Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Odszkodowania
ID linku 7080
Tytuł Odszkodowania
Url http://www.mediator.com.pl
Opis Mediator Sp. j. to fachowcy w dziedzinie odszkodowań. W ramach pełnomocnictwa kompletują niezbędne dokumenty i reprezentują swoich klientów w sporach z ubezpieczycielami. Swoje usługi doradcze świadczą na najwyższym poziomie, o czym świadczą skutecznie prowadzone przez nich sprawy w przeszłości. Jeśli spotkał Cię nieszczęśliwy wypadek, skorzystaj z pomocy profesjonalistów i odzyskaj to, co słusznie Ci się należy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe odszkodowanie   wypadek w pracy   wypadek przy pracy
Data Jan 8, 2010
Imię kontaktowe Piotr
Email wyślij email do Piotr
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Wypadek w pracy
  Jeśli przydarzył Ci się nieszczęśliwy wypadek przy pracy, odwiedź nasz serwis internetowy. Nasi doradcy pomogą Ci w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej w ewentualnym sporze sądowym z ubezpieczycielem. Skorzystaj ze swojej szansy na odszkodowanie w pełnej wysokości! Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny w naszym serwisie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Akcesoria łazienkowe
  Zapraszamy do sklepu internetowego ze świetnym wyposażeniem łazienek. Jeżeli zależy Ci aby pomieszczenie, w którym zażywasz relaksującej kąpieli po ciężkim dniu pracy było atrakcyjne i niebanalnie wyposażone, zapoznaj się z ofertą prezentowaną na naszych stronach. Akcesoria łazienkowe najlepszych producentów, doświadczenie w branży to właśnie kapu-kapu.pl. Zapraszamy!
Kategoria:   Dom > Wyposażenie wnetrz


3. Makita
  Zapraszamy wszystkich majsterkowiczów do sklepu internetowego z elektronarzędziami. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych i cenionych marek, takich jak m. in. Metabo, Makita czy Dr. Schulze. Korzystając z tych wysokiej klasy narzędzi masz pewność, że oferowana Ci z każdym produktem karta gwarancyjna nigdy nie zostanie przez Ciebie wykorzystana. Zapraszamy!
Kategoria:   Dom > Remonty


4. Odszkodowania
  Mediator Sp. j. to fachowcy w dziedzinie odszkodowań. W ramach pełnomocnictwa kompletują niezbędne dokumenty i reprezentują swoich klientów w sporach z ubezpieczycielami. Swoje usługi doradcze świadczą na najwyższym poziomie, o czym świadczą skutecznie prowadzone przez nich sprawy w przeszłości. Jeśli spotkał Cię nieszczęśliwy wypadek, skorzystaj z pomocy profesjonalistów i odzyskaj to, co słusznie Ci się należy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Prawna Poznań
  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy całościowe pomoce prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Oferta dla osób fizycznych przewiduje m.in. przygotowanie pism procesowych. Dla przedsiębiorców oferujemy w szczególności stałą obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Upadlosc spolki zoo - upadlosc-kancelaria.pl
  Jeśli zdecydujecie się na naszą kancelarię oczekiwać możecie profesjonalnych usług związanych z upadłością konsumencką. Nasi prawnicy to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają teoretyczne i merytoryczne przygotowanie do prowadzenia tego typu spraw. Możecie oczekiwać profesjonalnego wsparcia i przeprowadzenia sprawy w taki sposób, by ostatecznie udało się skutecznie wypracować zadowalający efekt.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Warszawa
  Jeżeli szukacie Państwo pomocy w zakresie prawa - chodzi o sporządzanie apelacji w sprawach dotyczących rozwodu, podziału majątku, spadku czy spraw karnych, polecamy kontakt z kancelarią adwokacką o której więcej pod adresem www.Apelacje.info. Chodzi o apelacje - cywilne, karne, karno-skarbowe i rozwodowe, kancelaria pomaga także jeżeli mówimy o kasacjach karnych i skargach kasacyjnych w sprawach podatkowych oraz cywilnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. NOTARIUSZ Andrzej Barabasz czynności notarialne
  Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej kancelarii Notarialnej, która ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Nasza Kancelaria Notarialna prowadzona jest przez doświadczonego Notariusza Andrzeja Barabasza. Jesteśmy po to, by wykonywać czynności notarialne, których zakres ściśle określają przepisy właściwych ustaw. Do zakresu naszych obowiązków należą między innymi: poświadczenia dokumentów, poświadczenia podpisów, pozostawania przy życiu i tym podobne, sporządzanie aktów notarialnych, zawierających umowy zbycia i przeniesienia prawa własności nieruchomości, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych i osobistych, akty założycielskie spółek, sporządzanie protokołów prawem przewidzianych a także takich na żądanie klienta, chociażby protokół niestawiennictwa. Nasze czynności są odpłatne a opłaty liczone według tak zwanej taksy notarialnej. Dla stałych klientów gwarantujemy upusty.Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna Ciborowski, doradztwo dla podmiotów gospodarczych - Kraków
  Kancelaria Radców Prawnych Ciborowski doradza w szerokim spektrum spraw związanych z prawem. Nasza pomoc prawna obejmuje m. in. spory sądowe przed sądami pracy, bieżące doradztwo dla przedsiębiorstw, doradztwo podatkowe, przygotowywanie opinii prawnych czy sporządzanie pism procesowych. Na podstawie dotychczasowej działalności wypracowaliśmy kilka sposobów rozliczania pracy naszej kancelarii. Są to stawka godzinowa, ryczałt z limitem godzin lub bez limitu oraz z premią uzależnioną od wyniku danej sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0