Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Tokel: wykładziny dywanowe Balsan i wykładziny PCV Gerflor
ID linku 4049
Tytuł Tokel: wykładziny dywanowe Balsan i wykładziny PCV Gerflor
Url http://www.tokel.pl
Opis Przedsiębiorstwo Tokel posiada w ofercie wykładziny dywanowe Balsan oraz wykładziny PCV Gerflor o różnych zastosowaniach w sporym wyborze kolorów i deseni. Dla przyszłych i obecnych klientów Tokel proponuje dostawę i montaż wykładzin, przygotowanie i naprawy podłoża. Firma ma możliwość produkcji wykładziny z indywidualnymi deseniami klienta na życzenie.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe wykładziny dywanowe   Balsan   wykładziny PCV   Gerflor   Tokel
Data Sep 18, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Email wyślij email do Sławek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.67 (z 5)
Ilość ocen: 3 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Tokel: wykładziny dywanowe Balsan i wykładziny PCV Gerflor
  Przedsiębiorstwo Tokel posiada w ofercie wykładziny dywanowe Balsan oraz wykładziny PCV Gerflor o różnych zastosowaniach w sporym wyborze kolorów i deseni. Dla przyszłych i obecnych klientów Tokel proponuje dostawę i montaż wykładzin, przygotowanie i naprawy podłoża. Firma ma możliwość produkcji wykładziny z indywidualnymi deseniami klienta na życzenie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Systemy Fiskalne
  Dostawa Serwis Wdrożenia Kas Fiskalnych. Oprogramowanie Sprzedaży Usługi Informatyczne Oprogramoiwanie Insert Subiekt Gt WF_MAG ASSECO WAPRO Sieci Komputerowe Wdrożenia Serwis Oprogramowanie dla Hotelu I Gastronomi Wagi Czytniki Kolektory Danych Wagi elektroniczne
Szuflady kasowe
Kolektory danych
Drukarki etykiet
Drukarki paragonowe
Systemy sprzedaży
Mobilny sprzedawca
Czytniki kodów kreskowych
Terminale komputerowe
Ekrany dotykowe
Weryfikatory cen
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Usługi Hydrauliczne Białystok - Kalhyd.pl
  Jeżeli Białystok i jego okolice to miejsce Twojego zamieszkania i jeżeli próbujesz znaleźć najlepszego hydraulika, znaczy to, że nasza firma jest stworzona z myślą o Tobie!
Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje związane z hydrauliką. W ofercie naszej firmy znajdziesz instalacje pieców grzewczych, centralnego ogrzewania płaszczyznowego lub klasycznego albo usługi związane z zaopatrzeniem w wodę, czyli przepompownie ścieków i instalacje wodno-kanalizacyjne. Zajmujemy się także instalacją i naprawą wentylacji, urządzeń energii odnawialnej oraz wszelkiego typu robotami ziemnymi (kanalizacja, drenaż, przyłączanie mediów).
Aby zaczerpnąć bardziej szczegółowych informacji i skontaktować się z nami odwiedź naszą stronę internetową http://kalhyd.pl. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Axio - analiza danych statystycznych
  Firma wykonująca analizy statystyczne, digitalizację kwestionariuszy oraz prowadząca konsultacje dla organizacji. Oferuje pomoc na każdym etapie procesu badawczego, zaczynając od ustalenie celów badania, opracowania narzędzi badawczych, kwestionariuszy z zachowaniem poprawnej metodologii badawczej. Realizuje: badania opinii, badania rynku, badania satysfakcji, badania ocen okresowych pracowników, badania preferencji, badania epidemiologiczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Sun Energy - Producent kolektorów słonecznych
  Sun Energy to firma zajmujaca się dystrybucja baterii słonecznych najnowszej generacji wraz z ich kompleksowym montażem, kolektory słoneczne,solary, energia słoneczna, baterie słoneczne,kolektor słoneczny,ogniwa słoneczne,ogrzewanie solarne,systemy solarne,baterie,kolektory,słońce,ogrzewanie,soleko,źródła energii,energia,instalacje solarne,energia słoneczna,systemy grzewcze
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. Łączymy ludzi z wiedzą | wodociagowiec.pl
  Na portalu opisujemy bardzo dokładnie inwestycje związane z wodociągami i kanalizacją. Przybliżamy wielu osobom temat wody w Polsce. Niestety sytuacja nie jest najlepsza. Polska zasoby wody pitnej ma porównywalne do Sahary. Pora to zmienić, dlatego zachęcamy do czytania bardzo walnych informacji. Znajdziecie u nas ważne i sprawdzone informacje z branży.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0