Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat Rybnik - adwokat-rybnik.pl
ID linku 35013
Tytuł Adwokat Rybnik - adwokat-rybnik.pl
Url http://adwokat-rybnik.pl/
Opis Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas ma swoją główną siedzibę w Rybniku. W ramach świadczonych przez siebie usług oferuje profesjonalną i rzetelną pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. W zależności od potrzeb klienta kancelaria udziela pomocy w szerokim zakresie zagadnień prawnych: od prawa rodzinnego po gospodarcze i handlowe.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria prawna rybnik   adwokat rybnik   kancelaria adwokacka rybnik
Data Dec 22, 2020
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna Grodzisk Wielkopolski
  Świadczymy szeroki wachlarz usług prawniczych na terenie miast Grodzisk Wielkopolski oraz Poznań. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Kancelaria pomoc prawną realizujemy poprzez m.in. sporządzanie umów, udzielanie porad prawnych czy zastępstwa procesowe przed sądami powszechnymi. Specjalizujemy się w prawie administracyjnym, gospodarczym oraz prawie cywilnym i pracy. Szczegółowe informacje na temat oferty kancelarii prawnej z Grodziska Wielkopolskiego dostępne są na oficjalnej stronie. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Procedury - obsługa biurowa i kancelaryjna
  Serwis Pisma Prawne: szybka pomoc prawna bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetu. Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych. Obsługa on-line z zachowaniem najwyższych standardów. Biuro pisania podań oferuje pisanie pism procesowych (np. pozew rozwodowy), dokumentacji do Sądów i Urzędów, apelacja od wyroku, tworzenie i przygotowywanie dokumentów. Pismo procesowe, wzory pism - pozew o rozwód, wniosek do sądu itp. Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych, płatny dostęp, obsługa biurowa i kancelaryjna. Przykładowe wezwanie, zażalenie i wnioski - o ustalenie warunków zabudowy i pozwolenie na budowę, wniosek o założenie księgi wieczystej, Wpis własności, prawa najmu lub dzierżawy, wniosek o wykreślenie wpisu z księgi wieczystej i przyznanie odszkodowania za działki pod drogi. Procedury urzędowe, postępowanie procesowe i ciągła aktualizacja norm prawnych sprawia że obywatel czuje się zagubiony - dlatego zapraszamy do skorzystania z serwisu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Notariusz Ewa Kalbarczyk
  NOTARIUSZ Ewa Kalbarczyk
ul. Podmurna 101/3
87-100 Toruń
woj. Kujawsko-Pomorskie Polska
tel. +48 (56) 477 06 67
ewa.kalbarczyk@gdin.pl
Godziny pracy:
pn. - pt.: 9:00 - 17:00
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Porady prawnicze
  Nasza firma zajmuje się udzielaniem porad prawniczych online. Pomagamy swoim klientom w wielu sprawach wymagających prawniczego doradztwa. Posiadamy duże doświadczenie, które pozwala nam dopasować ofertę do potrzeb klientów a na rynku krakowskim działamy od przeszło dziesięciu lat.
Nasza kancelaria działa od poniedziałku do piątku a oprócz porad online oferujemy również klasyczne wizyty w naszej firmie.
Na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo znajdziesz również ciekawe artykuły z zakresu prawa, spraw rozwodowych i podziału majątku. Wszystko podzielone zostały w kategorie tematyczne, które ułatwiają poruszanie się po stronie.
Gorąco zachęcam do odwiedzenia naszej strony bo tak tanich porad prawniczych nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdź to sam odwiedzając nasz portal już teraz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
  Kancelaria adwokacka Głogów Mil-Jankowska Pręda Adwokaci Spółka Partnerska świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych w zakresie spraw podatkowych, karnych, skarbowych, windykacji należności a także wspiera Klientów w prowadzeniu bieżących spraw poprzez doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, udział w negocjacjach, zabezpieczanie transakcji i wiele więcej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0