Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Kancelaria prawa rodzinnego Warszawa - adwokatrodzinny.eu
ID linku 35007
Tytuł Kancelaria prawa rodzinnego Warszawa - adwokatrodzinny.eu
Url https://adwokatrodzinny.eu/
Opis Kancelaria prawa rodzinnego w Warszawie to miejsce, które oferuje fachową pomoc prawną, tworzenie dokumentacji i kompleksowe prowadzenie spraw. W ofercie kancelarii znajdują się sprawy rozwodowe, spadkowe czy alimentacyjne. Indywidualne podejście do zlecenia umożliwia sumienne prowadzenie sprawy na korzyść klienta i ograniczenie liczby rozpraw sądowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria prawa rodzinnego warszawa   rozwody warszawa   rozwód warszawa   pozew o rozwód warszawa   prawnik rozwód warszawa
Data Dec 21, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia
  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Konstytucja RP
  Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku. Preambuła; Rzeczpospolita; wolności, prawa i obowiązki człowieka i obywatela; źródła prawa, Sejm i Senat, Prezydent Rzeczypospolitej, Rada Ministrów i administracja rządowa; sądy i trybunały; organy kontroli państwowej i ochrony prawa; finanse publiczne; stany nadzwyczajne; zmiana konstytucji; przepisy przejściowe i końcowe. Treść Konstytucji także do ściągnięcia w formacie .pdf.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. VERT - opłaty za emisję, szkolenia, korzystanie ze środowiska, raporty i pozwolenia
  Vert - Biuro Analiz Ekologicznych Sp. z o.o. oferuje pomoc w zakresie: opłaty za emisję (opłaty za korzystanie ze środowiska), raporty i pozwolenia na korzystanie ze środowiska oraz szkolenia w zakresie: emisja do powietrza, korzystanie ze środowiska, opłaty środowiskowe. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu pozwoleń zintegrowanych.

Spółka specjalizuje się w problematyce ochrony powietrza atmosferycznego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria adwokacka Kraków Tombarkiewicz
  Nasza kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie, a dokładniej dosłownie w samym centrum Krakowa. Adwokat Tombarkiewicz ukończyła w 2009 roku Wydział Prawa UJ. Prowadzimy ogólne doradztwo i obsługę w bieżącej działalności firm jak również wystepujemy z ramienia Klienta w sądzie.

Specjalizujemy się w:

Postępowanie cywilne i prawo cywilne:

- Prowadzenie spraw cywilnych,
- Prawo umów,
- Obrót nieruchomościami,
- Odzyskiwanie należności.

Prawo dla branży fitness:

- Obsługa klubów fitness,
- Prawo dla trenerów.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Bieżące doradztwo dla firm,
- Prawo międzynarodowe,
- Prawo spółdzielcze,
- Prawo własności intelektualnej,
- Prawo spółek handlowych.

Zachęcamy do odwiedzin naszej kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Odszkodowania powypadkowe Anglia Irlandia Walia Szkocja
  Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu Anglia Walia Irlandia Jurista
Wypadek na terenie Anglii, Walii, Irlandii. Jurista kompleksowo zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z dochodzeniem odszkodowań za doznane obrażenia w wypadkach, które miały miejsce na terenie Anglii. Skontaktuj się z nami jeżeli miałeś: wypadek w miejscu pracy, wypadek drogowy, wypadek obejmujący transport publiczny, doznałeś urazu sportowego czy aktu przemocy. W imieniu Klienta występujemy także o: zwrot kosztów leczenia i opieki medycznej, zwrot utraconego dochodu na skutek wypadku, inne koszta.
www.juristapoland.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0