Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6350
Dom 3436
Firmy wg branży 8591
Internet 4312
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 952
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 873
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1928
Zdrowie i uroda 3138
Zwierzęta i rośliny 325
Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
ID linku 13447
Tytuł Adwokat, Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz w Gorzowie Wlkp.
Url http://www.adwokaci.blink.pl
Opis Kancelaria Adwokacka Synowiec, Łopatowski, Sobusiak, Wierchowicz nastawiona jest głównie na obsługę spraw karnych, karnoskarbowych, karnopodatkowych. Z sukcesami prowadzi szereg spraw rozwodowych, odszkodowań komunikacyjnych i zdrowotnych. Reprezentujemy klientów także w sporach z organami władzy publicznej. Kancelaria reprezentuje interesy naszych Klientów zarówno w kraju, jak i poza granicami. Współpracujemy z dużą niemiecką spółką adwokacką. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach prawa, a w tym prawa podatkowego
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   kancelaria adwokacka   synowiec   łopatowski   sobusiak   wierchowicz   gorzów wlkp. gorzow wlkp   adwokaci   prawnicy   porady prawne   usługi   prawnicze   sprawy   karne   sprawy   skarbowe   sprawy   rozwodowe   sprawy   odszkodowawcze   odszkodowania   komunika
Data Jun 11, 2011
Imię kontaktowe Jan Keta
Email wyślij email do Jan Keta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Radca prawny Wrocław
  Kancelaria prawna DZZ ? Dudek, Zagulska, Zapotoczny to zespół specjalistów prawnych, którzy przeprowadzili dla klientów już wiele różnego rodzaju spraw. Na stronie kancelarii można znaleźć referencje od wielu znanych firm. Specjalistom z DZZ można powierzyć m.in. sprawy związane z zakładaniem spółek, prawem gospodarczym, windykacją długów, prawa podatkowego. Prowadzi nawet doradztwo z zakresu unieważniania ślubów kościelnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat Bielsko-biała
  Oczywiście na pewno wiesz, że na współczesnym rynku jest ogromna ilość różnorodnych kancelarii, czy też biur, które to świadczą fachową i profesjonalną pomoc prawną. Jednakże niektóre z nich wyróżniają się bardzo drogimi usługami, lub też kolejkami, jeżeli chodzi o czas rozpatrzenia sprawy, co oznacza, że warto skorzystać z pomocy szybkiej, fachowej a także taniej usługi. Taką właśnie pomoc prawną obecnie świadczy nam Kancelaria Adwokacka Grzyb i Grzyb. Oferta kancelarii jest wielka i różnorodna a to sprawia, że każdy może tu znaleźć usługę, która w pełni rozwiąże wszystkie jego prawne problemy. Jeszcze dziś sprawdź czy Kancelaria Adwokacka Grzyb i Grzyb może pomóc także i tobie. To wysokiej jakości usługi w niskiej i przystępnej cenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Pisma.com.pl - wzory pism
  Serwis z wzorami pism, umów i innych dokumentów. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne pisma z różnych dziedzin prawa do pobrania. Materiałami tymi są pozwy, umowy, podania, odwołania, oświadczenia, zażalenia, skargi lub wnioski. Przykładowe wzory pomogą Ci w bardzo prosty i szybki sposób sporządzić stosowne pismo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Śliwowski Nowak Adwokaci Spółka Partnerska
  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową kancelarii Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak - www.snkancelaria.pl. Jest to oficjalna strona należąca do kancelarii cieszącej się ogromnym uznaniem wśród okolicznych mieszkańców Sosnowca i przyległości. Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak oferuje kompleksową pomoc swoim klientom na wielu płaszczyznach. Prowadzona jest przez dwoje młodych i ambitnych prawników. Dzięki ich pędowi do wiedzy i wiecznej chęci rozwoju kancelaria ta wciąż rozwija się.

SN Kancelaria
ul. Baczyńskiego 12
41-203 Sosnowiec
32 307 63 19
sekretariat@snkancelaria.pl
http://snkancelaria.pl/
NIP: 6443527991
REGON: 367604009
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Wrocław
  Kancelaria adwokacka zajmująca się w szczególności sprawami z zakresu rozwodów, alimentów i separacji. Świadczymy profesjonalne doradztwo dotyczące spraw sądowych o podział majątku i ustalenie rozdzielności majątkowej oraz opieki nad dziećmi. Nasi adwokaci podchodzą do każdej sprawy indywidualnie, dokładnie badając jej akta i proponując klientowi jak najlepsze rozwiązanie prawne. Zapraszamy do naszej kancelarii we Wrocławiu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0