Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Drzewa liściaste i iglaste - Atlas Drzew
ID linku 5578
Tytuł Drzewa liściaste i iglaste - Atlas Drzew
Url http://www.drzewapolski.pl
Opis Drzewa Polski. Internetowy atlas ułatwiający ich rozpoznanie w terenie. Drzewa liściaste i iglaste. Zdjęcia i opisy drzew. Taksonomia drzew. Projektowanie ogrodów. Zielnik drzew.
Rodziny, rodzaje i gatunki drzew. Liście drzew. Kora drzew. Owoce drzew. Kolekcje dendrologiczne. Wykorzystanie drzew w ziołolecznictwie. Arboreta w Polsce. Ciekawostki o drzewach rosnących na terenie Polski.
Kategoria Zwierzęta i rośliny > Rośliny
Słowa kluczowe drzewa   zdjęcia drzew   atlas drzew   katalog drzew   drzewa liściaste   drzewa iglaste   przewodnik po drzewach   rozpoznawanie drzew   drzewa Polski   dendrologia   arboreta w Polsce
Data Nov 9, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.68 (z 5)
Ilość ocen: 25 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Drzewa liściaste i iglaste - Atlas Drzew
  Drzewa Polski. Internetowy atlas ułatwiający ich rozpoznanie w terenie. Drzewa liściaste i iglaste. Zdjęcia i opisy drzew. Taksonomia drzew. Projektowanie ogrodów. Zielnik drzew.
Rodziny, rodzaje i gatunki drzew. Liście drzew. Kora drzew. Owoce drzew. Kolekcje dendrologiczne. Wykorzystanie drzew w ziołolecznictwie. Arboreta w Polsce. Ciekawostki o drzewach rosnących na terenie Polski.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


 Inne wpisy w Zwierzęta i rośliny > Rośliny
1. Florystyka
  Portal WWW zawierający wszelkiego rodzaju dane i wiadomości z zakresu florystyka i bukieciarstwo. Ponadto w zakładce edukacja możemy odnaleźć różnorodne artykuły, atlas roślin oraz zdjęcia kwiatów, więc z całą pewnością każdy kogo fascynują rośliny znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


2. ogrodowe doniczki ceramiczne
  Świat Roślin to kwiacirnia w Krakowie, w której znajdą państwo ogromny wybór kwiatów, które wolno hodować standardowo w uprawie ziemnej, dodatkowo w uprawie hydroponicznej. Świat Roślin proponuje oprócz tego kwiaty w niedużych wymiarach, które idealnie sprawdzą się w niewielkich miejscach i okażą się świetną ozdobą domu, biura czy też większe na tarasie i w ogrodzie. Świat Roślin to nie tylko sklep, w którym można kupować rośliny, to również profesjonalna obsługa i wsparcie w doborze kwiatów do domu plus ogrodu. W dodatku każdy klient może liczyć na wiedzę na temat wybranych roślin oraz sposobu ich hodowli, trzymania oraz konserwacji. W ofercie dostępne są rośliny doniczkowe, piękne kwiaty żywe oraz rośliny sztuczne.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


3. Rośliny
  Strona rosliny.eu jest poradnikiem i jednocześnie encyklopedią po świecie roślin. Znajdziesz tutaj opisy roślin jednorocznych i dwuletnich, drzew, krzewów, krzewinek a także pnączy, roślin cebulowych i bylin. Oprócz opisów na stronie są zawarte porady jak pielęgnować wybrane rośliny, jak je uprawiać. Można również sprawdzić występowanie danej rośliny jak i jej zastosowanie. Rośliny są posegregowane zarówno alfabetycznie jak i według kategorii. Strona zawiera również galerię roślin.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


4. EKOLOGICZNA SZKÓŁKA ARONII CZARNOOWOCOWEJ sadzonki wegetatywne
  Ekologiczna Szkółka Aronii Czarnoowocowej prowadzi sprzedaż dobrze przyjmujących się sadzonek, pochodzących z osobistego, pielęgnowanego przez 26 lat matecznika. Działalność zapoczątkowaliśmy w 1986 roku, można więc powiedzieć, że mamy wieloletnie przeżycie w obszarze prowadzenia takiej szkółki. Ceny naszych sadzonek uzależnione są od tego, ile sztuk zamawiamy i w jakim wieku są sadzonki. Każdy Klient może pertraktować opłaty, a fachowe porady odnośnie uprawy aronii udostępniane są przez nas nieodpłatnie. Nasza szkółka otrzymała certyfikat ekologiczny, posiada badania fito-sanitarne i pozostaje pod nadzorem odpowiednich instytucji, zajmujących się ochroną roślin i nasiennictwa. Posiadamy osobisty, nadzwyczaj starannie przesiany matecznik, zapewniający wysokiej jakości sadzonki. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


5. Żurawina - uprawa, sadzonki, właściwości.
  Zapraszam na stronę www poświęconą żurawinie. Jest to owoc znany w Polsce od wieków, ale dotąd pozyskiwany z naturalnie występującej w naszym kraju żurawiny błotnej. Nasza strona dotyczy głównie amerykańskiej żurawiny wielkoowocowej która z powodzeniem jest uprawiana w naszym kraju.

Oferujemy sadzonki kilku odmian żurawiny wielkoowocowej. Na stronie znajdziecie także podstawowe wiadomości z zakresu uprawy żurawiny oraz jej wykorzystania w kuchni.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0