Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
ENERGO WINSTAL. Świadectwo, certyfikat energetyczny budynku. Usług elektryczne. Pomiary elektryczne.
ID linku 5579
Tytuł ENERGO WINSTAL. Świadectwo, certyfikat energetyczny budynku. Usług elektryczne. Pomiary elektryczne.
Url http://www.energo-winstal.pl
Opis Firma ENERGO WINSTAL w szybki i profesjonalny sposób sporządza świadectwa, certyfikaty energetyczne budynków i lokali. Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie pomiarów instalacji elektrycznej, oświetlenia oraz montażu i różnych napraw elektrycznych.
Działamy na terenie Wielkopolski a gównie miasta Poznania i okolic (gmina Suchy Las, Rokietnica, Tarnowo Podgórne), powiatu szamotulskiego, obornickiego.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe świadectwa energetyczne   świadectwo energetyczne   certyfikat energetyczny   certyfikaty energetyczne   paszport energetyczny   świadectwa energetyczne budynków   świadectwo energetyczne budynku   certyfikat energetyczny budynku   certyfikaty energetyczne budy
Data Nov 9, 2009
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. ENERGO WINSTAL. Świadectwo, certyfikat energetyczny budynku. Usług elektryczne. Pomiary elektryczne.
  Firma ENERGO WINSTAL w szybki i profesjonalny sposób sporządza świadectwa, certyfikaty energetyczne budynków i lokali. Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie pomiarów instalacji elektrycznej, oświetlenia oraz montażu i różnych napraw elektrycznych.
Działamy na terenie Wielkopolski a gównie miasta Poznania i okolic (gmina Suchy Las, Rokietnica, Tarnowo Podgórne), powiatu szamotulskiego, obornickiego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. IMBiTB certyfikacja CE
  Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu (IMBiTB) to specjalistyczna jednostka naukowo-badawcza znajdująca się w Warszawie. Zajmujemy się certyfikacją dobrowolną oraz rejestrowaną, budowlanymi usługami specjalistycznymi, badaniami standardowymi i instrumentalnymi, szkoleniami specjalistycznych a także prowadzimy prace badawcze z zakresu zrównoważonego budownictwa oraz inżynierii materiałowej. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Sądowym. Gorąco zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie znaleźć można więcej informacji o naszej działalności.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. WP Developer - domy pod Wrocławiem
  WP Developer to firma deweloperska działająca na dolnośląskim rynku nieruchomości. Jej nową inwestycję stanowi Osiedle Fiołkowe w Dobrzykowicach pod Wrocławiem, składające się z 14 domów szeregowych o atrakcyjnej architekturze. Domy jednorodzinne oferowane przez dewelopera spełniają wysokie standardy sztuki budowlanej, są dobrze skomunikowane z Wrocławiem, a jednocześnie mają spokojną, ustronną lokalizację.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. OMEGA materiały budowlane
  Firma OMEGA Sp. z o. o. posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku towarów budowlanych i sprzedaży węgla kamiennego. Oferowane towary, sprzedawane są w składach budowlanych w Nowym Targu, Mszanie Dolnej, Mszanie Górnej oraz Niedźwiedzi i, realizują najwyższe normy rynkowe. Firma posiada własną flotę przewozu drogowego, w związku z tym wszystkie zamówione materiały mogą być do klienta dostarczone i rozładowane. Doświadczenie uzyskane przez wszystkie lata aktywności, pozwala podołać wszelkim potrzebom klientów, nawet tych najbardziej wymagających. W ofercie sklepów znajdują się towary budowlane oraz materiały do wykończenia wnętrz. Omega proponuje też sprzedaż węgla kamiennego z najlepszych polskich kopalni: Kompanii Węglowej S. A., bądź Katowickiego Holdingu Węglowego. Zapraszamy na stronę:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Domy z bali
  Domy z bali to idealne rozwiązanie nie tylko na terenach górskich i w zimnych regionach. Dom drewniany to przede wszystkim ciepło, zdrowie i solidność niezależnie od lokalizacji Waszej działki. Zapewnij swoim najbliższym komfortowe warunki do zabawy, nauki i relaksu w drewnianym domu. Dopasuj najbardziej odpowiedni do Twojego gustu projekt i ciesz się własnym domem szybciej niż się może wydawać.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Więźba dachowa - Awigos
  W tartaku Awigos będziesz mógł zamówić wszystkie materiały z których tworzy się solidne konstrukcje dachowe. Nasze doświadczenie w tej właśnie branży to prawie dwie dekady. Długi czas istnienia na rynku i troska o to aby sprzedawać wyłącznie najwyższej jakości materiały sprawiają, że klienci chętnie polecają nas swoim znajomym.

Nasza oferta zawiera przede wszystkim materiały dachowe: więźbę dachową, łaty, krokwie, kontrłaty, legary, ale nie tylko. Dodatkowo będziesz mógł u nas nabyć drewno budowlane, drewno konstrukcyjne i deski podłogowe.

Istnieje możliwość dowozu i impregnacji zakupionych materiałów. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0