Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Firmy wg branży > Rolnictwo  

Linki
Sortuj wg :


21. Spartina preriowa uprawaFirma specjalizuje się w produkcji roślin przy wykorzystaniu nowoczesnych metod rozmnażania in vitro. Nasza kadra to najlepsi biotechnolodzy, genetycy i praktycy rolnictwa z polskich uniwersytetów, akademii rolniczych i innych ośrodków naukowych. VitroGen to know-how, najwyższa jakość i najniższe ceny. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakładaniu, pielęgnacji i ochronie plantacji traw. Opracowujemy technologie rozmnażania roślin przemysłowych i ozdobnych w kulturach in vitro, doskonalimy procedury stosowane przez inne laboratoria. Dostarczamy rośliny jednorodne genetycznie o doskonałych parametrach zdrowotnych i morfologicznych. Wykonujemy genetyczną identyfikację odmian roślin uprawnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jan 14, 2010 Trafień: 30 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

22. Kabiny ciągnikoweFirma "HANDEL SPRZĘTEM - ROLNO PRZEMYSŁOWYM" istnieje od 1990 roku. Zajmuje się sprzedażą kabin ciągnikowych do wszystkich typów jak i zarówno do kombajnów zbożowych marki BIZON oraz CLASS. Kabiny produkowane są przez najbardziej wiodące firmy w Polsce. Firma zapewnia montaż i dowóz na terenie całego kraju. Sprzedawane kabiny posiadają certyfikaty i dyrektywy maszynowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 13, 2010 Trafień: 98 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

23. Malwa pensylwańska - sprzedaż nasionGospodarstwo Rolne Ostrowąs położone jest na południowy zachód od Połczyna Zdroju (woj. Zachodniopomorskie). Działa jako Gospodarstwo Doświadczalne Firmy „Biotek” z Puław. Wspólnie przez wiele lat prowadzi doświadczenia w kierunku wykorzystania rośliny z gatunku Sida hermaphroditta Rusby w energetyce, przemyśle papierniczym, celulozowym i produkcji płyt aglomerowanych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 16, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

24. Ogłoszenia rolnicze - www.gielda-rolna.infoOgólnopolska internetowa giełda rolna to nowoczesny sposób komunikowania się sprzedających i kupujących. Dzięki możliwościom jakie udostępnia nasz serwis, kupujący i sprzedający mogą skontaktować się bezpośrednio ze sobą i negocjować korzystne ceny bez pośredników. Bezpłatne ogłoszenia w działach: maszyny rolnicze, sprzęt rolniczy, nieruchomości rolne, produkty rolne, hodowla zwierząt, nawozy, ochrona roślin, przetwórstwo, agroturystyka.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Feb 17, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

25. Gospodarstwo ogrodnicze Sylwia i Janusz MajewscySzanowni Państwo!
Już od trzech pokoleń specjalizujemy się w produkcji sadowniczej, a od ponad 40 lat w produkcji kwaszonek. Produkty z naszego Gospodarstwa cieszące się największą renomą i uznaniem to kapusta kwaszona i ogórki kwaszone. Niepowtarzalny smak naszych kwaszonek zapewnia tradycyjna metoda kwaszenia i surowiec pochodzący wyłącznie z własnych plantacji. Produkowane przez nas jabłka w nowocześnie prowadzonym sadzie przechowywane są w chłodniach do kwietnia-maja. Wyroby nasze znajdują uznanie u wielu stałych odbiorców na terenie województwa świętokrzyskiego, prezentowane były również na licznych wystawach, targach w kraju i zagranicą. Dostawy naszych produktów realizujemy własnym transportem. Posiadamy wdrożone systemy GMP, GHP oraz system zarządzania jakością HACCP. Gospodarstwo nasze jest pod stałym nadzorem SANEPID-u. Posiadamy aktualne badania wszystkich produktów. Wystawiamy faktury VAT.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Mar 23, 2010 Trafień: 12 Ocena: 5.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

26. Maszyny rolnicze, uprawy polowe, nawozy, rolnictwoProfesjonalne rolnictwo dla zainteresowanych. Technika i technologia upraw polowych. Na stronach serwisu prezentujemy maszyny rolnicze takie jak ciągniki, kombajny, siewniki, opryskiwacze, pługi. W kategorii upraw polecamy zboża, rzepak, kukurydzę. W katalogu firm przedstawiamy przedsiębiorstwa mające ofertę handlowo-usługowo-produkcyjną dla rolnictwa. W naszym serwisie zawsze aktualna prognoza pogody. Serdecznie Państwa zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Apr 16, 2010 Trafień: 7 Ocena: 4.86 Głosów: 7
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

27. Poltrade international schładzalniki do mleka czesci zamienneFirma Poltrade International Sp. z o.o. jest specjalistą w dziedzinie schładzalników do mleka oraz części zamiennych do schładzalników .W ofercie Poltrade International Sp. z o.o. znajdą Państwo i używane schładzalniki o różnych pojemnościach: od 100 do 16000 litrów , typach i markach. Konkurencyjne ceny części zamiennych do schładzalników w porównaniu z innymi dystrybutorami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Apr 27, 2010 Trafień: 9 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

28. Agrovis - dodatki technologiczne dla przetwórców mlekaGłównym obszarem działania Agrovis jest obsługa przemysłu spożywczego, przede wszystkim mleczarskiego. Zaopatrujemy przydomowych przetwórców mleka w specjalistyczne dodatki znanych firm CH Hansen, Coquard, Danisco niezbędne do produkcji serów, twarogów, masła, jogurtu i innych wyrobów. W ostatnich czasach narasta "moda" na powrót do tradycyjnych produktów, starych przepisów i domowych receptur. W związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na odpowiedni sprzęt, środki pomocnicze i wiedzę pozwalająca na samodzielne produkowanie starych, tradycyjnych przysmaków, których dystrybutorem jest właśnie firma Agrovis
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: May 4, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

29. Agro-Serwis Krotoszyn - Sprzedaż i Serwis Maszyn RolniczychPowołanie do życia firmy AGRO-SERWIS miało przede wszystkim na celu zaopatrzenie producentów rolnych w nowoczesną technikę.
W naszej ofercie znajdą państwo:
Maszyny Warzywnicze – to kompletne linie technologiczne od przygotowania ziemi do wysiewu, sadzenia, zbioru oraz przechowania mycia i zapakowania warzyw takich jak marchwi, cebuli, ziemniaka, pietruszki, selery oraz innych.
Maszyny Rolnicze do uprawy ziemi - spulchniacze i pługi, agregaty uprawowe, siewniki do zbóż i rzepaków oraz poplonów, ładowarki czołowe, mini ładowarki, opryskiwacze, przyczepy oraz maszyny zielonkowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jun 27, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

30. Sadmasz - używane maszyny sadowniczeOferujemy używane kosiarki i opryskiwacze sadownicze, a także inne maszyny związane z sadownictwem. W naszej ofercie m.in. kosiarko rozdrabniacze, kosiarki z uchylnym podkaszaczem, rozdrabniacze bijakowe, opryskiwacze sadownicze. Maszyny sprowadzone z Europy Zachodniej, możemy też sprowadzić na zamówienie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Data dodania: Jul 10, 2010 Trafień: 14 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0