Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Adwokat pszczyna
ID linku 34295
Tytuł Adwokat pszczyna
Url http://www.adwokat-lach.pl
Opis Kancelaria adwokacka z Pszczyny. Kancelaria bierze udział w likwidacji szkody na gruncie ubezpieczeniowym. Adwokat pomaga w problematyce odszkodowań komunikacyjnych i po wystąpieniu szkód osobistych. Kancelaria analizuje sprawy rozwodowe, na gruncie prawa karnego i cywilnego. Dochodzi do tego obrona przed mobbingiem, odwołania od niekorzystnych decyzji ZUS, urzędowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka pszczyna   porady prawne pszczyna   adwokat pszczyna   prawnik pszczyna
Data Sep 9, 2019
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Żoliborz, Wola i Ochota. Prawnik i radca prawny poleca porady prawne.
  Każdy z nas napotkał kiedyś problemy prawne. Nie każdy jednak decyduje się na pomoc prawnika. Z uwagi na ilość i jakość przepisów porady prawne specjalistów są konieczne. Z tych względów nasza Kancelaria wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zorganizowała zespół prawników posiadających wysokie kompetencje. W naszym zespole jest prawnik oraz kilku radców prawnych. Każdy wybrany przez Klienta radca prawny posiada kompleksową wiedzę merytoryczną i formalną, aby sprostać rozwiązaniu problemu Klienta. Z uwagi na fakt, iż Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Warszawy, dogodny dojazd mają do niego Klienci z dzielnic Wola oraz Ochota. Dobry dojazd posiadają także mieszkańcy dzielnicy Żoliborz. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat-Wielgus.pl
  Małgorzata Wielgus poprzez swoją kancelarię adwokacką świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów polskich i zagranicznych. Biegle posługuje się językiem angielskim i specjalizuje się w prawie karnym, administracyjnym oraz cywilnym. Dla przedsiębiorców prowadzących własne działalności proponuje obsługę prawną firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. adwokat Warszawa
  Świadczymy w pełnym zakresie pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców w tym przedsiębiorców międzynarodowych, jak i na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria świadczy również pomoc przy prowadzeniu na rzecz Klientów due dilligence, służymy także pomocą w przygotowaniu i implementacji procedur wewnętrznych niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstw i ich sprawnym zarządzaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat wrocław
  Nasza Wrocławska kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu usług prawnych z zakresu prawa pracy. Posiadamy zespół doświadczonych prawników, którzy realizowali obsługę banków, firm energetycznych w ramach spraw związanych z prawem pracy. W naszej kancelarii zapewniamy szeroki zakres obsługi prawnej w ramach takich spraw z prawa pracy jak związane z zatrudnieniem, w tym umowami o pracę, wynagrodzeniami, urlopami, zwolnieniami, przywróceniami do pracy, odprawami dla pracowników, odszkodowaniami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat rozwód wrocław
  Szukacie Państwo prawnika wyspecjalizowanego w sprawach rodzinnych? Jeżeli chodzi o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, separację małżeńską czy podział majątku, oferta kancelarii, która widnieje na tej stronie internetowej jest jak najbardziej godna bardzo dużego zainteresowania. Możemy ponadto zachęcić do zajrzenia pod adres AdwokaciRozwodowi.pl z tego powodu, że są tam ciekawe artykuły o prawie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0