Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Agencja Detektywistyczna Redigo
ID linku 6585
Tytuł Agencja Detektywistyczna Redigo
Url http://www.redigo.pl/
Opis W ramach realizacji misji naszej firmy oferujemy usługi detektywistyczne we wszystkich typowych sytuacjach, w celu dochodzenie przez Państwa swoich praw w postępowaniach Sądowych lub w drodze polubownej.
Sprawy rodzinne: rozwody (przygotowanie materiału dowodowego celem uzyskania orzeczenia o winie, przed złożeniem pozwu o rozwód lub rozpoczęciem sprawy o podział majątku), alimenty (ustalanie miejsca pobytu, źródeł przychodu i sytuacji osobistej współmałżonka), opieka nad dziećmi (wywiad środowiskowy, obserwacja, opinia psychologiczna – zmierzające do zebrania materiałów dowodowych do postępowania sądowego).
Sprawy kryminalne: szantaż i groźby karalne (zbieranie dowodów, współpraca z organami ścigania, przygotowanie materiałów do postępowania sądowego), wyłudzenia i kradzieże, przestępstwa gospodarcze; wymuszenia (zbieranie dowodów, współpraca z organami ścigania, przygotowanie materiałów do postępowania sądowego), przestępstwa obyczajowe (molestowanie, naruszanie dóbr osobistych, mobbing, itp. - monitoring, obserwacja, zbieranie dowodów, przygotowanie materiałów do złożenia w sądzie, prokuraturze, itd.), poszukiwanie skradzionego mienia, poszukiwanie ukrywających się sprawców przestępstw.
Sprawy gospodarcze: nieuczciwa konkurencja (zbierania dowodów, nadzór pracowników, zapobieganie szpiegostwu przemysłowemu, wrogie przejęcia), weryfikacja pracowników i kontrahentów (wykrywanie źródeł przychodu, weryfikacja przeszłości wskazanych osób i firm), ekspertyzy (kryminalistyczne, grafologiczne, psychologiczne – do spraw sądowych), badania na wykrywaczu kłamstw, wykrywanie podsłuchów, szyfrowanie, zagłuszacze.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe detektyw   detektywi   detektywistyka   agencja   rozwód   śledzenie   inwigilacja   śledztwo   podsłuch   koncesja   biuro   detektywistyczne
Data Dec 19, 2009
Imię kontaktowe Mariusz Klimek
Email wyślij email do Mariusz Klimek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Obsługa prawna firm - lexnord.com
  Jeżeli szukacie Państwo prawnika - Katowice i okolice, zapraszamy do kontaktu z kancelarią LexNord, o której więcej znaleźć można na stronie internetowej www.LexNord.com. Polecamy się zarówno firmom, jak i równie dobrze osobom prywatnym. W ofercie kancelarii LexNord znajdują się między innymi prawo cywilne, gospodarcze, zamówień publicznych, spory z bankami czy odszkodowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokaci olsztyn - adwokatszewczyk.eu
  Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk posiada biura w kilku miastach województwa warmińsko-mazurskiego. Z usług prawników mogą jednak skorzystać mieszkańcy całego kraju. Kancelaria zajmuje się zarówno sprawami karnymi, jak i rodzinnymi. Zapewnia dyskrecję swoim klientom, korzystając z doświadczenia i kompetencji prawników, skutecznie reprezentujących klientów w procesach sądowych.
 
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. LEXOM adwokat sosnowiec
  Zachęcamy do tego, aby częściej korzystać z usług kancelarii prawnych. W końcu nieznajomość prawa prowadzi w bardzo wielu przypadkach do kłopotów natury prawnej, które mogą skończyć się nawet więzieniem, w najlepszym razie poważnym stresem, stratami finansowymi bądź karą materialną. Ileż problemów mogliby uniknąć mieszkańcy Sosnowca oraz okolic, którzy skorzystaliby z oferty kancelarii prawnej Lexom? Jest to uznana kancelaria, która obsługuje sporą ilość firm, instytucji i osób prywatnych - z Zagłębia, chociaż także z Górnego Śląska. W ofercie sosnowieckiej kancelarii przede wszystkim obsługa prawna w przypadku rozwodów, alimentów czy podziału majątku, ale także warto wspomnieć o chociażby kompleksowej obsłudze firm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Prawna Tarnowskie Góry
  Jesteśmy profesjonalną kancelarią prawną, oferującą kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, medycznego i innych. Pełen zakres świadczonych przez nas usług można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszą kancelarią oraz do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Dziedziczenie ustawowe z I-KANCELARIA Wrocław
  I-KANCELARIA – kancelaria prawna z wieloletnim doświedczeniem na rynku, oferujemy swoim klientom profesjonalne porady obejmujące dziedziczenie ustawowe oraz spraw wielu innych, z którymi mają państwo problemy. Zapraszamy do nas I-KANCELARIA ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: http://www.i-kancelaria.pl/ tel: 713490920 e-mail: rafal.ptak@i-kancelaria.pl Zapraszamy serdecznie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0