Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Sale konferencyjne Wrocław
ID linku 33379
Tytuł Sale konferencyjne Wrocław
Url http://wroclaw.salekonferencyjne.pl
Opis Gdy organizujemy event biznesowy ważna jest dla nas odpowiednia lokalizacja. Dlatego też szukają w Internecie hasła „na wynajem sala konferencyjna we Wrocławiu” polecamy zapoznać się z witryną www.wroclaw.salekonferencyjne.pl W jednym miejscu przeczytać można o czym warto pamiętać przy okazji organizacji konferencji, wybrać odpowiedni lokal czy sprawdzić jak przedstawia się jego wyposażenie. Dodatkowo wiele miejsc oferuje usługi gastronomiczne czy przerwy kawowe.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sale konferencyjne   sale Wrocław   konferencje wrocław   5. Na wynajem sala konferencyjna we Wrocławiu
Data Jul 4, 2018
Imię kontaktowe Katarzyna
Email wyślij email do Katarzyna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pranie tapicerki - Murawski
  Firma Czyszczenie-murawski się duża popularnością wśród klientów, którzy oddali im swoje dywany czy wykładziny. Posługując się specjalistycznym i profesjonalnym sprzętem gwarantujemy naszym klientom efektywność oraz usunięcie zbędnych zabrudzeń. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w pełni indywidualnie, a w przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy swoją poradę w niemalże każdej sprawie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Badanie gleby - EKO-log.com.pl
  Profesjonalne analizy laboratoryjne wód, ścieków, osadów ściekowych, odpadów, gleb i gruntów oraz artykułów spożywczych i innych tego typu elementów, jak również doradztwo i konsulting w obszarach inżynierii środowiskowej i ochrony środowiska - w tym pomoc przy kompletacji dokumentów do uzyskania decyzji środowiskowych itp. oferuje firma Eko - Log. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy zrealizują nawet najbardziej wygórowane wymagania Klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. GRAŻYNA JABŁOŃSKA biura rachunkowe gliwice
  Biuro Rachunkowe Grażyna Jabłońska mieści się w Gliwicach. Niniejszy doradca podatkowy prowadzi swoją aktywność już od 1995 roku, a wobec tego blisko dwadzieścia lat. Świadczy to w związku z tym o ogromnym zaangażowaniu i niezwykle silnej pozycji w branży. Stawia się tutaj przede wszystkim na fachową obsługę interesanta i najwyższe standardy. Rachunkowość i finanse to dziedzina specyficzna, trudna i postulująca ogromnej wiedzy. Dlatego też Grażyna Jabłońska stawia cały czas na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Nie poprzestaje na tym, co zdobyła, permanentnie się dokształca i poznaje na bieżąco najnowsze rozwiązania. Wiadomo bowiem, że przepisy się zmieniają, zmienia się również prawo. Aby nie wypaść z obiegu, trzeba cały czas pracować nad własnym postępem. Dzięki temu petenci biura zyskują pewność, że znaleźli się w kompetentnych rękach. Więcej wiadomości na ten temat można odkryć na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ECO-SERVICE gospodarka odpadami
  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo ECO - SERVICE z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy zakładem utylizacji odpadów, jaki na rynku funkcjonuje od 1999 roku. Zajmujmy się odbiorem odpadów z zakładów przemysłowych, jakie w bezpieczny i legalny sposób usuwamy. Posiadamy następujący transport: cysterny samozasysające, cysternę ADR do chemikaliów, wywrotki, hakowce na kontenery, plandeki, bramowce na kontenery, ładowarkę teleskopową i koparkę. Zajmujemy się także biologicznym oczyszczaniem ziemi z substancji ropopochodnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej informacji o firmie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Przeprowadzki Katowice
  Pracujemy kompleksowo, więc zajmiemy się wszystkim tym, co związane z przenosinami. Dostarczamy bezpieczne materiały do pakowania, a także samodzielnie możemy zabezpieczyć oddane nam do transportu przedmioty. Wynosimy je z pomieszczeń i umieszczamy w naszych samochodach, aby szybko przewieźć je we wskazane przez klientów miejsce. Tam wnosimy je do wnętrz i zajmujemy się ich rozstawieniem i rozpakowaniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0