Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Vertus - obsługa prawna.
ID linku 6737
Tytuł Vertus - obsługa prawna.
Url http://www.kpfvertus.pl
Opis KPF Vertus może poszczycić się wieloma usatysfakcjonowanymi Klientami, którzy skorzystali z usług prawnych firmy. Obsługa prawna jest bardzo rzetelna i solidna, dzięki znakomitej kadrze, składającej się z doświadczonych adwokatów, radców prawnych, prawników z praktyką w nauczaniu akademickim, mających doskonałe kwalifikacje i dysponujących ogromną wiedzą. Vertus świadczy usługi dla firm związane z wieloma aspektami funkcjonowania firmy, między innymi z podatkami, windykacją, pozyskiwaniem kapitału itd.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe windykacja   obsługa prawna   fundusze europejskie
Data Dec 23, 2009
Imię kontaktowe Ewa
Email wyślij email do Ewa
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Vertus - obsługa prawna.
  KPF Vertus może poszczycić się wieloma usatysfakcjonowanymi Klientami, którzy skorzystali z usług prawnych firmy. Obsługa prawna jest bardzo rzetelna i solidna, dzięki znakomitej kadrze, składającej się z doświadczonych adwokatów, radców prawnych, prawników z praktyką w nauczaniu akademickim, mających doskonałe kwalifikacje i dysponujących ogromną wiedzą. Vertus świadczy usługi dla firm związane z wieloma aspektami funkcjonowania firmy, między innymi z podatkami, windykacją, pozyskiwaniem kapitału itd.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta
  Blog o charakterze prawniczym. Autor bloga jest czynnym adwokatem prowadzącym Kancelarię Adwokacką w Łodzi. W treści wpisów dzieli się wiedzą płynącą z doświadczenia w dochodzeniu roszczeń o odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę. Praktyczne porady zawarte w treści publikacji w zestawieniu z prostym przedstawieniem zagadnień prawnych, ułatwiają poszkodowanym w zorientowaniu się w ich prawach. Kolejne wpisy poruszają takie zagadnienia, jak odszkodowania z tytułu wypadków samochodowych, odszkodowania za śmierć osoby bliskiej, czy odszkodowania z umów np. kara umowna.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Upadłość układowa spółki
  Kancelaria doradztwo z zakresu: prawo upadłościowe i prawo naprawcze - skuteczny prawnik, radca prawny, syndyk i adwokat Warszawa. Profesjonalna Obsługa prawna firm: ogłoszenie upadłości, odpowiedzialność członków zarządu, upadłość firmy, likwidacja lub przekształcenie spółki i restrukturyzacja spółki (zgłoszenie wierzytelności, długi, windykacja należności). Kancelaria adwokacka Warszawa - ogłoszenie upadłości, upadłość firmy, prawo restrukturyzacyjne, prawo upadłościowe i naprawcze, zarzuty do planu podziału, wyłączenie z masy upadłości. Syndyk, prawnik, Adwokat Warszawa - kancelaria prawna w Warszawie serdecznie zaprasza do kontaktu - upadłość spółki, (ogłoszenie upadłości), restrukturyzacja zadłużenia, odpowiedzialność członków zarządu. Restrukturyzacja firmy, postępowanie upadłościowe, postępowanie układowe oraz postępowanie naprawcze. Upadłość układowa, upadłość likwidacyjna - platforma upadłościowa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Radca Prawny Lublin
  Krp-lublin.pl to internetowy adres kancelarii radcy prawnego z Lublina. Jest to firma obsługująca przedsiębiorstwa i spółki w zakresie pomocy prawnej. Opisywana kancelaria udziela porad związanych z prawem pracy, pomaga w sporządzaniu umów i kontraktów, reprezentuje klientów przed sądami i urzędami, a także pomaga w zakładaniu spółek i zajmuje się załatwianiem spraw rejestrowych tych podmiotów gospodarczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia
  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Notariusze Skoneczny i Kaszyński
  Kancelaria Notarialna J. Skoneczny i D.J. Kaszyński oferuje szeroki wachlarz usług notarialnych, w tym miedzy innymi sporządzanie aktów notarialnych, poświadczanie własnoręczności podpisu na dokumentach, poświadczanie kopii dokumentów za zgodność z oryginałem, sporządzanie testamentów, umów małżeńskich i przedmałżeńskich, umów spółek itp. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów czynności notarialne moga byc wykonywane, po wcześniejszym ustaleniu z notariuszem w miejscu wskazanym przez klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0