Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Drzewa liściaste i iglaste - Atlas Drzew
ID linku 5578
Tytuł Drzewa liściaste i iglaste - Atlas Drzew
Url http://www.drzewapolski.pl
Opis Drzewa Polski. Internetowy atlas ułatwiający ich rozpoznanie w terenie. Drzewa liściaste i iglaste. Zdjęcia i opisy drzew. Taksonomia drzew. Projektowanie ogrodów. Zielnik drzew.
Rodziny, rodzaje i gatunki drzew. Liście drzew. Kora drzew. Owoce drzew. Kolekcje dendrologiczne. Wykorzystanie drzew w ziołolecznictwie. Arboreta w Polsce. Ciekawostki o drzewach rosnących na terenie Polski.
Kategoria Zwierzęta i rośliny > Rośliny
Słowa kluczowe drzewa   zdjęcia drzew   atlas drzew   katalog drzew   drzewa liściaste   drzewa iglaste   przewodnik po drzewach   rozpoznawanie drzew   drzewa Polski   dendrologia   arboreta w Polsce
Data Nov 9, 2009
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 2.68 (z 5)
Ilość ocen: 25 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Drzewa liściaste i iglaste - Atlas Drzew
  Drzewa Polski. Internetowy atlas ułatwiający ich rozpoznanie w terenie. Drzewa liściaste i iglaste. Zdjęcia i opisy drzew. Taksonomia drzew. Projektowanie ogrodów. Zielnik drzew.
Rodziny, rodzaje i gatunki drzew. Liście drzew. Kora drzew. Owoce drzew. Kolekcje dendrologiczne. Wykorzystanie drzew w ziołolecznictwie. Arboreta w Polsce. Ciekawostki o drzewach rosnących na terenie Polski.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


 Inne wpisy w Zwierzęta i rośliny > Rośliny
1. Torf, kora - hurt i transport
  Torf Hurt jest firmą specjalizującą się w handlu hurtowym torfu i kory sprowadzanego z Litwy. Nasza oferta jest konkurencyjna ponieważ cena towaru zawiera już transport do klienta. Zapewniamy że nie znajdziesz tańszego torfu i kory u nikogo z konkurencji.

Nasz Torf:
Przedmiotem oferty jest wydobywany na Litwie torf kwaśny dostarczany do kontrahenta we wskazane miejsce na terenie Polski na koszt i staraniem T.S.G.M. & Gardman Group.
Właściwości towaru:
Kwasowość 3,5 - 4,0
Frakcja 0 - 30 mm
Sucha masa g/l 70 - 100
Porowatość 90 - 95
Azot 0,50%

Nasza Kora:

Kora sosnowa gruba, dekoracyjna, niekonfekcjonowana, dostarczana klientom w ilości 60 metrów sześciennych pakowanych luzem na naczepie.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


2. Plantacja Jodły Kaukaskiej, Uprawa i Hurtowa Sprzedaż Choinek
  Nasza plantacja jodły kaukaskiej jest jedną z większych w Polsce. Znajduje się na Pomorzu Zachodnim w unikalnej nadmorskiej strefie klimatycznej i zajmuje teren o powierzchni około 100 ha. Jesteśmy oddaleni zaledwie o 20 km od Koszalina, 200 km od Gdańska i Poznania oraz 450 km od Warszawy. Każdorazowo przed wizytą na naszej plantacji prosimy o wcześniejsze umówienie się.
Plantacja powstała w 2005 roku i dzięki prowadzonym systematycznie perfekcyjnym zabiegom pielęgnacyjnym już teraz zaczyna dostarczać piękne, gęste, kształtne i intensywnie zielone choinki odbiorcom w Polsce i w Europie. W roku 2011 najwyższe drzewka będą miały 250 cm. Dla zapewnienia pełnego asortymentu w kolejnych co roku systematycznie powiększamy areał i sadzimy nowe drzewka. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane żywe choinki z gatunku Abies Nordmanniana (Jodła Kaukaska) w rozmiarach od 100 do 225 cm.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


3. Florystyka
  Portal WWW zawierający wszelkiego rodzaju dane i wiadomości z zakresu florystyka i bukieciarstwo. Ponadto w zakładce edukacja możemy odnaleźć różnorodne artykuły, atlas roślin oraz zdjęcia kwiatów, więc z całą pewnością każdy kogo fascynują rośliny znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


4. Kwiaciarnia W Rumia Janowo
  Moim największym hobby jest florystyka. Bardzo lubię komponować piękne bukiety. Mogę się pochwalić wieloma nagrodami za moje prace. Bardzo zapraszam do mojej kwiaciarni w której stworzę dla ciebie bardzo ładny bukiet na każdą okazję. Bardzo zapraszam do wirtualnego spacery byś mógł ocenić wnętrze mojej kwiaciarni. Mam również w ofercie ciekawe artykuły za pomocą, których możesz ubogacić swoje wnętrze.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny


5. EKOLOGICZNA SZKÓŁKA ARONII CZARNOOWOCOWEJ sadzonki wegetatywne
  Ekologiczna Szkółka Aronii Czarnoowocowej prowadzi sprzedaż dobrze przyjmujących się sadzonek, pochodzących z osobistego, pielęgnowanego przez 26 lat matecznika. Działalność zapoczątkowaliśmy w 1986 roku, można więc powiedzieć, że mamy wieloletnie przeżycie w obszarze prowadzenia takiej szkółki. Ceny naszych sadzonek uzależnione są od tego, ile sztuk zamawiamy i w jakim wieku są sadzonki. Każdy Klient może pertraktować opłaty, a fachowe porady odnośnie uprawy aronii udostępniane są przez nas nieodpłatnie. Nasza szkółka otrzymała certyfikat ekologiczny, posiada badania fito-sanitarne i pozostaje pod nadzorem odpowiednich instytucji, zajmujących się ochroną roślin i nasiennictwa. Posiadamy osobisty, nadzwyczaj starannie przesiany matecznik, zapewniający wysokiej jakości sadzonki. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Zwierzęta i rośliny > Rośliny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0