Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów
ID linku 12566
Tytuł Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów
Url http://www.adwokatdolot.pl
Opis Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Dolot świadcząca profesjonalnie usługi prawne wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno klientów indywidualnych jak i osób prawadzących działalność gospodarczą. Klienci Kancelarii mogą liczyć na rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.
Kancelaria znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego. Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym, penitencjarnym),
- prawa cywilnego (m. inn. rozwody,separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne)
- prawa gospodarczego,
- prawa pracy
a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on - line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.
Tel. 602 678 102
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Rzeszów   kancelaria adwokacka   mecenas   rozwody   odszkodowania   porady prawne   obrońca   pełnomocnik   windykacja
Data Feb 18, 2011
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Podział nieruchomości
  Twój wybór to nasza oferta - Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kliknij i sprawdź - zobacz więcej na naszej stronie. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Budowa obsługa prawna adwokat
  Korzystając z usług naszej kancelarii adwokackiej można liczyć na skuteczną i rzetelną pomoc ze strony ekspertów z dziedziny prawa budowlanego. Prowadzimy przede wszystkim sprawy obejmujące zagadnienia prawa budowlanego, sprawy o odszkodowania i windykacje. Powierzone nam obowiązki traktujemy z należytym szacunkiem i oczekiwanym priorytetem. W ramach usług obsługa prawna developerów, obsługa prawna firm budowlanych, obsługa prawna inwestorów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. adwokat Wrocław rozwód
  Potrzebujesz się szybko i korzystnie rozwieść odwiedź stronę Internetową należącą do Adwokata z Wrocławia od rozwodów. Ta kancelaria w tej dziedzinie posiada kierunkową wiedzę, która została zdobyta w specjalistycznych szkołach wyższych i pogłębiana poprzez różnego rodzaju renomowane kursy. Choć nie działają od dawna mają już wyrobiona dobrą opinię i mają dużą skuteczność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Regulamin dla sklepu internetowego
  Jeżeli działasz w branży e-commerce, z pewnością wiesz jak ważny jest solidny regulamin sklepu internetowego. Nasza kancelaria radców prawnych, czyli doświadczeni prawnicy i radcy prawni ze specjalizacją w prawie gospodarczym i prawie IT, opracują zgodny z przepisami regulamin, ściśle dopasowany do potrzeb Twoich oraz Twych klientów. Zajmujemy się pracą na rzecz e-sklepów, sklepów B2B, serwisów internetowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Warszawa
  Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie wyspecjalizowała się w świadczeniu usług prawnych z zakresu spraw rodzinnych, o odszkodowania oraz karnych, związanych z postępowaniami odszkodowawczymi.

W kancelarii pracują trzy zespoły ds. odszkodowań oraz jeden zespół prawnych ds. z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Klientom zapewniamy kompleksową pomoc prawną. Usługi prawne Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka w szczególności polegają na doradztwie prawnym, sporządzaniu pism oraz reprezentowaniu interesów klientów przed sądami i innymi osobami, organami władzy.

Pomagamy prowadząc sprawy sądowe przed sądami wszystkich instancji.

Prawo rodzinne i opiekuńcze
Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne w sprawach:
-rozwód
-podział majątku
-dzieci- kontakty, alimenty, władza, wykorzystywanie seksualne,

W sprawach rodzinnych kancelaria założona przez Adwokata Roberta Ofiara współpracuje ze specjalistami zaangażowanymi w problemy rodziny.

Prawo odszkodowań
Kancelaria Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka pomaga uzyskiwać odszkodowania od 2008 roku.

Posiadamy bogate i różnorodne doświadczenie w sprawach odszkodowawczych, w szczególności o odszkodowania za wypadki komunikacyjne z ubezpieczenia OC, odszkodowanie za błąd lekarski oraz w sprawach dekretowych- grunty warszawskie.

Kancelaria zakres usług prawnych
Posiadamy uprawnienia do reprezentowania mocodawców przed Sądem Najwyższym. Wielokrotnie mieliśmy możliwość działać w sprawach skargowych przed SN.

Adwokat Robert Ofiara należy do ORA w Warszawie, Izba Adwokacka Warszawska. Kancelaria w swojej działalności przestrzega norm etycznych dotyczących zawodowych pełnomocników.

Adwokat Warszawa Centrum
Kancelaria adwokacka ma siedzibę w Śródmieściu, w odległości 200 metrów od Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy i dla Warszawy Śródmieścia.

Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka sprawy odszkodowawcze prowadzi na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0