Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Leczenie uzależnień, Terapia małżeńska
ID linku 5829
Tytuł Leczenie uzależnień, Terapia małżeńska
Url http://www.osrodekpolana.pl
Opis Polana to zespół wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów od uzależnień, psychiatrów z długą praktyką lekarską oraz sporym doświadczeniem w tej dziedzinie. Udzielamy pomocy osobom uzależnionym oraz innym osobom z trudnościami psychologicznymi w leczeniu tymczasowych kłopotów oraz lepszym podejściem do różnych zdażeń w bliskiej i odległej przyszłości. Prowadzimy również terapie rodzinne.
Kategoria Zdrowie i uroda > Lekarze
Słowa kluczowe alkoholizm   leczenie alkoholizmu   terapia dda   leczenie depresji
Data Nov 21, 2009
Imię kontaktowe tomek
Email wyślij email do tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Leczenie uzależnień, Terapia małżeńska
  Polana to zespół wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów od uzależnień, psychiatrów z długą praktyką lekarską oraz sporym doświadczeniem w tej dziedzinie. Udzielamy pomocy osobom uzależnionym oraz innym osobom z trudnościami psychologicznymi w leczeniu tymczasowych kłopotów oraz lepszym podejściem do różnych zdażeń w bliskiej i odległej przyszłości. Prowadzimy również terapie rodzinne.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


2. Prywatne przedszkole Warszawa Mokotów
  Placówka przedszkolna dla pociech w przedziale wiekowym od 2,5 do 6 lat. Całodzienna opieka wychowawczyń, ćwiczenia mające na celu prawidłowy rozwój, również dla niepełnosprawnych maluszków w grupach integracyjnych biorąc pod uwagę zasady Marii Montessori. Ćwiczenia edukujące, ćwiczenia fizyczne oraz ćwiczenia artystyczne. Przedszkole gwarantuje nie tylko opiekę, ale jest również najprawdziwszą nauką życia i przyjaźni dla dzieci. Zasady Marii Montessori sprawiają że dzieci uczą się służyć pomocą, zakańczać zaczętą pracę, szanować prawa innych.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Przygotowanie do matury
  Boisz się nieuniknionej matury z matematyki? Szukasz materiałów dydaktycznych i pomocy naukowych? Jeśli tak, to zapraszamy na stronę internetową Akademii Matematycznej TORUS. Oferujemy kompleksowy kurs przygotowawczy do nowej matury z tego przedmiotu. Zajęcia odbywające się w centrum stolicy odbywają się w małych grupach lub indywidualnie przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. Tylko u nas kurs internetowy gratis.
Kategoria:   Nauka > Matematyka


4. Metody leczenia alkoholizmu
  Witryna kampanii której najważniejszym punktem jest zapobieganie zjawiskom szkodliwych społecznie, a najważniejszym jest uświadamianie jednostkom uzależnionym i najbliższym osób uzależnionych, co to jest uzależnienie od alkoholu i jak się rozwija. Strona przedstawia jakie można zaobserwować skutki picia i jakiej i gdzie powinno się szukać pomocy, przedstawiając także parę metod mających pomóc w samodzielnym zmaganiu z uzależnieniem.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Prawo jazdy Opole
  Witryna ośrodka nauki jazdy w Opolu, starająca się pełnić także formę portalu informacyjnego dla każdej osoby pragnącej nauczyć się jazdy samochodem. Serwis posiada przydatne informacje o procedurze wydawania praw jazdy oraz odsyłacze do aktualnych testów. Strona jest więc kierowna również dla osób odbywających szkolenia w innych ośrodkach a także dopiero rozmyślających o rozpoczęciu kursu.
Kategoria:   Motoryzacja > Inne


 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Lekarze
1. Gastroenterolog Wrocław
  Barbara Woźniak-Stolarska jest doświadczonym lekarzem zajmującym się diagnostyką, leczeniem chorób przewodu pokarmowego, wątroby, dróg żółciowych i trzustki. Posiada również eksperckie kwalifikacje dotyczące wykonywania badań ultrasonograficznych jamy brzusznej, tarczycy, szyi, gruczołu piersiowego oraz jąder. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz umówienia się na wizytę.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


2. Pediatra Luboń
  Nasza przychodnia Lekarza Rodzinnego LUBMED zaczęła swoją działalność w Luboniu w połowie roku 2010.
Zdrowie pacjentów jest dla nas najważniejsze.Rodzinne Centrum Medyczne "LubMed"

przy ul. Jana III Sobieskiego 55A w Luboniu
( w pawilonie obok Apteki św. Józefa)
Zapraszamy również na szczepienia przeciwko grypie.

BADANIA LABORATORYJNE wykonujemy w każdy poniedziałek i środę od 8.00-12.00.
Możliwość wykonania badań również nierefundowanych przez NFZ np.grupę krwi,poziom hormonów itp.( z jednej próbki krwi można zrobić badanie refundowane i wybrane badanie dodatkowe,by unikać ponownego kłucia)
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


3. Dentysta Kraków
  Masz problemy ze swoim uzębieniem? Potrzebujesz wizyty u dentysty lecz nie wiesz, którego dentystę w Krakowie wybrać? Wybór jest duży lecz warto wybrać doświadczonych i sprawdzonych stomatologów. Takich właśnie stomatologów zajdziesz w Studio Estedent w Krakowie. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś to koniecznie wejdź na stronę internetową studia stomatologicznego Estedent i umów się na wizytę.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


4. Badania kierowców Warszawa tanio
  Lekarz medycyny rodzinnej we współpracy z OSK prowadzi badania dla kierowców w Warszawie. Badania do prawa jazdy dla osób chcących zapisać się na kurs prawa jazdy, oraz badania dla kierowców, którym upłynął termin badania wpisany w prawie jazdy. Badania przeprowadzane są bardzo sprawnie jednocześnie zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przeprowadzania badań dla kandydatów na kierowców i kierowców. Badania kierowców Warszawa tanio, to nasza dewiza, w tej firmie zrobisz te badania praktycznie najtaniej w Warszawie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


5. Ginekolog Wrocław
  Wrocławskie Centrum Ginekologiczne jest kliniką o której sukcesie zadecydowało zadowolenie klientek z wykonanych zabiegów, które wróciły do zdrowia. Nasze Centrum zajmuje się leczeniem torbieli, mięśniaków, niepłodności, wczesnego stadium nowotworu szyjki macicy, endometriozy. Ginekologia estetyczna, wciąż dopiero zyskująca w Polsce na popularności, również jest przeprowadzana na najwyższym poziomie w naszym Centrum. Za naszą działalnością przemawiają kolejne zadowolone kobiety, którym towarzyszyliśmy przy pokonywaniu chorób.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0