Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8645
Internet 4341
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Solvo.pl - szkolenia biznesowe, warsztaty szkoleniowe, rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji
ID linku 781
Tytuł Solvo.pl - szkolenia biznesowe, warsztaty szkoleniowe, rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji
Url http://www.solvo.pl
Opis Solvo zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń biznesowych o zakresie tematów takich jak human resources, informatyka, marketing, negocjacje, prawo w biznesie, finanse, sprzedaż, umiejętności osobiste oraz zarządzanie. Misją firmy Solvo jest tworzenie sytuacji edukacyjnych, w których uczestnicy w poczuciu bezpieczeństwa, sensu, przy wspólnej aktywności, nabywają nowe kompetencje, przyswajają wiedzę oraz zmieniają dotychczasowe postawy.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe Szkolenia Firmowe   Szkolenia Biznesowe   Szkolenie   Warsztat   wsparcie rozwoju   treningi metodami psychoaktywnymi; warsztaty rozwojowe; zmiany postaw   autorskie programy nauczania   Asertywność   Komunikacja   Trening grupowy   Trening interpersonalny   Umie
Data Mar 5, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Przedszkole Kraków
  Niepubliczne Przedszkole Stokrotki zlokalizowane jest w Krakowie gdzie posiadamy dwie placówki. Dla naszych podopiecznych mamy specjalnie przygotowany program edukacyjny, który wpływa na ich odpowiedni rozwój. W naszej ofercie posiadamy również liczne zajęcia dodatkowe takie jak taniec czy nauka języka angielskiego. Naszym atutem są również niskie, niewygórowane opłaty za przedszkole. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej oferty. Zapraszamy
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. BRZDĄC Opiekunki dla dzieci
  Placówka Brzdąc funkcjonuje na terenie Wrocławia już od bez mała dwudziestu lat. Zapewniamy w niej profesjonalną opiekę dzieciom w wieku od 1-5 lat. Duży nacisk kładziemy na harmonijny i prawidłowy rozwój dzieci, korzystając z programu zgodnego z podstawą programową, a także nowatorskich, sprawdzonych metod pracy z dziećmi. Wśród naszych zajęć dodatkowych znajdują się, na przykład zajęcia z języka angielskiego, zajęcia logopedyczne, zajęcia rytmiczno-muzyczne oraz zajęcia plastyczne. Nie zapominamy także o tym, jak ważne jest zapewnienie dzieciom odpowiednich zabaw (organizujemy zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne i zabawy manipulacyjno-badawcze). Zapewniamy, iż naszą kadrę stanowią wyłącznie opiekunki z wykształceniem pedagogicznym i mające doświadczenie w pracy z dziećmi. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Tytuł naukowy, opracowania
  Opracowania, prace magisterskie, prace licencjackie w naszej ofercie pisanie prac wzorcowych na zamówienie. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty - wypracowania, prace licencjackie, magisterskie, dyplomowe i inne zaliczeniowe. Serwis E-Konsultacje zaprasza.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Sukces Edukacja
  Sukces Edukacja - to szkoła policealna w której zdobędziesz teoretyczne i praktyczne kwalifikacje zawodowe. Działa Jako szkoła policealna - we Wrocławiu, w Krakowie, Katowicach, Gliwicach w Radomiu Opolu głównie w takich miastach. Mamy doświadczoną kadrę, która kształci słuchaczy na takich kierunkach jak: technik weterynarii, higienistka stomatologiczna, technik usług kosmetycznych, technik administracji. Katowice, Gliwice, Kraków, Radom w jakimkolwiek mieście wybierzesz naszą placówkę możesz podjąć edukację na ciekawych kierunkach. Działa u nas także medyczna szkoła policealna. Sukces Edukacja - szkoła policealna dla dorosłych zaprasza wszystkich którzy chcą zdobyć nowe doświadczenie bądź poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Uczelnie
  Nasz serwis to tak naprawdę strona dla przyszłych studentów, która jednak daje także ogromne możliwości osobom już studiującym. Tworząc naszą bazę uczelni prywatnych i państwowych liczymy na pomoc osób, które znają już te placówki i mogą uzupełnić lub dodać cenne informacje na ich temat. Dzięki nim i w oparciu o wiele innych czynników tworzymy nasz ranking uczelni. Odwiedzając naszą stronę uzyskasz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji. Prosta wyszukiwarka zaprowadzi Cię do celu czyli na Twoja wymarzoną uczelnię.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0