Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Kliknij link, Prawnik poznań
ID linku 20732
Tytuł Kliknij link, Prawnik poznań
Url http://www.adwokat-poznan.net.pl
Opis Adwokat, prawnik Poznań - prawo rodzinne, pracy, karne i cywilne. Olga Wawrzynkiewicz Kancelaria adwokacka Poznań - skuteczny prawnik, adwokat w Poznaniu. Oferujemy pełen zakres usług prawniczych dla firm i osób fizycznych. Prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy, medyczne oraz prawo spółek handlowych. Kancelaria prawna Poznań - prawnik, adwokat w Poznaniu zaprasza. Skuteczna kancelaria adwokacka Poznań.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat poznań   adwokat w poznaniu   kancelaria adwokacka poznań   kancelaria poznań   kancelaria prawna poznań   prawnik poznań   prawo rodzinne   Adwokat poznań   Adwokat w poznaniu   kancelaria
Data Oct 23, 2013
Imię kontaktowe Olga Wawrzynkiewicz
Email wyślij email do Olga Wawrzynkiewicz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka Kraków Tombarkiewicz
  Nasza kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie, a dokładniej dosłownie w samym centrum Krakowa. Adwokat Tombarkiewicz ukończyła w 2009 roku Wydział Prawa UJ. Prowadzimy ogólne doradztwo i obsługę w bieżącej działalności firm jak również wystepujemy z ramienia Klienta w sądzie.

Specjalizujemy się w:

Postępowanie cywilne i prawo cywilne:

- Prowadzenie spraw cywilnych,
- Prawo umów,
- Obrót nieruchomościami,
- Odzyskiwanie należności.

Prawo dla branży fitness:

- Obsługa klubów fitness,
- Prawo dla trenerów.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Bieżące doradztwo dla firm,
- Prawo międzynarodowe,
- Prawo spółdzielcze,
- Prawo własności intelektualnej,
- Prawo spółek handlowych.

Zachęcamy do odwiedzin naszej kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Umowa o zakazie konkurencji - zakaz-konkurencji.pl
  Blog prawny o tematyce zakazu konkurencji. Na blogu znajdziecie Państwo prawidłowe wzory umów lojalnościowych coraz częściej podpisane z pracownikami w korporacjach. W artykułach występują wskazówki dotyczące radzenia sobie z nieuczciwą konkurencją. Dochodzi do tego rozbudowany dział o danych osobowych i tajemnicy przedsiębiorstwa. Ze wszystkich materiałów korzystacie Państwo bez opłat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria adwokacka - adwokatkopala.pl
  Kancelaria Adwokatkopala to propozycja kompleksowych porad prawnych, do których należą usługi z zakresu prawa karnego tudzież ubezpieczeń społecznych. Wieloletnie doświadczenie na rynku krajowym pozwoliło nam wypracować korzystne rozwiązania dla klientów, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami. Proponowane przez nas usługi kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych , jak i firm. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie udziału w postępowaniu sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat prawo pracy Warszawa
  Szukasz kancelarii prawnej świadczącej usługi na najwyższym poziomie? Chciałbyś troskę o swoje interesy zlecić prawnikom, którzy dołożą wszelakich starań by zadbać o Twoje dobro? Skorzystaj z usług naszej kancelarii prawnej. Zajmujemy się wsparciem prawnym w zakresie takich dziedzin prawa jak kodeks pracy, prawo cywilne, prawo handlowe czy też dochodzenie zadośćuczynień. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Nasze działania cechują się ścisłością i skutecznością. Skorzystaj z naszych usług – na głównym miejscu zawsze stawiamy interes naszych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Prawnik Poznań
  Każdy kto będzie chciał się zdecydować na pomoc prawną może oczekiwać merytorycznego wsparcia ze strony naszych kancelarii adwokackich. Wszyscy prawnicy, którzy u nas pracują to osoby, które starają się cały czas podnosić własne kwalifikacje zawodowe. Jeśli chodzi o sprawy, które podlegają naszej obsłudze każda będzie realizowana z indywidualnym podejściem i przy pełnym zaangażowaniu naszych pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0