Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Transport Lisowiec - Przewóz osób i towarów
ID linku 3502
Tytuł Transport Lisowiec - Przewóz osób i towarów
Url http://transportlisowiec.pl/
Opis Oferujemy usługi transportowe, przewóz osób w kraju i za granicą. Do dyspozycji mamy busy typu Iveco Deaily 23-osobowe + kierowca, bus Mercedes Vito 7+ kierowca oraz Audi A6 3 + kierowca Jazda po mieście i wyjazdy pobytowe. Przyjmujemy zlecenia na wycieczki, konferencje, wesela, dowóz pracowników. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Słowa kluczowe bus   busy Kędzierzyn   Transport   przewóz osób   Kędzierzyn-Koźle   transfer   lotniska   wycieczki   konferencje   dowóz pracowników   przewóz towarów   wynajem busów   busy   transport krajowy   międzynarodowy
Data Aug 30, 2009
Imię kontaktowe Damian
Email wyślij email do Damian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. www.Polskietaxi.pl Katowice
  www.polskietaxi.pl odział Katowice tel. 7 200 40 200 to gwarancja przejazdu taksówką w najniższej cenie przy transferach na lotniska oraz bezkonkurencyjne stawki i nierzadko tańsze niż przewóz osób przy kursach powyżej kilkudziesięciu kilometrów z Katowic do innych miast aglomeracji śląskiej i i nie tylko. Mamy stałe ustalone ceny na trasach do różnych miast.Zapoznaj się i sprawdź nas
( KATOWICE - PYRZOWICE 99 PLN )
( KATOWICE-BALICE 199 PLN)
Przy przejazdach powyżej 50 km z centrum Katowic do innych miast w naszych taksówkach przyjmujemy stawkę za 1 km która wynosi tylko 1,25 zł* Dzwoń teraz ! (32) 760 60 50
i zapoznaj się ze szczegółami oferty na www.polskietaxi.pl e-mail biuro@polskietaxi.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. AUTO-TRANSPORT przeprowadzki firm gdańsk
  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Auto-transport Ryszard Falkiewicz - firmę transportową z Gdańska. Obszar naszej działalności obejmuje przeprowadzki i przewóz ładunków na terenie Trójmiasta, a w przypadku większych zleceń również w całej Polsce i Europie. Swoją propozycję kierujemy w stronę Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Przewozimy maszyny, urządzenia, meble, towary z tworzyw sztucznych, papier, dzieła sztuki oraz inne przedmioty o nietypowych gabarytach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę - wystarczy do nas zadzwonić. Gwarantujemy pomoc przy pakowaniu i rozpakowywaniu, bezpieczny przewóz, ubezpieczenie mienia oraz atrakcyjne ceny. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. BIK-TRANSPORT transport samochodów osobowych
  W Aleksandrowie Łódzkim znajduje się siedziba firmy B i K, jaka prowadzi działalność od 2006 roku. Nasza propozycja obejmuje transport aut nowych i używanych zarówno na obszarze naszego kraju, jak i całej Unii Europejskiej. Dbamy o rzetelne oraz terminowe wykonanie każdego ze zleceń, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą. Obsługujemy klientów indywidualnych, dealerów, komisy, a też brokerów i fabryki. Nasi doświadczeni pracownicy dbają o odpowiednie zabezpieczenie pojazdów, żeby nie uległy one uszkodzeniom w czasie przewożenia. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Klimbart surowce wtórne transport
  Każdy człowiek odpowiedzialny za to, co robi winien świadomie gospodarować swoimi śmieciami. Wszystko po to, by nie magazynować ich na gigantycznych hałdach i nie zanieczyszczały powietrza, wody i ziemi. Wiele z odpadów można spożytkować kolejny raz, dlatego warto śmieci segregować oraz oddawać do recyklingu. Firmą, która profesjonalnie zajmuje się segregacją odpadów i oddawaniem ich do przetwarzania jest Klimbart. Zajmują się nie tylko makulaturą, lecz również gromadzeniem i segregowaniem butelek PET, butelek po chemii gospodarczej, skrzynek, taśm z paletyzacji, opakowań szklanych i puszek aluminiowych. Podejmują współpracę z klientami indywidualnymi, z instytucjami oraz firmami. Na życzenie swoich klientów zajmują się także niszczeniem zbędnej dokumentacji. Zadanie to mogą wykonywać zarówno w swojej siedzibie, jak również u klienta. Szczegółowe informacje dotyczące firmy i jej działań odnaleźć można na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Taxi Zabrze Taxi Airport Pyrzowice 0-500-330-340
  NAJTAŃSZE PRZEJAZDY NA LOTNISKA ORAZ PRZEJAZDY MIĘDZYMIASTOWE Z ZABRZE, LOTNISKA-PYRZOWICE, LOTNISKA-BALICE!!! Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie taxi.
Aby spełnić oczekiwania naszych klientów gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług taxi, profesjonalizm naszych kierowców, bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz punktualność wraz z miłą obsługą.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo zadbaliśmy, aby każda taksówka posiadała ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków pasażerskich NNW.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
Dla naszych stałych klientów mamy znaczące rabaty cenowe, i najkorzystniejsze ceny przejazdów.
Zapewniamy imienne odbiory pasażerów bezpośrednio z LOTNISK CAŁEJ POLSKI, prywatnych adresów, hoteli, dworców PKP, PKS. Z nami najkorzystniej ceny, bezpiecznie i zawsze czas! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. OFERUJEMY NAJTAŃSZE PRZEJAZDY NA LOTNISKA ORAZ PRZEJAZDY MIĘDZYMIASTOWE Z ZABRZE, LOTNISKA-PYRZOWICE, LOTNISKA-BALICE!!!
Kontakt (+48) 500-330-340 lub (+48) 516-342-299, partner.taxi@onet.pl, www.taxi-zabrze.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0