Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów
ID linku 12566
Tytuł Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów
Url http://www.adwokatdolot.pl
Opis Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Dolot świadcząca profesjonalnie usługi prawne wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno klientów indywidualnych jak i osób prawadzących działalność gospodarczą. Klienci Kancelarii mogą liczyć na rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.
Kancelaria znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego. Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym, penitencjarnym),
- prawa cywilnego (m. inn. rozwody,separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne)
- prawa gospodarczego,
- prawa pracy
a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on - line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej.
Tel. 602 678 102
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Rzeszów   kancelaria adwokacka   mecenas   rozwody   odszkodowania   porady prawne   obrońca   pełnomocnik   windykacja
Data Feb 18, 2011
Imię kontaktowe Krzysztof
Email wyślij email do Krzysztof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna KL Law Polska Sp. z o.o.
  Nasi adwokaci i radcowie prawni mogą Państwa reprezentować przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i Warszawa, a także z uwagi na specjalizację kancelarii i zainteresowanie Klientów zagranicznych, na terenie całego kraju. Udzielamy szeroko rozumianych porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, opinie prawne i inne dokumenty występujące w obrocie. Specjalizujemy się we wszelkich sprawach transgranicznych, związanych między innymi z handlem pomiędzy polskimi, a angielskimi i hiszpańskimi przedsiębiorcami, a także pomagamy rozwiązywać problemy prawne polskich obywateli w zakresie polskiego prawa, a mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii. Nasi prawnicy prowadzą sprawy z zakresu m.in. prawa handlowego, prawa karnego, prawa cywilnego i prawa imigracyjnego. Zajmujemy się upadłością konsumencką, windykacją należności, odszkodowaniami. Reprezentujemy naszych klientów na gruncie sporów i spraw rodzinnych (rozwód, alimenty itp.), spraw spadkowych i dotyczących prawa autorskiego. Dodatkowo możemy się podjąć wszelkich spraw na terenie jurysdykcji Anglii, Walii i Hiszpanii, bądź udzielić porady prawnej w zakresie prawa angielskiego lub hiszpańskiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Dziedziczenie ustawowe z I-KANCELARIA Wrocław
  I-KANCELARIA – kancelaria prawna z wieloletnim doświedczeniem na rynku, oferujemy swoim klientom profesjonalne porady obejmujące dziedziczenie ustawowe oraz spraw wielu innych, z którymi mają państwo problemy. Zapraszamy do nas I-KANCELARIA ul. Żernicka 253 54-510 Wrocław strona: http://www.i-kancelaria.pl/ tel: 713490920 e-mail: rafal.ptak@i-kancelaria.pl Zapraszamy serdecznie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawnicza LEX
  Działająca od 1998 roku Kancelaria Prawnicza LEX zajmuje się różnymi dziedzinami prawa, a przede wszystkim w zakresie jej zainteresowań jest prawo medyczne. Skutecznie egzekwuje odszkodowania za błędy medyczne, których domagają się poszkodowane osoby. Korzystając z usług tej kancelarii można pozyskać pieniądze potrzebne na leczenie. Na pewno kancelaria prawa medycznego nie zawiedzie swoich klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Zachowek adwokat Tychy
  KDS Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych z Tych reprezentowana jest przez doświadczonych prawników. Specjalizują się w każdym segmencie prawa, dlatego też oferują klientom szeroki zakres usług z prawa cywilnego, gospodarczego, pracy jak i karnego czy administracyjnego. Oferta jest ukierunkowana na potrzeby osób fizycznych oraz prawnych, jednostek organizacyjnych, a także jednostek z sektora publicznego i podmiotów leczniczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Odszkodowanie za błąd medyczny
  Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki spraw poprowadzonych przed sądami świadczą o wysokiej jakości naszych usług. Pomagamy osobom, które czują się poszkodowane przez lekarzy, pielęgniarki, położne i których skargi są ignorowane przez regionalne Izby Lekarskie. Oferujemy kompleksową pomoc prawną: przygotowanie wniosku, złożenie go w sądzie, pomoc na sali sądowej. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, egzekwując dla naszych klientów finansowe odszkodowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0