Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Pozyskiwanie klientów - ideacc.pl
ID linku 33397
Tytuł Pozyskiwanie klientów - ideacc.pl
Url http://www.ideacc.pl
Opis Idea Call Center to firma oferująca usługi contact center. Powstała w 1998 roku. Została utworzona przez menagerów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży na różnych szczeblach zarządzania. Firma jest przedstawicielem wielu polskich call center. Wyznacza trendy, a także dopasowuje się do rynkowych potrzeb i oczekiwań klientów. Firma współpracuje z sukcesami z wieloma podmiotami gospodarczymi. Idea Call Center współpracowała z liderami z branży. Aktywnie uczestniczy w realizacji wielu odnoszących sukcesy projektów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe call center   obsługa   pozyskiwanie klientów   obsługa klientów   klienci
Data Jul 4, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MICHALIK-KURZAWSKI dobry geodeta
  Rozległa wiedza, wieloletnie doświadczenie, wymagane uprawnienia zawodowe wydane przez Głównego Geodetę Kraju oraz seria wykonanych prac ? to referencje Geodezji Michalik-Kurzawski. Tej firmie działającej przeważnie na terenie województwa lubuskiego, a przy wielkich zadaniach na terenie całej Polski, można zlecić geodezyjne pomiary sytuacyjne i wysokościowe, prace realizacyjne, oraz sporządzanie dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych. Starają się zawsze dobierać metody najlepsze dla konkretnego klienta, tak by nie tylko w pełni spełnić ich oczekiwania, ale też jak najbardziej ułatwić zadania, zaoszczędzić czas i pieniądze. Dla najlepszego przeprowadzania swoich działań mają adekwatną bazę lokalową oraz bogaty park narzędziowy. Usługi na wysokim poziomie świadczą w konkurencyjnych cenach. Szczegóły dotyczące firmy i jej oferty znaleźć można na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Biuro rachunkowe Zofia Rajakowska
  Biuro rachunkowo-podatkowe Rajakowska.pl przygotowało dla przedsiębiorców rewelacyjną propozycję. Obsługa księgowa, doradztwo podatkowe, pomoc w tworzeniu prawnej dokumentacji - i te wszystkie usługi w jednym miejscu! W Piasecznie działamy już dwadzieścia dwa lata, w związku z czym oferujemy konkurencyjne ceny, możliwość dojazdu do klienta, a także pomoc przez telefon. Zapraszamy do zasięgnięcia pełnej informacji na stronie firmowej www.rajakowska.pl. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przyćmi inne, które dotychczas Państwo znaleźli. Wyróżnia nas zarówno ilość przepracowanych lat w tej dziedzinie jak i kompleksowość świadczonych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Air Drone
  Jednym z najpopularniejszych gadżetów są obecnie drony. Co jest ciekawe to fakt, że nie powinny być uznawane jako gadżet, bo można je wykorzystywać do wielu celów. Doskonale sprawdzają się na imprezach i jako monitoring. Jesteśmy firmą, która oferuje filmowanie z góry, więc jeśli planujesz wesele, event, imprezę czy chcesz po prostu zabezpieczyć swoją firmę, to zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. True Event - Organizacja ślubów
  Na pewno każdy z nas pragnie mieć wymarzone wesele, jednak czy łatwo jest samemu zorganizować tak duże wydarzenie? Na pewno można szukać pomocy u specjalistów i osób, które zorganizowały już niejeden ślub. Organizacja ślubów na pewno jest świetnym pomysłem dla tych, którzy pragną, aby to wydarzenie było zapamiętane na lata. Wedding planner na pewno pomoże zadbać o to, aby tak ważna ceremonia udała się znakomicie. Działamy w wielu miastach takich jak: Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, Łódź, W
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. MS-Design - stoiska targowe
  Jesteśmy pracownią architektoniczną z 15-letnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. Projektujemy i budujemy stoiska targowe w kraju i za granicą. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi świadczone przez zgrany i sprawdzony zespól projektantów i wykonawców. MS-DESIGN to wysoki poziom artystyczny, kompetencja i elastyczność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0