Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Agencja PR-marketingowa Praktycy.com
ID linku 3637
Tytuł Agencja PR-marketingowa Praktycy.com
Url http://www.praktycy.com
Opis Praktycy.com jest agencją PRowo-marketingową. Firmę tworzą doświadczeni specjaliści, którzy w sposób kompleksowy i strategiczny budują komunikację, kreują wizerunek oraz promują kluczowe polskie i międzynarodowe marki. Nasi klienci powierzają nam, a często całkowicie outsourcują działania w zakresie m.in. PR-u, komunikacji czy marketingu.
Zaufali nam, m.in.: Grupa Onet.pl (Onet.pl, Zumi.pl, Onet.tv, Onet.eu, OnetLajt.pl), Grupa Fotka.pl (Fotka.pl, Finansowo.pl), zanox, Elefanta.pl, Kancelaria podatkowa Ożóg i Wspólnicy, Moneybookers, 4 Results, smava.pl.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Badania   Kreowanie Wizerunku   Promocja   PR   Kształtowanie Wizerunku   Budowaniu świadomości marki   Public Relations   PR korporacyjny   PR produktowy   PR kryzysowy   ePR   Relacje Medowie   Relacje inwestorskie   Organizacja spotkań z mediami /konferencje   Organ
Data Sep 3, 2009
Imię kontaktowe Piotr Krawiec
Email wyślij email do Piotr Krawiec
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. DŁUGOPISY REKLAMOWE – www.darpen.pl
  Oferujemy topowe modele długopisów reklamowych, zestawów piśmienniczych, długopisy metalowe, plastikowe, PARKER, WATERMAN, ROTRING. Na oferowanych produktach realizujemy nadruki reklamowe, grawer laserem. Oferujemy bogatą kolekcję długopisów, piór i ołówków automatycznych renomowanych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Naklejki wypukłe - Naklejki 3D - Producent
  Naklejki 3d to estetyczna i przyciągająca uwagę forma prezentacji twojej firmy.Nasz główny produkt to naklejki wypukłe 3d, które sprawią, że twoje logo i dane kontaktowe staną się masowo zauważalne przez twoich klientów.Wielu naszych zadowolonych klientów pozytywnie ocenia formę masowej reklamy jaką są naklejki wypukłe.Zapewniamy kompleksową obsługę od przygotowania projektu naklejki 3d przez produkcję aż po dostawę, którą powierzamy firmie kurierskiej.Możesz liczyć na to, że naklejki wypukłe będą pozytywnie świadczyć o twojej firmie i klienci z pewnością to zauważą.Prestiż jaki naklejki wypukłe pomagają uzyskać będzie bardzo wspierał twoją sprzedaż i przyczyni się do umocnienia pozycji na rynku.Naklejki wypukłe umożliwią twoim klientom łatwy kontakt i ponowny zakup, dzięki czemu wzrośnie liczba stałych klientów.Zastosowanie dobrych i markowych materiałów w procesie produkcji sprawia, że nasze naklejki wypukłe są trwałe i przez wiele lat służą naszym klientom.Naklejki wypukłe 3d mogą być używane na zewnątrz gdyż są całkowicie odporne na działanie czynników pogodowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. kreowanie wizerunku
  Firma brandingowo marketingowa Visane istnieje na rynku marketingowym i reklamowym już od wielu lat. Profesjonalnie świadczy usługi bezpośrednio związane z budowaniem marki, kreowaniem wizerunku, identyfikacją wizualną, umacnianiem marki na rynku, rozpowszechnianiem czy wzrostem znaczenia brandu. Wysoka skuteczność w realizacji projektów, co mogą potwierdzić tacy klienci jak PGE, PKP Cargo, Ministerstwo Finansów czy Urząd Regulacji Energetyki, profesjonalne podejście i atrakcyjna oferta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. E.C.H.O. COMMUNICATIONS
  E.C.H.O. COMMUNICATIONS to agencja public relations z siedzibą we Wrocławiu, zajmująca się kreowaniem wizerunku firmy w prasie i Internecie. Specjalizujemy się także w działaniach z zakresu SEO, social media marketingiem,  monitorowaniem mediów tradycyjnych i elektronicznych. Świadczymy dla naszych Klientów kompleksowy audyt komunikacji marketingowej, po to aby lepiej i sprawniej budować pozycję marki w mediach tradycyjnych i Internecie.  
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Krzysztof.xyz - optymalizacja współczynnika konwersji
  W dzisiejszych czasach samo umieszczenie w sieci strony internetowej firmy i opublikowanie na niej oferty nie wystarcza już, aby przyciągnąć uwagę klienta. Witryny internetowe mają prawie wszystkie przedsiębiorstwa działające w dowolnej branży. Dzięki Krzysztof XYZ dowiemy się, jak pozycjonować naszą stronę i jakie treści na niej publikować aby zwiększyć zyski.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0