Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat Kraków - Sylwia Bartoszuk
ID linku 24984
Tytuł Adwokat Kraków - Sylwia Bartoszuk
Url http://bartoszuk.com
Opis Oferta Kancelarii Adwokackiej Sylwii Bartoszuk obejmuje porady prawne, reprezentowanie klientów przed sądami i administracją państwową, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, analizę umów oraz dokumentacji. Biuro kancelarii usytuowane jest w Krakowie. Obsługujemy osoby fizyczne oraz prawne. Zajmujemy się prowadzeniem spraw rozwodowych, spadkowych, związanych z nieruchomościami, prawem pracy, odszkodowaniami. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa własności intelektualnej, konkurencji, handlowego oraz karnego i skarbowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   Kraków   radca prawny   Sylwia Bartoszuk   adwokat
Data May 5, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego
  Jako Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego działamy na rynku od kilku lat i możemy zapewnić naszym klientom wsparcie w zakresie podatków, umów handlowych, prawa żywności i konkurencji oraz wielu innych. Dysponujemy zespołem doświadczonych prawników, którzy z pewnością będą w stanie pomóc w nawet najtrudniejszych zagadnieniach prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat Bydgoszcz - Bartosz Hernacki
  Kancelaria prawna w Bydgoszczy oferuje konsultacje oraz porady na temat prawa. Kancelaria prawna reprezentuje klientów na wszystkich etapach postępowań sądowych w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych oraz w sprawach administracyjnych. Kancelaria adwokacka działa w obrębie Bydgoszczy oraz całego kraju. Oferujemy konsultacje prawne także dla przedsiębiorstw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Bielsko-biała
  Oczywiście na pewno wiesz, że na współczesnym rynku jest ogromna ilość różnorodnych kancelarii, czy też biur, które to świadczą fachową i profesjonalną pomoc prawną. Jednakże niektóre z nich wyróżniają się bardzo drogimi usługami, lub też kolejkami, jeżeli chodzi o czas rozpatrzenia sprawy, co oznacza, że warto skorzystać z pomocy szybkiej, fachowej a także taniej usługi. Taką właśnie pomoc prawną obecnie świadczy nam Kancelaria Adwokacka Grzyb i Grzyb. Oferta kancelarii jest wielka i różnorodna a to sprawia, że każdy może tu znaleźć usługę, która w pełni rozwiąże wszystkie jego prawne problemy. Jeszcze dziś sprawdź czy Kancelaria Adwokacka Grzyb i Grzyb może pomóc także i tobie. To wysokiej jakości usługi w niskiej i przystępnej cenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelariadrawsko-zlocieniec.pl
  Serdecznie witamy na stronie naszej kancelarii adwokatów i radców prawnych. Do zaoferowania mamy kompleksową obsługę typu prawnego. Kierujemy ją zarówno do klientów indywidualnych, jak tez do podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Pełna obsługa obejmuje prawo cywilne, karne, gospodarcze i handlowe. Dodatkowo, dotyczy także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług i korzystania z porad prawnych, szczególnie w postępowaniach, które dotyczą własności intelektualnej. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria radców prawnych Kantorowski i Wspólnicy
  Kancelaria radców prawnych Kantorowski i Wspólnicy stawia na interes swoich Klientów, z którymi podjęła współpracę w ramach stałej obsługi prawnej Przedsiębiorstwa. Zajmuje się również sprawami dla indywidualnych osób. Zakres specjalizacji kancelarii jest bardzo szeroki co przekłada się na gwarancję kompleksowości podejścia do każdego z klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0