Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Pomoc psychologiczna w Poznaniu Urszula Zwolska-Olszewska
ID linku 6139
Tytuł Pomoc psychologiczna w Poznaniu Urszula Zwolska-Olszewska
Url http://www.gpuzo.com/
Opis Psycholog Poznań - Urszula Zwolska-Olszewska
Oferuje pomoc psychologiczną:
• Dzieciom:
- w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców,
straty, adaptacje);
- w depresji, lękach;
- w zaburzeniach zachowania;
• Młodzieży:
- w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych;
- w trudnościach w kontaktach społecznych ( relacje z rówieśnikami);
• Dorosłym:
- stojącym na rozdrożu;
- w kryzysach partnerskich;
- w trakcie rozwodu i po nim;
• Rodzinom zastępczym i adopcyjnym:
- udzielam im wsparcia;
- pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze;
- uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej
rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog poznan   gabinet psychologiczny poznan   porady psychologiczne   psychoterapia   psychoterapeuta   psycholog   psychologia   psycholodzy   gabinet psychoterapii   pomoc psychologiczna   gpuzo   Urszula Zwolska-Olszewska
Data Dec 2, 2009
Imię kontaktowe Urszula
Email wyślij email do Urszula
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psycholog Poznań
  Strona, zawierająca ofertę profesjonalnej pomocy psychologicznej dla osób z różnymi problemami. Doświadczony psycholog Poznań pomaga uporać się z depresją, myślami samobójczymi czy uzależnieniami. Ponadto, na stronie znajduje się też propozycja organizacji zajęć edukacyjnych nie tylko indywidualnych, ale też grupowych, np. z zakresu uzależnień czy przeciwdziałania przemocy domowej. Promowana strona zawiera opis przebiegu sesji oraz terapii grupowych, które przeprowadza psycholog Poznań.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Wspomaganie rozwoju dziecka Londyn - poradnia3terapie.pl
  Poradnia 3 Terapie to prywatna placówka, zajmująca się wspomaganiem rozwoju dziecka poprzez: logopedię, psychologię dziecięcą oraz wczesną interwencję. Poradnia została założona przez Agnieszkę Balicką pedagoga, psychologa i logopedę o wieloletnim doświadczeniu w zawodzie. W efekcie rodzice i opiekunowie wybierający Poradnię 3 Terapie, mają pewność, że ich dziecko otrzyma skuteczną pomoc.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psycholog Wrocław
  Depresja to zaledwie jedna z chorób coraz częściej występująca w naszym społeczeństwie. Wpływ na taką sytuację ma sposób życia, napięcie, praca, kłopoty rodzinne. Psychiatria dostarcza sporo metod leczenia tej i innych chorób psychicznych. Lekarze pracujący w Ośrodku Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self we Wrocławiu dysponują szeroką wiedzą i bogate doświadczenie w dziedzinie psychiatrii. Psychoterapia Wrocław to kuracja dla osób z zaburzeniami wielorakiego rodzaju, dla których terapia jest perspektywą na normalne działanie w społeczeństwie. Psychoterapia prowadzona w Ośrodku Self odbywa się w czasie spotkań grupowych, spotkań z parami lub też w czasie jednostkowych wizyt.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. ZACISZE nauki przedmałżeńskie Kraków
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją usług oraz propozycją dydaktyczną, badawczą i naukową Instytutu Seksuologii i Psychoterapii „Zacisze”. Jesteśmy placówką, jaka prowadzi psychoterapie, badania naukowe oraz zajęcia i szkolenia z zakresu psychologii i seksuologii. Polecamy także szczegółowe ekspertyzy oraz opinie. Nasz instytut znajduje się w Krakowie przy ulicy Zacisze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki, naszą misją oraz naszym zespołem. Na naszej stronie jest także dostępny szczegółowy cennik. Oferujemy fachowe porady oraz dyskrecję.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Przychodnia - nasz-gabinet.pl
  Prywatna klinika leczenia uzależnień alkoholowych Nasz Gabinet to miejsce, w którym możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów doświadczonych w zakresie leczenia alkoholizmu. Posługujemy się wyłącznie sprawdzonymi i skutecznymi metodami wszywką alkoholową i Esperalem, przeprowadzamy również detoks. Już teraz odwidź stronę naszego centrum medycznego i dowiedz się więcej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0