Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Adwokat prawo karne
ID linku 34124
Tytuł Adwokat prawo karne
Url http://www.adwokat-soszka.pl
Opis Wiele kancelarii adwokackiej świadczy usługi z szeroko pojętego prawa. Kancelarie przeważnie świadczą usługi na rzecz podmiotów indywidualnych ale także osób prawnych. Usługi adwokackie obejmują fachowe doradztwo prawne, sporządzanie różnorakich pism sądowy czy procesowych. Warto jest także wybrać kancelarie doświadczoną.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat rozwód   adwokat prawo karne   adwokat prawo rodzinne   adwokat podział majątku   adwokat warszawa
Data May 8, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. adwokat szczecin
  Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Adwokat szczecin, czyli Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Prochownik to profesjonalne i fachowe usługi prawne. Kancelaria świadczy pomoc prawną przede wszystkim w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty), prawa spadkowego (stwierdzenia nabycia spadku, dział spadku, ważność testamentu), prawa upadłościowego, prawa naprawczego czy prawa gospodarczego. Kompleksowa pomoc prawna z różnych działów prawnych przez doświadczonych specjalistów prawa. Najlepszy adwokat Szczecin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Idcon ochrona danych osobowych
  Nasza oferta to kompleksowa ochrona danych osobowych. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez Ustawę o ochronie danych osobowych (polityka bezpieczeństwa, instrukcja zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych. Przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie obowiązków administratora bezpieczeństwa informacji lub wsparcie dla osoby wykonującej obowiązki ABI w organizacji. Zidentyfikujemy dane osobowe, połączymy je w zbiory i pomożemy przy rejestracji. Dzięki naszej pomocy przetwarzanie danych osobowych w Twojej organizacji odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Gdańsk - cclaw.pl
  Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego jest zlokalizowana przy ul. Kartuskiej 5 w Gdańsku. Oferta obejmuje pomoc prawną dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Prawnicy z kancelarii reprezentują Klientów przed sądami, udzielają porad prawnych, przygotowują pozwy, sprawdzają zgodność działalności gospodarczej z obowiązującymi przepisami prawa. Wśród ich specjalności znalazły się m.in. sprawy windykacyjne i o odszkodowania oraz prawo karne, rodzinne, spadkowe, spółek, żywnościowe, konsumenckie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. www.glassbrudzinski.pl
  Prowadzimy kancelarię prawną w Warszawie. Pomagamy w ochronie praw autorskich, wyprowadzamy klientów z problemów skarbowych, zajmujemy się restrukturyzacją przedsiębiorstw, a także skomplikowanymi aspektami prawa energetycznego, cywilnego. Jesteśmy związani także z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi. Oddajemy do dyspozycji duży zespół adwokatów i radców prawnych maksymalizujący efektywność współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. MAREK SŁOJEWSKI usługi prawnika
  Kancelaria prawna Marka Słojewskiego zaistniała w 2004 roku i zajmuje się udostępnianiem rad prawnych zarówno postaciom indywidualnym (fizycznym) jak i jednostkom. Adwokat Marek Słojewski specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym dotyczącym rozwodów, rozdziału majątku, separacji, opieki nad dziećmi, ale udziela również porad prawnych w obszarze prawa karnego i prawa cywilnego. Reprezentuje Klientów przez sądami w kwestiach o separację, rozwód, alimenty, w sprawach majątkowych, w sprawach o podział majątku po rozwodzie i zarządzanie dobrobytem dziecka. Każda sprawa, jaka pozostaje polecona kancelarii jest traktowana nader indywidualnie. Zostaje poddana wnikliwej analizie, a Klient jest od początku do końca całościowo poinformowany o toku postępowania. Ma też zapewnioną całkowitą dyskrecję i tajność. Kancelaria znajduje się w Warszawie. Więcej wiadomości na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0