tytułu zwiększonych
potrzeb, utracone zarobki i inne korzyści, zwrot kosztów przygotowania do zawodu, świadczenia za zmniejszone widoki na
przyszłość będące konsekwencją wypadku. Bez opłat wstępnych, minimum formalności, wszystko załatwimy za Ciebie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. www.profit-ubezpieczenia.pl
  Mająca siedzibę w Łodzi multiagencja ubezpieczeniowo-finansowa PROFIT serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się fachowym doradztwem oraz sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. We współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi proponujemy naszym Klientom pełen pakiet rozwiązań komunikacyjnych, mieszkaniowych, firmowych, życia i zdrowia, sportowych, turystycznych jak również oszczędnościowych. Gwarantujemy miłą i rzetelną obsługę oraz atrakcyjne ceny usług. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0