Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Sale konferencyjne Wrocław
ID linku 33379
Tytuł Sale konferencyjne Wrocław
Url http://wroclaw.salekonferencyjne.pl
Opis Gdy organizujemy event biznesowy ważna jest dla nas odpowiednia lokalizacja. Dlatego też szukają w Internecie hasła „na wynajem sala konferencyjna we Wrocławiu” polecamy zapoznać się z witryną www.wroclaw.salekonferencyjne.pl W jednym miejscu przeczytać można o czym warto pamiętać przy okazji organizacji konferencji, wybrać odpowiedni lokal czy sprawdzić jak przedstawia się jego wyposażenie. Dodatkowo wiele miejsc oferuje usługi gastronomiczne czy przerwy kawowe.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sale konferencyjne   sale Wrocław   konferencje wrocław   5. Na wynajem sala konferencyjna we Wrocławiu
Data Jul 4, 2018
Imię kontaktowe Katarzyna
Email wyślij email do Katarzyna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Dystrybucja ulotek
  O kolportażu ulotek wiemy wszystko. Pracujemy w tej branży od ponad 11 lat i wypracowaliśmy odpowiednie metody dystrybucji materiałów reklamowych, które pozwalają na uzyskanie najlepszych rezultatów. Współpracując z nami, zapewniasz sobie wysoką efektywność, 100% dystrybucji na założonym terenie oraz sprawną i terminową realizację nawet największego zlecenia. Sprawdź szczegóły naszej oferty i wybierz profesjonalnego dystrybutora ulotek już dziś. Na pewno nie pożałujesz!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. telemarketing
  Innowacyjne callcenter, które dynamicznie rozwija się i poszukuje pracowników, którym oferuje szkolenia. Idealny kandydat powinien mieć nienaganną dykcję, być sumienny, zdyscyplinowany i zaangażowany. Dodatkowymi atutami potencjalnego kandydata mogą być: doskonała organizacja pracy, silna motywacja, wysoka kultura osobista. Pracownik otrzyma od firmy gruntowne przeszkolenie z zasad działania telemarketingu, zostanie poinformowany o obowiązkach i prawach telemarketera oraz otrzyma niezbędne do pracy narzędzia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. rozsączanie
  Czyszczenie zbiorników paliwowych często bywa trudne, problematyczne i wymagające sporych nakładów finansowych. Stanowi trudność i problem dla właścicieli stacji. Ale z wrocławską firmą ZIS czynności te staną się łatwe i szybkie. Bogate doświadczenie zbierane przez lata działalności w branży oraz wyspecjalizowana kadra profesjonalistów pozawala na wykonanie kompleksowych usług związanych z czyszczeniem zbiorników paliwowych czy całą gamą usług remontowych na stacjach paliw i bazach paliwowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. MS-Design - stoiska targowe
  Jesteśmy pracownią architektoniczną z 15-letnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. Projektujemy i budujemy stoiska targowe w kraju i za granicą. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi świadczone przez zgrany i sprawdzony zespól projektantów i wykonawców. MS-DESIGN to wysoki poziom artystyczny, kompetencja i elastyczność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. RAFMAR układanie wykładzin
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy RAFMAR. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Baniosze a na rynku funkcjonujemy już od 1995 roku. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu firm w materiały wykończeniowe. Oferujemy Państwu wykładziny winylowe, dywanowe oraz duży wybór chemii budowlanej. Proponowany przez nas towar pochodzi tylko od cenionych producentów. Prowadzimy też profesjonalne czynności montażowe - masy samopoziomujące, montaż, renowację i zabezpieczenie wykładzin oraz posadzki na bazie żywicy epoksydowej. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0