Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Studia dla Ciebie
ID linku 786
Tytuł Studia dla Ciebie
Url http://www.emta.pl/
Opis Informacje o wyższych uczelniach oraz ich pełnej ofercie dydaktycznej - studiach pierwszego i drugiego stopnie oraz studiach podyplomowych.
Serwis współpracuje z ponad 60 uczelniami publicznymi oraz firmami, zaliczanymi do czołowych pracodawców w Polsce, oferujących studentom praktyki i staże.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe informator o studiach   uczelnie   studia   stacjonarne   niestacjonarne   studia podyplomowe   edukacja   rekrutacja   akademia   politechnika   uniwersytet
Data Mar 5, 2009
Imię kontaktowe endaxi
Email wyślij email do endaxi
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Helen Doron
  Potrzebujesz specjalistów, którzy nauczą Twoje dziecko języka angielskiego? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szkoły językowej. Należymy do sieci szkół językowych, które działają w 35 różnych krajach. Mamy świetną ekipę specjalistów oraz oferujemy zajęcia w bardzo małych grupach. Mamy w ofercie zajęcia zarówno dla dzieci od 0 do 3 lat jak i dla starszych od 12 do 19 lat. Oczywiście dzieci w innym wieku również uczymy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (MSBiS)
  Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów jest pierwszą i do dziś jedyną tego typu szkołą w Polsce oraz największą (zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby absolwentów) w Europie. Funkcjonuje w oparciu o metody nauczania szkół amerykańskich. Istnieje od 2002 roku.
Jako jedyna stacjonarna barmańska szkoła w Polsce (z własną siedzibą - nie organizującą kursów gościnnie w lokalach gastronomicznych) dajemy uczestnikom szkoleń pełną swobodę w korzystaniu ze specjalistycznych sal treningowych i konsultacji poza zajęciami. Posiadamy placówki w Warszawie, Krakowie, Poznaniu.
Wysoki poziom nauczania, wiarygodność i rzetelność MSBiS zaowocowały uznaniem i szeroką współpracą z branżami alkoholową oraz gastronomiczną.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Nauka rysunku na architekturę
  Kursy rysunku na studia architektury, architektura i urbanistyka, architekturę krajobrazu, zajęcia rysunkowe prowadzone są systematycznie pod kątem egzaminów wstępnych z rysunku odręcznego na politechnikę krakowką. MDK-Kurs to kursy rysunkowe.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Studia inżynierskie UTH
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warszawskiej Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. Proponuje ona studentom szeroki zakres kierunków, które z pewnością sprostają ich oczekiwaniom. Grono wykwalifikowanych profesorów dba, aby każdy student został wyszkolony w jak najlepszy sposób i wyszedł z uczelni z upragnionym tytułem. Profesjonalne i przyjazne podejście do każdego studenta to standard w funkcjonowaniu uczelni.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Przedszkole niepubliczne Wrocław, przedszkole prywatne Wrocław
  Zapraszamy do naszego przedszkola, które jest językowym prywatnym przedszkolem które znajduje się mniej więcej w centrum miasta. Posiadamy duży ogród na którym dzieci w ciepłe dni spędzają prawie cały czas. Standardowo dzieci w największym stopniu kształtują nasze przedszkole. Zapraszamy do nas na wizytę i zapoznanie z zespołem.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0