Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
ID linku 13447
Tytuł Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
Url http://www.adwokaci.blink.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz nastawiona jest głównie na obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, karnopodatkowych. Z sukcesami prowadzi szereg spraw rozwodowych, odszkodowań komunikacyjnych i zdrowotnych. Reprezentujemy klientów także w sporach z organami władzy publicznej. Kancelaria reprezentuje interesy naszych Klientów zarówno w kraju, jak i poza granicami. Współpracujemy z dużą niemiecką spółką adwokacką. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach prawa, a w tym prawa podatkowego
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria adwokacka   synowiec   łopatowski   sobusiak   wierchowicz   gorzów wlkp. gorzow wlkp   adwokaci   prawnicy   porady prawne   usługi   prawnicze   sprawy   karne   sprawy   skarbowe   sprawy   rozwodowe   sprawy   odszkodowawcze   odszkodowania   komunika
Data Jun 11, 2011
Imię kontaktowe Jan Keta
Email wyślij email do Jan Keta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Odszkodowanie po wypadku
  Pomocni24 to firma z Krakowa zajmująca się pomocą prawną w przypadku uzyskania odszkodowania powypadkowego. Ta krakowska firma współpracuje z świetnymi prawnikami i radcami prawnymi by jak najlepiej Państwu pomóc. Pomocni24, na pierwszym miejscu swoich celów stawia dobro i zadowolenie klienta, starając się o jak najwyższe i satysfakcjonujące odszkodowanie. Sprawy jakie przyjmują są zarówno teraźniejsze jak i sprzed jakiegoś okresu czasu. Firma z Krakowa polecana jest przez wiele osób które współpracowały z nimi i się nie zawiodły.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Radców Prawnych kancelaria-gk.pl
  Pod adresem www.kancelaria-gk.pl znajdziecie Państwo informacje o renomowanej kancelarii prawnej z Krakowa - jej dokładna nazwa to GK Kancelaria Radców Prawnych. Można śmiało powiedzieć, że w przypadku prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, gospodarczego, administracyjnego oraz pracy, jest to taka kancelaria, która każdemu ze swoich Klientów może zagwarantować obsługę prawną na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Porady prawne Piaseczno
  Jesteśmy zespołem adwokatów z Piaseczna. Zajmujemy się zarówno prawem cywilnym, jak i prawem karnym. Jeśli chodzi o nasze usługi, reprezentujemy klientów przed różnymi organami administracyjnymi, sądami czy organami ścigania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, w najdrobniejszych szczegółach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. http://www.obslugaprawnadeweloperow.pl
  Obsługa prawna inwestycji, inwestorów, deweloperów, podwykonawców, przedsiębiorców jest to specjalizacja naszej Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Paweł Borowski oraz specjaliści z każdej dziedziny prawa to profesjonalna obsługa prawna na rzecz naszych klientów. Prowadzimy postępowania administracyjne, opiniowanie umów, sporządzanie umów o finansowanie inwestycji, roboty budowlane, umowy deweloperskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz
  Indywidualne podejście do każdej sprawy, kompleksowa obsługa prawna zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a ponadto terminowość, profesjonalizm i rzetelność to główne atuty Kancelarii Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kancelarii dla osób fizycznych i dla osób prawnych, a także do nawiązania współpracy doraźnej, bądź stałej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0