Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Podróżnik
ID linku 698
Tytuł Podróżnik
Url http://www.podroznik-poznan.pl/
Opis Ciesząc się że mieszkamy w tak ciekawym regionie, który ma dużo miejsc do pokazania, chcemy ukazywać jego piękno mamy na uwadze region w którym mieszkamy, będziemy mieli ofertę lokalną skierowaną do mieszkańców Poznania, Wielkopolski a także mieszkańców innych stron Polski którzy będą chcieli zwiedzać Polskę jak i nasz region.
Kategoria Turystyka > Inne
Słowa kluczowe Podróżnik   podroznik   wycieczki poznań
Data Feb 21, 2009
Imię kontaktowe adam
Email wyślij email do adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Inne
1. Przewodnicy po Krakowie
  ExcitingKrakow.pl to profesjonalne biuro turystyczne którego głównym profilem działaności jest oragnizowanie zwiedzania miasta jak również wycieczek do obozu Auschwitz Birkenau. Dzięki wieloletniej działalności na lokalnym rynku zdobyliśmy szerokie doświadczenie, mamy w posiadaniu także wysoce kompetentny personel oraz flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów. Nasi kontrahenci kupują niezrównaną postać obsługi a dzięki temu zawsze pełne zadowolenie z świadczonych usług turystycznych. Każda usługa może być dogodnie wykupiona przez internet a także telefonicznie poprzez nasze centrum rezerwacji.
Kategoria:   Turystyka > Inne


2. Mapa Dąbek
  Interaktywna mapa Uzdrowiska Dąbki wykonana w technologii flash. Zawiera wyszukiwarkę ulic, noclegów, zabytków, ciekawych miejsc. Mapa zawiera również wyszukiwarkę ofert biznesowych.
Mapa zbudowana jest z planów dwóch miejscowości: Dąbek i Bobolina. Zawiera szereg ciekawych funkcji takich jak np geolokalizacja.
Kategoria:   Turystyka > Inne


3. Geocontext strona geograficzno-przyrodnicza
  W ramach strony Geocontext jest prowadzona galeria fotoreportaży i zdjęć. Można zapoznać się m.in. z fotoreportażem, gdzie głównym motywem jest rzeka Rospuda protest i ekolodzy oraz zdjęcia makrofotograficzne kwiatów i motyli. Na pozostałych stronach reportaże podróżników z wypraw przyrodniczych na Syberię i jezioro Bajkał. W ramach Geocontext funkcjonuje również księgarnia geograficzno-przyrodnicza w której można nabyć książki i podręczniki z zakresu nauk przyrodniczych i z dziedzin takich jak: turystyka, geografia, ekologia i wiele innych ciekawych publikacji. Wkrótce na Geocontext fotoreportaż z podróży do Mongolii, gdzie uczestnicy musieli część zaplanowanej trasy przejechać konno.
Kategoria:   Turystyka > Inne


4. Ośrodek wczasowy Złota Plaża
  Ośrodek wczasowy Złota Plaża zaprasza turystów z całej Polski do odwiedzin i skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej. Mieścimy się w miejscowości Łazy, położonej kilka minut od popularnego, nadmorskiego kurortu jakim jest Mielno. Oferujemy wspaniałe warunki dla dorosłych i dzieci oraz niezapomniane wrażenia.
Kategoria:   Turystyka > Inne


5. planujemyurlop.pl
  Portal planujemyurlop.pl to nowa inicjatywa mająca na celu zebranie informacji o najciekawszych miejscach w Polsce, które warto odwiedzić w czasie urlopu. Znajdziesz tu informacje o miejscowościach i atrakcjach turystycznych Polski. Dowiesz się gdzie odbywają się najlepsze imprezy i znajdziesz miejsce noclegowe. Pomocne przy planowaniu urlopu okażą się rankingi oraz opinie innych użytkowników. Za pośrednictwem portalu będziesz mógł dzielić się własnymi pomysłami na urlop z innymi użytkownikami.
Kategoria:   Turystyka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0