Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat Bydgoszcz
ID linku 12921
Tytuł Adwokat Bydgoszcz
Url http://adwokat-gorski.pl
Opis Adwokat w Bydgoszczy - Kancelaria Adwokacka Łukasz Górski. Kancelaria udziela porad prawnych zarówno klientom indywidualnym - osobom fizycznym - jak i przedsiębiorcom. Zakres usług obejmuje wszystkie dziedziny prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację prawną naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria   adwokacka   prawnik   Bydgoszcz   prawne
Data Mar 23, 2011
Imię kontaktowe lll
Email wyślij email do lll
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. E-Prawnicy
  Jeśli kogoś interesuje uzyskanie odszkodowania w UK, chodzi o chociażby odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, niech zajrzy po prostu na stronę internetową www.E-Prawnicy.co.uk. Znaleźć można na niej wszystko na temat Kancelarii Prawnej E-Prawnicy, która pomaga wszystkim Polakom zamieszkującym obszar całej Wielkiej Brytanii. Bez dwóch zdań warto skorzystać z naszej pomocy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria prawna KL Law Polska Sp. z o.o.
  Nasi adwokaci i radcowie prawni mogą Państwa reprezentować przed sądami powszechnymi i administracyjnymi na terenie miasta Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i Warszawa, a także z uwagi na specjalizację kancelarii i zainteresowanie Klientów zagranicznych, na terenie całego kraju. Udzielamy szeroko rozumianych porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe, opinie prawne i inne dokumenty występujące w obrocie. Specjalizujemy się we wszelkich sprawach transgranicznych, związanych między innymi z handlem pomiędzy polskimi, a angielskimi i hiszpańskimi przedsiębiorcami, a także pomagamy rozwiązywać problemy prawne polskich obywateli w zakresie polskiego prawa, a mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii. Nasi prawnicy prowadzą sprawy z zakresu m.in. prawa handlowego, prawa karnego, prawa cywilnego i prawa imigracyjnego. Zajmujemy się upadłością konsumencką, windykacją należności, odszkodowaniami. Reprezentujemy naszych klientów na gruncie sporów i spraw rodzinnych (rozwód, alimenty itp.), spraw spadkowych i dotyczących prawa autorskiego. Dodatkowo możemy się podjąć wszelkich spraw na terenie jurysdykcji Anglii, Walii i Hiszpanii, bądź udzielić porady prawnej w zakresie prawa angielskiego lub hiszpańskiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Notariusz Zabrze - notariuszzabrze.pl
  Czynności notarialne pełnione przez Adriannę Górzny pozwalają uzyskać zainteresowanym klientom niezbędne dokumenty oraz akty. W zakres wykonywanych prac wchodzi m.in.: sporządzanie aktów notarialnych i aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów lub składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej. Adriana Górzny to notariusz w Zabrzu, który od 2004 zdobywa praktyczną wiedzę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Anczewska Puńko
  Kancelara ta stworzona została kilkanaście lat temu przez zespół adwokatów i radców prawnych o dużym doświadczeniu. Kancelaria ta powstała kilkanaście lat temu na terenie Wrocławia. Można tutaj znaleźć poradę dotyczącą prawa rodzinnego, karnego i spadkowego. Zapraszamy na stronę internetową www.kancelariaea.pl oraz na oficjalnego facebooka firmy.

Anczewska i Puńko Kancelaria Adwokacko-Radcowska Spółka Cywilna
ul. Rybacka 7/205
53-656 Wrocław
71 780 45 15
biuro@kancelariaea.pl
https://kancelariaea.pl/
NIP: 8971862624
REGON: 161484013
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Inowrocław
  Pani adwokat Dorota Brejza ma na swoim koncie kilkuletnie już doświadczenie w dziedzinie prawa. Kancelaria adwokacka Inowrocław, zapewnia pomoc ze strony Pani adwokat, w każdego rodzaju spraw sądowych np. rodzinne, administracyjne, karne. Udzieli Państwu odpowiednich rad odnosząc się do spraw bieżących, jak i pomoże zapobiec popełnienia błędów w przyszłości. Włada także dwoma językami obcymi: angielskim i niemieckim. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony internetowej i korzystania z naszych usług kancelaryjnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0