Kategorie w katalogu

Aktualności 657
Biznes i ekonomia 6157
Dom 3341
Firmy wg branży 8356
Internet 4160
Komputery 751
Kultura i sztuka 567
Motoryzacja 914
Muzyka 333
Nauka 791
Rozrywka 852
Społeczenstwo 485
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3006
Zwierzęta i rośliny 318
VITACO - medycyna estetyczna
ID linku 5766
Tytuł VITACO - medycyna estetyczna
Url http://www.vitaco.pl
Opis VITACO dostarcza produkty i usługi stanowiące komplementarne rozwiązania dla gabinetów i klinik medycyny estetycznej. Jesteśmy dystrybutorem w Polsce produktów firmy Allergan : toksyny botulinowej Botox, Vistabel oraz preparatów na bazie kwasu hialuronowego Surgiderm, Juvederm Ultra. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce linii kosmeceutyków Agera Rx oraz Epionce, preparatów do makijażu mineralnego Colorescience oraz urządzeń firmy Genesis Biosystems.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe medycyna estetyczna   mikrodermabrazja   dermokosmetyki   vitaco   szkolenia botox   juvederm   botox   anestop   agera rx   dermatologia   lekarz   peelingi   colorscience   allergan
Data Nov 19, 2009
Imię kontaktowe Marta
Email wyślij email do Marta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.50 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. KupTV.pl
  KupTV.pl - Profesjonalny sklep ze sprzętem RTV, AGD: telewizory LCD, plazmowe, sprzęt AGD zabudowa, AGD wolnostojące oraz małe.
Wysyłka za pobraniem do 24godzin. Odbiór osobisty Kraków, Warszawa. Duży wybór marek i duża dostępność. Płatność gotówką przy odbiorze, przelewem lub kartą płatniczą.
KupTV.pl dostępni 6 dni w tygodniu pod infolinią lub 24h na dobę poprzez stronę www. Każde złożone zamówienie o dowolnej porze to gwarancja rezerwacji towaru oraz ceny.
Dostosowujemy się do specyficznych wymagań klientów ( przetrzymanie towaru przez kilka dni, pomoc w wniesieniu do samochodu, dostawa z wniesieniem).
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


