Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
ID linku 33235
Tytuł Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
Url http://mjpadwokaci.pl
Opis Kancelaria adwokacka Głogów Mil-Jankowska Pręda Adwokaci Spółka Partnerska świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych w zakresie spraw podatkowych, karnych, skarbowych, windykacji należności a także wspiera Klientów w prowadzeniu bieżących spraw poprzez doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, udział w negocjacjach, zabezpieczanie transakcji i wiele więcej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe sprawy karne Głogów   adwokaci Głogów   kancelaria Głogów   adwokat Głogów   kancelaria adwokacka Głogów
Data May 14, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Prawnicza LEX
  Działająca od 1998 roku Kancelaria Prawnicza LEX zajmuje się różnymi dziedzinami prawa, a przede wszystkim w zakresie jej zainteresowań jest prawo medyczne. Skutecznie egzekwuje odszkodowania za błędy medyczne, których domagają się poszkodowane osoby. Korzystając z usług tej kancelarii można pozyskać pieniądze potrzebne na leczenie. Na pewno kancelaria prawa medycznego nie zawiedzie swoich klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacja Z. Rajakowski
  W ofercie kancelarii adwokackiej pana Zdzisława Rajakowskiego potencjalnii klienci znajdą między innymi pomoc w sprawach karnych, w tym w szczególności dotyczących obrony w sprawach karnych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, mogą też liczyć na godne reprezentowanie pokrzywdzonych przestępstwem. W kwestiach spraw które tyczą się prawa cywilnego, możliwa jest pomoc głównie w zakresie prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, prawa spadkowego oraz rodzinnego. Firma działa w Piasecznie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu przez telefon lub maila klienci mogą być przyjęci w filii w Warszawie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Bydgoszcz - Bartosz Hernacki
  Kancelaria prawna w Bydgoszczy oferuje konsultacje oraz porady na temat prawa. Kancelaria prawna reprezentuje klientów na wszystkich etapach postępowań sądowych w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych oraz w sprawach administracyjnych. Kancelaria adwokacka działa w obrębie Bydgoszczy oraz całego kraju. Oferujemy konsultacje prawne także dla przedsiębiorstw.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Warszawa rozwód - szybki-rozwod.info
  Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową pomoc prawną w we wszelkich sprawach sądowych dotyczących prawa rodzinnego. Prawnicy zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych, separacji, a także dotyczących podziału majątku oraz wyznaczenie opieki nad dziećmi. W razie potrzeby zajmujemy się również mediacją pomiędzy małżonkami czy zainteresowanymi stronami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Mikulski
  Kancelaria Mikulski jest jedną z najlepszych w Poznaniu. Zajmujemy się wszelkimi sprawami prawa gospodarczego ale specjalizujemy się w windykacji należności. Zatrudniamy jednych z najlepszych prawników na terenie Poznania. Nasi prawnicy prowadzą największe sprawy w Wielkopolsce. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0