Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
Highoex- solidnie wyknamy każdą pracę
ID linku 728
Tytuł Highoex- solidnie wyknamy każdą pracę
Url http://www.highpex.eu
Opis Prace na wysokości to usługi firmy Highpex na najwyższym poziomie dosłownie i w przenośni. W zakres prac wyskościowych wchodzą: mycie okien na dużych wysokościach, naprawy, wieszanie reklam, prace konserwatorskie, budowlane.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe highpex   prace na wysokości   prace wysokościowe   roboty wysokościowe   mycie szyb na wysokości   wierzowce   prace alpinistyczne   montaż  
Data Feb 25, 2009
Imię kontaktowe Zuzanna
Email wyślij email do Zuzanna
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Części agd sklep online
  Już od dwudziestu lat w naszej firmie prowadzimy profesjonalną sprzedaż wyposażenia gastronomicznego oraz części serwisowych do popularnych gastronomicznych urządzeń oraz sprzętu. Nasza firma B&B Gastroserwis posiada w swej ofercie zmywarki, piece, garnki, rondle i patelnie, sprzęt kuchenny, różnorodne akcesoria cukiernicze, do baru. Posiadamy przy tym także cześci zamienne do urządzeń popularnych na naszym rynku marek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KORONA czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych Wrocław
  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z firmą KORONA S.C., której siedziba znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Specjalizujemy się w odbiorze, transporcie i utylizacji odpadów a ponadto zagospodarowaniem surowców wtórnych takich jak makulatura, folia, drewno lub metal. Zapewniamy pojemniki i kontenery, dysponujemy specjalistycznymi pojazdami a także posiadamy nowoczesny sprzęt czyszczący umożliwiający czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu czy też skrobi. Dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami oraz uprawnieniami. Więcej informacji o działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Utylizacja odpadów firma Rymed
  Firma Rymed zajmuje się utylizacją różnego rodzaju odpadów: weterynaryjnych, medycznych, pokonsumpcyjnych, elektronicznych. Odbieramy i transportujemy odpady. Rymed oferuje także odbiór przepracowanego oleju.

Możemy się poszczycić certyfikatem ISO oraz licznymi referencjami od naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Oferujemy także liczne promocje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wypożyczalnia samochodów dostawczych
  Carleone to działalność z Łodzi skupiona na wynajmowaniu busów osobowych oraz samochodów dostawczych. Posiadamy dużą flotę, do tego różnorodną cenowo, co pozwala wpisać się w potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych. Udostępniamy busy i samochodowy dostawcze w krótkich i dłuższych terminach. Gwarantujemy indywidualny cennik i bardzo dobry stan techniczny pojazdów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Tłumaczenia - niderlandzki, niemiecki
  Szybkie tłumaczenia w atrakcyjnych cenach z języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego, belgijskiego), z języka niemieckiego na język polski oraz odwrotnie. Wrocław, Dolnośląskie, Polska. Tłumaczenia zdalne wykonywane szybko, solidnie, pewnie przez doświadczoną tłumaczkę. Działalność na terenie całej Polski oraz Holandii, Belgii i Niemiec.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0