Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Studia dla Ciebie
ID linku 786
Tytuł Studia dla Ciebie
Url http://www.emta.pl/
Opis Informacje o wyższych uczelniach oraz ich pełnej ofercie dydaktycznej - studiach pierwszego i drugiego stopnie oraz studiach podyplomowych.
Serwis współpracuje z ponad 60 uczelniami publicznymi oraz firmami, zaliczanymi do czołowych pracodawców w Polsce, oferujących studentom praktyki i staże.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe informator o studiach   uczelnie   studia   stacjonarne   niestacjonarne   studia podyplomowe   edukacja   rekrutacja   akademia   politechnika   uniwersytet
Data Mar 5, 2009
Imię kontaktowe endaxi
Email wyślij email do endaxi
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa
  Zapraszamy do zapoznania się z oferta edukacyjną Szkół MENTOS - Niepublicznych Szkół Podstawowych w Warszawie. Mentis cechuje nie duża ilość dzieci w szkołach, dzięki czemu Szkoły tworzą swoja społeczność, w której wszyscy się znają i nikt nie pozostaje anonimowy. Spośród innych szkół wyróżnia nas dwujęzyczna edukacja w języku angielskim, która utrzymywana jest na wysokim poziomie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Uczelnie wyższe portal naukowy
  Gotowe laboratoria, skrypty, kursy programowania. Szeroki zakres przedmiotów, uczelnie techniczne oraz humanistyczne. Materiały dla szkół średnich. Gotowe wypracowania maturalne format ściągi. Program partnerski, ciekawe gry, zagadki logiczne. Obszerne materiały dydaktyczne zarówno dla nauczycieli jak i uczniów. Forum tematyczne z ciekawymi rozwiązaniami problemów. To wszystko w super dużym portalu naukowym tworzonym przez ludzi z pasją. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie korzystali z zasobów naszego portalu sciagunia.pl
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. technik farmaceuta
  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie

dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości.
Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną , a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową , w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Gwarantujemy Państwu najlepsze praktyczne przygotowanie do wykonywania zawodu Technika Farmaceutycznego, możliwość zdobycia ciekawego zawodu, doskonałe zaplecze dydaktyczne oraz naukę w przyjaznej atmosferze.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Studia Wrocław ceny
  Nosząc się z zamiarem studiowania na państwowej lub prywatnej uczelni we Wrocławiu, warto zadbać wcześniej o uzyskanie dobrych wyników z egzaminu maturalnego. Znaczna część szkół wyższych uwzględnia ten element podczas procesu rekrutacji. Niezwykle ważny jest również termin złożenia wymaganych dokumentów. Jeśli interesują was bieżące informacje o rekrutacji oraz ofertach edukacyjnych wrocławskich szkół wyższych, to koniecznie trzeba zajrzeć na stronę www.uczelniewroclaw.uczelnie.pl.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Uczelnie
  Nasz serwis to tak naprawdę strona dla przyszłych studentów, która jednak daje także ogromne możliwości osobom już studiującym. Tworząc naszą bazę uczelni prywatnych i państwowych liczymy na pomoc osób, które znają już te placówki i mogą uzupełnić lub dodać cenne informacje na ich temat. Dzięki nim i w oparciu o wiele innych czynników tworzymy nasz ranking uczelni. Odwiedzając naszą stronę uzyskasz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji. Prosta wyszukiwarka zaprowadzi Cię do celu czyli na Twoja wymarzoną uczelnię.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0