Kategorie w katalogu

Aktualności 655
Biznes i ekonomia 6094
Dom 3325
Firmy wg branży 8303
Internet 4136
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 908
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 851
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1899
Zdrowie i uroda 2974
Zwierzęta i rośliny 316
Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
ID linku 33235
Tytuł Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
Url http://mjpadwokaci.pl
Opis Kancelaria adwokacka Głogów Mil-Jankowska Pręda Adwokaci Spółka Partnerska świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych w zakresie spraw podatkowych, karnych, skarbowych, windykacji należności a także wspiera Klientów w prowadzeniu bieżących spraw poprzez doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, udział w negocjacjach, zabezpieczanie transakcji i wiele więcej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe sprawy karne Głogów   adwokaci Głogów   kancelaria Głogów   adwokat Głogów   kancelaria adwokacka Głogów
Data May 14, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Paweł Borowski
  Kancelaria adwokacka kierowana przez Pawła Borowskiego to szansa rozwiązania problemów na tle prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, gospodarczego, karnego. Mamy oddzielny dział rozstrzygający sprawy rozwodowe i oddzielny dział zajmujący się sprawami karnymi. Dzięki temu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a zgłoszenia obsługują tematyczni specjaliści.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria radcy prawnego - Bartosz Nyczek
  Radca prawny to jest zawód, którego zasady wykonywania są dokładnie określone przez ustawę o radcach ustawowych z 6 lipca 1982 roku, która mówi o tym, że: „wykonywanie zawodu radcy prawnego polega na świadczeniu prawnej pomocy, z wyjątkiem występowania w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe”. W związku z czym osoba taka może reprezentowania nas przed sądem administracyjnym, cywilnym i rodzinnym, a również przed Trybunałem Konstytucyjnym , a dodatkowo Sądem Bardzo wysokim. Co więcej radca prawny ma możliwość być naszym przedstawicielem przed organami władzy publicznej i samorządu terytorialnego. Zgodnie z tym, co mówi dalej powyżej wspomniana ustawa „zawód radcy prawnego polega na świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności na udzielaniu porad ustawowych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami”. Jeżeli któś potrzebuje pomocy radcy prawnego, na zgłoszenia czeka nasza kancelaria prawna (Kraków, ul. Kalwaryjska 35A/110A ). Pytania można również kierować do nas telefonicznie albo przez e-mail. W globalnej sieci Internet da się nas znaleźć wpisując w browser m.in. frazy: radca prawny Kraków albo radcy prawni Kraków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. adwokat szczecin
  Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Adwokat szczecin, czyli Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Prochownik to profesjonalne i fachowe usługi prawne. Kancelaria świadczy pomoc prawną przede wszystkim w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty), prawa spadkowego (stwierdzenia nabycia spadku, dział spadku, ważność testamentu), prawa upadłościowego, prawa naprawczego czy prawa gospodarczego. Kompleksowa pomoc prawna z różnych działów prawnych przez doświadczonych specjalistów prawa. Najlepszy adwokat Szczecin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Porady prawne Lublin - www.kancelaria-siedlec.pl
  Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Siedlec mieści się w Lublinie i zajmuje się obsługą prawną klientów indywidualnych i biznesowych. Wśród specjalizacji Kancelarii są takie dziedziny jak prawo cywilne i rodzinne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, ochrona danych osobowych, prawo upadłościowe, prawo korporacyjne i gospodarcze, jak również windykacja. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Prawnik i Radca prawny dla dzielnic Ochota i Bielany
  Nasza Kancelaria to zespół sprawdzonych prawników, którzy mogą zaoferować swoim Klientom pomoc prawną z różnych gałęzi prawa. Nasi prawnicy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie prowadzenia obsługi prawnej firm oraz pomocy zwykłym obywatelom. Pełne wsparcie prawne mogą uzyskać firmy działające na terenie dzielnic Ochota, Żoliborz i Wola. Pomoc prawna obejmuje kompleksową obsługę, na którą składają się doraźne porady prawne, reprezentacja w sądzie lub windykacja prawna. Podkreślić należy, iż wszyscy nasi prawnicy, w tym radcowie prawni są należycie przygotowani do świadczenia pomocy i ponoszą za to odpowiedzialność. Z pomocy prawników naszej kancelarii może skorzystać także każda osoba fizyczna zamieszkująca dzielnice Ochota, Wola i Żoliborz. Wybrany przez Klienta prawnik zapewnia wsparcie w zwykłych i codziennych sprawach jak np. sprawy rodzinne o alimenty lub rozwód. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Każdy nasz radca prawny oferuje zniżki oraz zapewnia dobry kontakt z Klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0