2. VITACO - medycyna estetyczna
  VITACO dostarcza produkty i usługi stanowiące komplementarne rozwiązania dla gabinetów i klinik medycyny estetycznej. Jesteśmy dystrybutorem w Polsce produktów firmy Allergan : toksyny botulinowej Botox, Vistabel oraz preparatów na bazie kwasu hialuronowego Surgiderm, Juvederm Ultra. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce linii kosmeceutyków Agera Rx oraz Epionce, preparatów do makijażu mineralnego Colorescience oraz urządzeń firmy Genesis Biosystems.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. MEDIS logopeda Katowice
  W Prywatnym Ośrodku Leczniczym Medis z siedzibą w Katowicach pacjentom zapewnione są usługi medyczne zarówno odpłatne, jaki i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pacjenci rejestrowani są na wizyty w następujących poradniach: lekarza rodzinnego, ginekologiczno położniczej, dermatologicznej, pulmonologicznej oraz okulistycznej. Oprócz tego dla osób prywatnych i firm ubezpieczeniowych, zapewniana jest opieka medyczna w zakresie psychiatrii, psychologii, laryngologii, ortopedii, chirurgii, stomatologii oraz logopedii. W dodatku przyjmowane są zapisy na badania laboratoryjne, EKG, czy też badanie pola widzenia. Dokładne wiadomości mieszczą się na witrynie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. www.Thuasne.pl
  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem produktów ortopedycznych. Jesteśmy specjalistami w kompresjoterapii. Od połowy 2008 roku jesteśmy liderem na rynku europejskim pod względem zaopatrzenia kobiet po mastektomii. W ofercie posiadamy akcesoria do leczenia obrzęków oraz chorób żyła, a także środki pomocnicze i produkty z kategorii Sport Thuasne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą firmy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Grzybica
  Grzybice skóry, nazywane innymi słowy mykozami, będą szczególnie zakaźnymi chorobami, jakich źródłem zakażenia będą grzyby, szczególnie z grupy dermatofitów. Grzybica pachwin, zaliczana do schorzeń skóry nieowłosionej, częstokrotnie pojawia się u mężczyzn, niż u kobiet. Zmiany grzybicze wytwarzają się zazwyczaj w okolicach pachwin. Choroba, która nie jest leczona rozpowszechnia się na pośladki, uda i okolice organów płciowych. Najbardziej specyficznym symptomem jest rumień, świąd oraz pieczenie. Potem pojawiają się czerwonobrunatne plamy z lekko nabrzmiałymi brzegami. Mogą pojawiać się też małe pęcherzyki i grudki. Skóra łuszczy się i rogowacieje. Główną przyczyną grzybicy może być bezpośredni kontakt z zainfekowanym człowiekiem albo używanie wspólnych rzeczy – butów, ręczników, odzieży.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Twój trener osobisty Wellness
  Pojęcie "wellness", używane do skrótowego opisu nowego zjawiska cywilizacyjnego, jakim jest dążenie do możliwie najdłuższego zachowania młodości, zdrowia i dobrego samopoczucia. Pochodzi od angielskiego słowa "well", które znaczy dobrze, pomyślnie. "Be well" - to z kolei "być w dobrym zdrowiu", zaś "wellness" to dobrostan.
Filozofię Wellness stworzył amerykański lekarz Dr Halbert Dunn w 1959r. W swojej teorii po raz pierwszy połaczył on dwa pojęcia: fitness i dobre samopoczucie. Twierdził, że ciało i umysł powinny pozostać w równowadze. To on wprowadził nazwę wellness do użytku codziennego.
W latach 80-tych wellness utożsamiano z bardzo dynamicznie rozwijającym się ruchem fitness. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się bowiem synonimem sukcesu
Jako choreoterapeuta zniweluję stres, napiecia, zaburzenia równowagi emocjonalnej (trening mentalny), jako masażysta rehabilituję ciało, niweluję ból i wspomagam trening (masaże lecznicze i relaksacyjne).
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie ponieważ nie ma dwóch identycznych osób...
Pracując w Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii wzbogaciłam swoje doświadczenie na bazie różnych kultur.
Życzę Państwu zbudowania równowagi i harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem a tym samym osiągnięciem sukcesu.
Moja oferta służy właśnie temu celowi i mam nadzieję, że skorzystacie Państwo z moich usł.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Pomagamy: w$p1erajmy hosp1cja
  Witryna dedykowana jest nagłaśnianiu działalności charytatywnej. Ukazuje trudne dla działalności hospicjów kwestie i wyjaśnia, jaką metodą można w$p1erać hosp1cja. Portal www.obiecanejutro.pl popiera przedsięwzięcie: w$p1erajmy hosp1cja przekazując 1 procent podatku. Wyjaśnianie ludziom, jaką metodą można pomagać najpoważniej chorym przynosi oczekiwane skutki. Do rzeszy ludzi trafia przekonanie, że w rzeczywistości oddanie 1 % podatku od osób fizycznych nie jest obciążone nawet najmniejszymi opłatami. W taki sposób w$p1erajmy hosp1cja raz w roku.

Ho$p1cjom możemy pomagać także innymi metodami. W ho$p1cjach stale jest za mało chętnych do opieki nad chorymi, warto więc przemyśleć wszczęcie nieodpłatnej pomocy. Praca ze śmiertelnie chorymi ludźmi nie jest pracą łatwą, potrzebuje odpowiedniego przygotowania oraz predyspozycji. Osoba pomagająca w hospicjum musi być opanowana, odpowiedzialna i niezawodna w stosunku do pensjonariusza. Nie każdy nadaje się do takiej pracy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0