Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Sprzątanie mieszkań - eclear.pl
ID linku 33325
Tytuł Sprzątanie mieszkań - eclear.pl
Url http://eclear.pl
Opis Nasza firma sprzątająca eClear dostarcza profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzątania mieszkań na zlecenie klientów indywidualnych. Zajmujemy się na co dzień zarówno standardowym czyszczeniem powierzchni mieszkalnych, jak i również myciem okien, praniem dywanów i mebli tapicerowanych. Możemy zając się również sprzątaniem przed wyprowadzką lub przed wprowadzeniem się do nowego lokalu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie biur   firma sprzątająca   sprzątanie biur i mieszkań   profesjonalna firma sprzątająca warszawa   sprzątanie mieszkań
Data Jun 26, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. AGROMAX Wywóz nieczystości płynnych
  Mająca swoją siedzibę w Niesłuchowie, firma Agromax, zaprasza do skorzystania ze swoich kompleksowych usług związanych z wszelkiego rodzaju wycinką drzew, przewiertami sterowanymi, wykopami ziemnymi, wyrównywaniem terenu, piaskowaniem i wywozem nieczystości płynnych. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz nowoczesny sprzęt, umożliwiają wykonanie skomplikowanych prac solidnie i terminowo. Służymy, naszą wiedzą i możliwościami technologicznymi, firmom i osobom prywatnym. Posiadamy niezbędne doświadczenie pozwalające na profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań, a wysoka jakość, profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny to wizytówka naszej firmy. Działamy, przede wszystkim, na terenie Płocka i okolic. Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. 7R Solution Logistyka magazynowa
  Oferta logistyki magazynowej oraz dystrybucji to najobszerniejsza część strony naszej firmy - 7R Solution. Firma posiada dwie hale magazynowe klasy A w Gdańsku i w Dąbrowie Górniczej. Podczas przyjmowania towarów do magazynów firma gwarantuje skuteczną kontrolę zarówno ilościową, jak i jakościową. Ponadto firma zajmuje się między innymi wydawaniem produktów zgodnie z zasadami FEFO czy FIFO. Na stronie użytkownicy znajdą też ofertę spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Warto więc zastanowić się nad skorzystaniem z usług naszej wspaniałej firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Naprawa lodówek
  Naprawa lodówek i zamrażarek również tych w których rozszczelniła się instalacja chłodnicza i nastąpił wyciek czynnika chłodniczego, naprawa jest trwała wszystkie naprawy z 2 letnia gwarancją. Zapewniamy dojazd do klienta na terenie całego trójmiasta i okolic.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Badania fonoskopia
  Nasze usługi kierujemy zarówno do organów ścigania, firm jak też klientów indywidualnych, których oferujemy wykonanie profesjonalnych usług związanych z ekspertyzami. Wykonujemy szeroki zakres ekspertyz materiału genetycznego, substancji zakazanych. Wszystkie ekspertyzy w naszej firmie wykonywane są przez zespół doświadczonych oraz doskonale wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala nam zapewnić ekspertyzy o wartości materiału dowodowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Pralnia dywanów w Poznaniu
  Zapraszamy do naszej pralmi dywanów mieszczącej się przy ul.Kopanina 28/32 w Poznaniu.Prowadzimy usługi w zakresie czyszczenia dywanów,wykładzin oraz prania tapicerki meblowej i samochodowej.Pragniemy podkreślić, że z czyszczonych powierzchni usuwamy wszelkie roztocza groźne dla dolnych i górnych dróg oddechowych, aby pozostawić prane powierzchnie bez bakterii zalegających w długo nie czyszczonych tapicerkach meblowych i podłożach podłogowych. Eliminacja alergenów do 9 miesięcy! Jako firma profesjonalna, specjalizujemy się szczególnie w ekstrakcyjnym czyszczeniu polipropylenu, poliamidu, poliamidu impregnowanego, wielu odmian alcantary, wełny i wielu innych.
Poznań i okolice.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Karcher oraz Tersus. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i znakomicie znają się na wykonywanym zawodzie. Nieustannie podnosimy naszą wiedzę w dziedzinie czyszczenia i pielęgnacji wykładzin, dywanów oraz wszelkich tapicerek.kontakt:502-610-418
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0