Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6378
Dom 3460
Firmy wg branży 8616
Internet 4328
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1932
Zdrowie i uroda 3155
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat pszczyna
ID linku 34295
Tytuł Adwokat pszczyna
Url http://www.adwokat-lach.pl
Opis Kancelaria adwokacka z Pszczyny. Kancelaria bierze udział w likwidacji szkody na gruncie ubezpieczeniowym. Adwokat pomaga w problematyce odszkodowań komunikacyjnych i po wystąpieniu szkód osobistych. Kancelaria analizuje sprawy rozwodowe, na gruncie prawa karnego i cywilnego. Dochodzi do tego obrona przed mobbingiem, odwołania od niekorzystnych decyzji ZUS, urzędowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka pszczyna   porady prawne pszczyna   adwokat pszczyna   prawnik pszczyna
Data Sep 9, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka
  Strona internetowa www.kancelariawojtalik.pl to źródło informacji na temat WOJTALIK- Kancelarii Adwokackiej. W ramach naszej działalności prowadzimy sprawy cywilne i rodzinne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, porady prawne dla studentów. Inne dziedziny, którymi się zajmujemy to: prawo handlowe oraz handel transgraniczny. Nasze pozostałe specjalizacje to prawo procesowe, prawo spółek handlowych (jawne, partnerskie, komandytowe, z o.o., akcyjne), regulacje międzynarodowego obrotu handlowego i transgranicznej działalności spółek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia
  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Windykacja Łódź
  Jeśli masz dowolny problem istoty prawnej a rezydujesz w pobliżu Łodzi to skorzystaj z posług Kancelarii Prawnej Bartosza Kul. Rzeczowa kancelaria kieruje usługi w obrębie windykacja Łódź jak również odszkodowania Łódź.
Radca prawny Łódź ułatwi Ci rozwiązać kwestie prawne z zakresu prawa spadkowego, frachtowego, rodzinnego lub także prawa pracy. Jeśli Twoja osoba czy też ktoś z Twoich bliźnich ucierpiał w zdarzeniu, Kancelaria załatwi dla Ciebie odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za przeżytą krzywdę. Poprowadzi zagadnienia o stwierdzenie zyskania spadku, rozkład spadku i dodatkowo zachowek. Zajmie się zagadnieniami rozwodowymi, alimentacyjnymi a także dotyczącymi władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi. Użyczy rady w obszarze rozwiązania stosunku pracy jak również poprowadzi sprawy o gratyfikację zaległego honorarium.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Małgorzata Krzyżowska
  Nasza kancelaria prawnicza reprezentuje klientów indywidualnych, podobnie klientów biznesowych - firmy jak również osoby prawne, w sporach gospodarczych, podobnie jak w sprawach cywilnych oraz sprawach karnych. Współpraca może zachodzić również na zasadzie pełnomocnictwa do reprezentowania Klienta w konkretnej sprawie, także stałej kooperacji związanej z obsługą .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Warszawa prawo pracy
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnkowski specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem pracy. Reprezentujemy osoby fizyczne w sporach z pracodawcami i pracodawców w sporach z pracownikami. Sporządzamy ekspertyzy, świadczymy obsługę prawną firm w zakresie stosowania i problematyki prawa pracy. Zapraszamy do kontaktu i na prowadzonego przez nas bloga gdzie omawiamy poszczególne zagadnienia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0