Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
windykacja należności
ID linku 3380
Tytuł windykacja należności
Url http://www.wgpr.pl
Opis Nasza kancelaria prawna oferuje swoim klientom porady prawne na najwyższym poziomie. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę prawną. Głównymi dziedzinami naszej działalności jest odzyskiwanie należności oraz sprawy z zakresu prawa pracy. Nasze zespoły zadaniowe przygotowują kompleksowe rozwiązania dopasowane w indywidualny sposób do potrzeb naszych klientów.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe windykacja należności   porady prawne   kancelaria prawna
Data Aug 26, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Email wyślij email do Piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. Odszkodowanie w Niemczech, Holandii, Włoszech
  Odszkodowanie za wypadek w Niemczech, Holandii, we Włoszech, Szwecji. Specjalizujemy się w dochodzeniu wysokich odszkodowań dla ofiar wypadków.
W okresie kilkunastu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Specjalizacją naszej firmy są: odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za wypadki za granicą, odszkodowania za wypadki w Niemczech, Holandii, we Włoszech, Szwecji, odszkodowania za wypadki w pracy, wypadki w rolnictwie. Sprawy przyjmujemy bez żadnych opłat wstępnych a rozliczamy się na zasadzie success fee (prowizję pobieramy tylko gdy wywalczymy odszkodowanie). Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy. W uzyskaniu odszkodowań ale też innych świadczeń np. zadośćuczynienia czy renty pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych , wypadkach w pracy.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. prawoponaszejstronie.pl
  Prowadzimy blog, za pomocą którego każdemu staramy się przekazać cenne i jednocześnie ciekawe informacje związane z prawem. Osoby piszące dla nas z prawem mają styczność na co dzień, dzięki czemu każdy może być pewny iż pochodzą one ze sprawdzonego źródła. U nas można poczytać na przykład o sprawach związanych z OC, prawem pracy, czy też spadkowych.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. Adwokat Wrocław - rozwód, sprawy karne, sprawy cywilne
  Adwokat Wrocław? Zajmujemy się przede wszystkim rozwodami oraz sprawami karnymi oraz cywilnymi. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, co potwierdza nasze spore doświadczenie w tym zakresie. W każdym przypadku staramy się możliwie najlepiej, jak tylko potrafimy. Staramy się, aby każda sprawa doszła do pozytywnego rezultatu.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. Prawnicy.pl - sprawnie pomagamy
  W serwisie internetowym Prawnicy.pl publikujemy wiadomości z branży prawniczej. W przyszłości znajdziesz tu wortal internetowy poświęcony prawnikom i osobom szukającym pomocy prawnej. Dołącz do naszego grona już dziś i bądź na bieżąco mając dostęp do branżowych aktualności i informacji o wydarzeniach serwowanych codziennie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. Kancelaria Prawna Pieróg i Partnerzy
  Kancelaria PIERÓG & Partnerzy, to grupa wykształconych, otwartych na wzywania specjalistów. Specjalizujemy się w bardzo szerokim spektrum usług, staramy się oferować pomoc różnorodnym klientom. Dlatego też możemy zaproponować zarówno pomoc w obsłudze jednoosobowych działalności, jak i spółek prawa handlowego, korporacji, instytucji publicznych. Możemy zaproponować pomoc prawną bieżących sprawach spółki, kompleksowe doradztwo, rozwiązywanie wszelkich sporów. Zapraszamy na naszą stronę http://www.pierog.pl,
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0