Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokacka Spółka Partnerska - Waldemar J. Soroka, Piotr A. Tchórzewski
ID linku 6720
Tytuł Adwokacka Spółka Partnerska - Waldemar J. Soroka, Piotr A. Tchórzewski
Url http://adwokaci.gd.pl
Opis Kancelaria świadczy usługi dla podmiotów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorców z zakresu różnych dziedzin prawa. Kancelaria reprezentuje klientów zarówno w sprawach karnych, cywilnych jak i gospodarczych. Możliwa jest również stała obsługa przedsiębiorstw i innych podmiotów gospodarczych. Specjalizacja członków zespołu w odmiennych dziedzinach prawa pozwala na profesjonalne poprowadzenie każdej sprawy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokaci   adwokaci elbląg   kancelaria   kancelaria adwokacka   kancelaria elbląg   adwokat   soroka   tchórzewski   porady   prawo   elbląg   sąd   pozew   obrona  
Data Dec 22, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Email wyślij email do Piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Prawnik Bielsko
  Kancelaria Prawna Veritas z Bielska-Białej świadczy profesjonalne usługi prawne dla firm oraz klientów indywidualnych z zakresu m.in. prawa pracy, prawa ubezpieczeniowego, administracyjnego, spółek handlowych. W ofercie Kancelarii znajdują się także porady online.
Dla stałych Klientów udostępniany jest Panel Klienta Kancelarii w którym można sprawdzić status danej sprawy, wymieniać dokumenty z Kancelarią.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Ilasz & Associates listy gończe usa
  Prezentujemy Państwu międzynarodową Kancelarię Adwokacką Ilasz & Associates z siedzibą w Warszawie. Nasza kancelaria zajmuje się wszechstronną obsługą prawną firm, przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych. Zakres naszych usług obejmuje prawo cywilne, prawo podatkowe, prawo karne, prawo bankowe, prawo pracy, prawo rodzinne, a także prawo Unijne. Pomagamy rozwikłać różnego typu spory, reprezentujemy naszych Klientów na sali sądowej i sporządzamy niezbędną dokumentację. Naszą pracę cechuje wysoka kultura osobista, rzetelność i pełny profesjonalizm. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej mieszczą się szczegółowe wiadomości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. CSW Adwokaci - Czekaj
  Kancelaria CSW Adwokaci z siedzibą w Krakowie oferuje usługi doradcze oraz związane z reprezentacja przed sądem w sprawach: karnych, rodzinnych, cywilnych, związanych z prawem administracyjnym, gospodarczym, handlowym, karnym i wieloma innymi dziedzinami. Współpracujemy z notariuszami, geodetami, doradcami podatkowymi oraz komornikami, zapewniając kompleksową pomoc. Na stronie internetowej Kancelarii znaleźć można dane kontaktowe i bliższe informacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Borowski kredyty we frankach
  Zależy Ci na pomocy w sprawie kredytu we frankach? W takim razie nie czekaj, ale już teraz zobacz, jak może Ci pomóc Kancelaria Adwokacka Kredyty we Frankach we Wrocławiu. Znajdziesz tu rzetelnych specjalistów od prawa, którzy specjalizują się w sprawach dotyczących kredytów we frankach. Szczegóły na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Radca prawny - kancelaria-sowa.pl
  Prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne, spadkowe, pracy, a także administracyjne to podstawowy zakres działalności prowadzonej przez Kancelarię Radcy Prawnego Urszuli Sowy. Oferuje kompleksową pomoc prawną nie tylko klientom indywidualnym, ale również firmom. Doradztwo prawne świadczy za pośrednictwem internetu, przez telefon i przede wszystkim w siedzibie, która znajduje się w Krakowie przy ulicy Kieleckiej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0