Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Odszkodowania powypadkowe Wrocław
ID linku 12138
Tytuł Odszkodowania powypadkowe Wrocław
Url http://odzyskujemy-odszkodowania.pl
Opis Biuro prawne Global zajmujące się niesieniem pomocy osobom poszkodowanym w przeróżnych. Zaangażowanie oraz wysokie odszkodowania wypłacone przez ubezpieczycieli na skutek podjętych przez nas działań sprawiły, że staliśmy się rozpoznawalną firmą na rynku odszkodowań. Charakteryzujemy się tym że zapewniamy bezpłatne konsultacje, każda sprawa prowadzona jest przez doświadczonego prawnika, wszelkie formalności związane ze sprawą załatwiamy samodzielnie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe odszkodowanie   wypadek   dochodzenie odszkodowań   odszkodowanie Wrocław   roszczenie   odszkodowania   powypadkowe   wypadek komunikacyjny
Data Jan 6, 2011
Imię kontaktowe eryk
Email wyślij email do eryk
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Komornik Sądowy Kraków
  Szymon Herda jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia. Kancelaria Komornicza w Krakowie pracuje w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku. W zakresie spraw prowadzonych przez komornika są egzekucje komornicze, jak również licytacje ruchomości oraz nieruchomości dłużnika.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Odszkodowania powypadkowe Wrocław
  Biuro prawne Global zajmujące się niesieniem pomocy osobom poszkodowanym w przeróżnych. Zaangażowanie oraz wysokie odszkodowania wypłacone przez ubezpieczycieli na skutek podjętych przez nas działań sprawiły, że staliśmy się rozpoznawalną firmą na rynku odszkodowań. Charakteryzujemy się tym że zapewniamy bezpłatne konsultacje, każda sprawa prowadzona jest przez doświadczonego prawnika, wszelkie formalności związane ze sprawą załatwiamy samodzielnie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia
  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria radców prawnych Kantorowski i Wspólnicy
  Kancelaria radców prawnych Kantorowski i Wspólnicy stawia na interes swoich Klientów, z którymi podjęła współpracę w ramach stałej obsługi prawnej Przedsiębiorstwa. Zajmuje się również sprawami dla indywidualnych osób. Zakres specjalizacji kancelarii jest bardzo szeroki co przekłada się na gwarancję kompleksowości podejścia do każdego z klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Poświadczenia podpisu rzeszów
  Kancelaria Notarialna Monika Tardajko-Zuzmak mieszcząca się w Rzeszowie już od wielu lat oferuje swym klientom różnego rodzaju usługi oraz czynności notarialne. Klienci jej mogą liczyć między innymi na poświadczenia zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, a także pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu. Więcej informacji na jej firmowej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0