Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Agencja Detektywistyczna Redigo
ID linku 6585
Tytuł Agencja Detektywistyczna Redigo
Url http://www.redigo.pl/
Opis W ramach realizacji misji naszej firmy oferujemy usługi detektywistyczne we wszystkich typowych sytuacjach, w celu dochodzenie przez Państwa swoich praw w postępowaniach Sądowych lub w drodze polubownej.
Sprawy rodzinne: rozwody (przygotowanie materiału dowodowego celem uzyskania orzeczenia o winie, przed złożeniem pozwu o rozwód lub rozpoczęciem sprawy o podział majątku), alimenty (ustalanie miejsca pobytu, źródeł przychodu i sytuacji osobistej współmałżonka), opieka nad dziećmi (wywiad środowiskowy, obserwacja, opinia psychologiczna – zmierzające do zebrania materiałów dowodowych do postępowania sądowego).
Sprawy kryminalne: szantaż i groźby karalne (zbieranie dowodów, współpraca z organami ścigania, przygotowanie materiałów do postępowania sądowego), wyłudzenia i kradzieże, przestępstwa gospodarcze; wymuszenia (zbieranie dowodów, współpraca z organami ścigania, przygotowanie materiałów do postępowania sądowego), przestępstwa obyczajowe (molestowanie, naruszanie dóbr osobistych, mobbing, itp. - monitoring, obserwacja, zbieranie dowodów, przygotowanie materiałów do złożenia w sądzie, prokuraturze, itd.), poszukiwanie skradzionego mienia, poszukiwanie ukrywających się sprawców przestępstw.
Sprawy gospodarcze: nieuczciwa konkurencja (zbierania dowodów, nadzór pracowników, zapobieganie szpiegostwu przemysłowemu, wrogie przejęcia), weryfikacja pracowników i kontrahentów (wykrywanie źródeł przychodu, weryfikacja przeszłości wskazanych osób i firm), ekspertyzy (kryminalistyczne, grafologiczne, psychologiczne – do spraw sądowych), badania na wykrywaczu kłamstw, wykrywanie podsłuchów, szyfrowanie, zagłuszacze.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe detektyw   detektywi   detektywistyka   agencja   rozwód   śledzenie   inwigilacja   śledztwo   podsłuch   koncesja   biuro   detektywistyczne
Data Dec 19, 2009
Imię kontaktowe Mariusz Klimek
Email wyślij email do Mariusz Klimek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. ROZWÓD Z NIĄ - ADWOKAT
  Witaj! Borykasz się z jakimś problem bądź szukasz specjalisty który mógłby odpowiedzieć na Twoje pytania ? Specjalizujemy się w sprawach związanych z rozwodami, podziałem majątku, kontaktu z dziećmi, alimentami i wszelkimi sprawami rodzinnymi. Wytypujemy najlepsze dowody do wygrania sprawy, będziesz miał w nas oparcie przez cały okres trwania sprawy sądowej. Dobrym Adwokatem jest człowiek doświadczony, poważny a przede wszystkim wyrozumiały. Twoje zaufanie i bezpieczeństwo jest dla nasz priorytetem. Zrobimy wszystko by doprowadzić do wygrania sprawy, nie czekaj, rozwód z nią, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Lexpatronum.pl, kancelaria z Krakowa
  Kancelaria Prawna Lex Patronum z Krakowa zajmuje się stałą obsługą prawną firm oraz świadczy szereg usług prawnych na rzecz osób indywidualnych. Zespół adwokatów i radców prawnych z kancelarii prowadzi przede wszystkim sprawy z obszaru prawa gospodarczego, cywilnego, pracy, patentowego, autorskiego i karnego. Oferta obejmuje porady prawne, reprezentowanie klientów przed sądami, pisma procesowe, negocjacje, opiniowanie umów, windykację długów, pozyskiwanie odszkodowań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Warszawa rozwód - szybki-rozwod.info
  Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową pomoc prawną w we wszelkich sprawach sądowych dotyczących prawa rodzinnego. Prawnicy zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych, separacji, a także dotyczących podziału majątku oraz wyznaczenie opieki nad dziećmi. W razie potrzeby zajmujemy się również mediacją pomiędzy małżonkami czy zainteresowanymi stronami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Patrickgordon.co.uk
  Patrick Gordon to brytyjska firma prawnicza, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla Polaków. Nasi prawnicy są otwarci na Państwa problemy i chętnie udzielą specjalistycznej pomocy. W przeciwnym wypadku poradzą Państwu, gdzie można się zgłosić aby taką pomoc uzyskać. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Darmowej porady prawnej udzielimy Państwu również w języku polskim.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawa rodzinnego Warszawa - adwokatrodzinny.eu
  Kancelaria prawa rodzinnego w Warszawie to miejsce, które oferuje fachową pomoc prawną, tworzenie dokumentacji i kompleksowe prowadzenie spraw. W ofercie kancelarii znajdują się sprawy rozwodowe, spadkowe czy alimentacyjne. Indywidualne podejście do zlecenia umożliwia sumienne prowadzenie sprawy na korzyść klienta i ograniczenie liczby rozpraw sądowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0