Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
Stropy Filigran
ID linku 7211
Tytuł Stropy Filigran
Url http://www.lubar.pl/
Opis LUBAR jest producentem oraz dostawcą certyfikowanych prefabrykatów betonowych takich jak bloczki betonowe, beton towarowy, nadproża, stropy TERIVA i Filigran. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, sprawną obsługę logistyczną oraz korzystne warunki współpracy.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe hurtownia budowlana   materiały budowlane   prefabrykaty betonowe   bloczki   fundamentowe   betonowe   pompa do betonu   beton towarowy   stropy   Teriva   Filigran   nadproża   pustaki żużlobetowe   stal prefabrykowana   chemia budowlana   dachy   kominy   gięcie stali  
Data Jan 15, 2010
Imię kontaktowe Andrzej
Email wyślij email do Andrzej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Journal Of Ecology And Health - czasopismo naukowe
  Journal of Ecology and Health to kwartalnik przeznaczony dla specjalistów i pasjonatów problematyki ekologicznej, związanej z zagadnieniami zdrowia społecznego, wydawany przez Górnośląska WSP w Mysłowicach. Pismo podejmuje naukowy, ale i społeczny dyskurs w obszarze koniecznej troski i dbałości zarówno uczonych jak i wszystkich innych odpowiedzialnych osób za bezpieczeństwo w rozwijaniu i kształtowaniu obecnego, aktualnego stanu cywilizacji XXI wieku.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków
  Oferujemy usługi w zakresie krótko i długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych, bez limitu kilometrów, o masie całkowitej do 3,5t. Posiadamy auta nowe z rocznika 2009 z bardzo bogatym wyposażeniem. Jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Naszym działaniem obejmujemy obszary województwa śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Jeżeli poszukujesz dobrej wypożyczalni samochodów dostawczych w Krakowie to już ją znalazłeś w APS-SUPRA.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnie


3. Stropy Filigran
  LUBAR jest producentem oraz dostawcą certyfikowanych prefabrykatów betonowych takich jak bloczki betonowe, beton towarowy, nadproża, stropy TERIVA i Filigran. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, sprawną obsługę logistyczną oraz korzystne warunki współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Reklama na Plus - agencja reklamowa
  Agencja reklamy ma swoje siedziby w Katowicach oraz Wrocławiu. Głównym obszarem naszego działania jest Górny i Dolny Śląsk. Oferujemy pełen zakres usług zarówno dużym, jak i małym podmiotom począwszy od poligrafii a skończywszy na nowych mediach takich jak Internet i Video. W naszej ofercie znajduje się także przygotowanie elementów POS. Naszymi priorytetami są jakość oraz dobra komunikacja z klientem. Reklama na Plus to sprawdzona marka, znajomość rynku i wiele lat doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Agencje reklamowe


5. Nauczyciel I Szkoła
  Nauczyciel i Szkoła – półrocznik, periodyk naukowy Wydawnictwa Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach.Pismo stanowi źródło ciekawych wskazań warsztatowych i metodycznych dla czynnych zawodowo nauczycieli. Prezentuje krytyczne uwagi do ukazującej się oświatowej literatury naukowej oraz jest inspiracją dla nauczycieli, wychowawców i opiekunów w poszukiwaniu wskazań do kształtowania własnej sylwetki zawodowej.
Kategoria:   Nauka > Inne


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. PHU Aura - Instalacje gazowe, CO - Śląsk
  Od 1998 roku przedsiębiorstwo handlowo-usługowe "AURA", z siedzibą w Zabrzu, zajmuje się świadczeniem usług przede wszystkim na terenie południowej Polski.

Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług - montaż instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wkładów kominowych, sieci gazowych oraz odkurzaczy centralnych.
Wykonujemy również profesjonalne projekty instalacji gazowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Materiały Budowlane Kraków
  Szukasz sklepu oferującego szeroką gamę materiałów budowlanych w Krakowie i okolicach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma proponuję jeden z największych wyborów pośród nalepszych producentów materiałów budowlanych. Charakteryzuje nas solidność i niewysoka cena. Realizujemy zlecenia ekspresowe. Zapraszamy do współpracy. Odwiedź nas już dziś na www.cb.bergone.pl lub zadzwoń. Serdecznie zapraszamy. Jedyna tak dobra hurtownia budowlana czeka na Ciebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Membrany dachowe - foltech.pl
  W naszej firmie znajdziesz pełną gamę folii okryciowych, idealnych do zastosowania między innymi przy zabezpieczaniu rusztowań podczas prac budowlanych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie szybko i z łatwością zapoznasz się z naszymi rozwiązaniami. Zapraszamy do kontaktu, w razie potrzeby gwarantujemy pełne wsparcie przy wyborze produktów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Konstrukcje stalowe
  Spółka oferuje szeroki zakres usług związanych z realizacją inwestycji przemysłowych. Zajmuje się między innymi produkcją hal stalowych ? produkcyjnych, magazynowych, handlowych, usługowych, sortowni, chłodni, mroźni, a także wielu innych konstrukcji. Oferuje między innymi czynności doradcze, pomoc przy formalnościach urzędowych oraz finansowaniu inwestycji, projektowanie, wycenę oraz opracowanie koncepcji inwestycji, jej realizację wraz z pracami wykończeniowymi i instalacyjnymi, a także czynności koordynacyjne. Zapraszamy na stronę po więcej informacji!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Płaskowniki stalowe - Ceownik zimnogięty
  Użytek stali. Stal to Fe z dodatkiem węgla w ilości od bliskiego zera procent, w ilościach niemal śladowych, do około 2%. Ilość C ma istotny wpływ na cechy otrzymanego metalu.

Istnieją dwie najliczniejsze rodziny stali: stale stopowe i stale węglowe. Definicja stopowa odnosi się do pierwiastków, innych niż węgiel, dodawanych do żelaza, zgodnie z minimalnym nierównomiernym rozcięczeniem dla każdego z nich. To znaczy: 0,50% silikonu, 0,08% molibdenu, 10,5% chromu. Skutkiem tego stop 17% Cr i 8% Ni używany jest do wytopu stali nierdzewnej. właśnie dla tego jest wzwyż niż jeden rodzaj stali.

W chwili obecnej istnieje ponad 3000 pogrupowanych rodzajów (składów metalicznych), nie wliczając tych, które produkowane są wedle dokładnych zamówień na życzenie klienta. Poszczególny z tych dają w wyniku stop żelaza o najtrafniej odpowiedniej sylwetce, pasującej wymogom konstruktorów.

Produkowany asortyment stali:
• dwuteowniki, ceowniki zimnogięte,
• kątowniki stalowe i płaskowniki,
• blachy
• profile zimnogięte,
• pręty zbrojeniowe,
• stal jakościowa
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0