Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3415
Firmy wg branży 8526
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Podróżnik
ID linku 698
Tytuł Podróżnik
Url http://www.podroznik-poznan.pl/
Opis Ciesząc się że mieszkamy w tak ciekawym regionie, który ma dużo miejsc do pokazania, chcemy ukazywać jego piękno mamy na uwadze region w którym mieszkamy, będziemy mieli ofertę lokalną skierowaną do mieszkańców Poznania, Wielkopolski a także mieszkańców innych stron Polski którzy będą chcieli zwiedzać Polskę jak i nasz region.
Kategoria Turystyka > Inne
Słowa kluczowe Podróżnik   podroznik   wycieczki poznań
Data Feb 21, 2009
Imię kontaktowe adam
Email wyślij email do adam
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Inne
1. Rejsy wędkarskie
  Kto uwielbia wędkować, ten winien zajrzeć na witrynę firmy, jaka działa w Gdańsku. Jej sztandarową usługą są Rejsy wędkarskie. Jest to ogromnej wielkości kuter rybacki, jaki maksymalnie zdoła zabrać dwadzieścia osób. Rejs trwa dziesięć godzin. Statek wypływa w Gdańska i kieruje się na otwarte morze. Na witrynie jednostki wolno się dowiedzieć wszelkich szczegółów. Między innymi jest tam cennik takiej wyprawy. Koszt dla jednej osoby to sto trzydzieści czy też sto pięćdziesiąt złotych. Wolno wynająć wędkę za dwadzieścia złotych albo wziąć swoją. W cenie wyprawy mamy ciepły posiłek, ubezpieczenie, możliwość nauki samego połowu, jak i patroszenia ryb. To fantastyczny upominek dla osób, jakie kochają wędkować i interesują się połowami ryb.
Kategoria:   Turystyka > Inne


2. Magellan
  Każdy kto marzy o niezapomnianym rejsie powinien zapoznać się z ofertą naszej firmy. Magellan to firma oferująca możliwość wynajmu jachtów czy katamaranów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne jachty. Możesz skorzystać z naszych usług w wielu miejscach na całym świecie. Każdy kto lubi żeglować powinien jak najszybciej zapoznać się z naszą bardzo atrakcyjną ofertą. Sprawdź naszą ofertę już teraz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Turystyka > Inne


3. Przewodnik jurajski, licencjonowany przewodnik po Jurze.
  Doskonale znamy teren i posiadamy zasób wiedzy, którego próżno szukać w drukowanych przewodnikach turystycznych. Nasze projekty są zawsze oryginalne. Nigdy nie prowadzimy grup rutynowo. Tworzone programy dostosowujemy do oczekiwań klienta i grupy docelowej, jesteśmy autorami książki „Wielka Wojna na Jurze”.
Układamy oryginalne programy zgodnie z oczekiwaniami organizatorów wycieczek. Jako jedyni oferujemy niepowtarzalne wycieczki o profilu historycznym prezentujące jurajskie relikty poszczególnych epok. Organizujemy także wycieczki samochodami terenowymi . Zapewniamy także pakiet dodatkowych atrakcji takich jak strzelectwo, łucznictwo, paintball i orienteering.Z nami pokochasz Jurę.
Kategoria:   Turystyka > Inne


4. Wratislaviatour
  Jeśli zwiedzać Wrocław, to tylko z przewodnikiem. Firma Wratislavia Tour zaprasza na bardzo ciekawe i niesztampowe zwiedzanie Wrocławia. W naszej ofercie znajdą Państwo wycieczki standardowe, jak również tematyczne, np: Wrocław podczas II wojny światowej, Wrocławscy Żydzi, Śladami Krasnali (polecana dla wycieczek z dziećmi) czy też Wrocławski Barok lub Gotyk. Oferujemy również wycieczki komfortowym i klimatyzowanym samochodem.
Kategoria:   Turystyka > Inne


5. Parking Ławica
  Parking Park&Fly oferuje strzeżone całodobowo monitoringiem miejsca parkingowe w okolicy lotniska pod Poznaniem. Parking posiada ubezpieczenie dla pojazdów, które są na nim zostawiane.
Wcześniejsza rezerwacja miejsca jest obowiązkowa. Dokonać jej można za pośrednictwem formularza na stronie internetowej lub telefonicznie. Zapraszamy.
Kategoria:   Turystyka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0