Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
MALINOWSKA Kancelaria adwokacka
ID linku 17251
Tytuł MALINOWSKA Kancelaria adwokacka
Url http://www.adwokatmalinowska.pl
Opis Porady prawne z obszaru prawa cywilnego i prawa karnego, reprezentowanie klientów na każdym etapie prowadzonego postępowania gwarantuje Adwokat Aurelia Malinowska z Kancelarii Prawnej w Warszawie. Oprócz wstawiennictwa i praw dotyczących współwłasności, własności, ochrony własności, zniesienia współwłasności, ale także użytkowania wieczystego, służebności, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, praw majątkowych takich jak spadki, majątki; oferuje pomoc także w przygotowaniach umów cywilnoprawnych i wielu innych sprawach. Z kolei z zakresu prawa karnego reprezentuje klientów w postępowaniach, broni przedsiębiorców, sporządza akty oskarżenia i analizy prawne. Zapewnia rzadką pilność podczas realizowania każdego powierzonego zadania, a także bezwzględną poufność i pełną dyskrecję. Więcej informacji dotyczącej Kancelarii Prawnej w Warszawie znaleźć można na stronie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Kancelaria prawna   Kancelaria adwokacka   Adwokat   Prawnik   Obsługa prawna   Usługi prawne   Porady prawne   Pomoc prawna   Konsultacje prawne   Doradztwo prawne
Data Nov 27, 2012
Imię kontaktowe Aurelia
Email wyślij email do Aurelia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Obsługa prawna firm - lexnord.com
  Jeżeli szukacie Państwo prawnika - Katowice i okolice, zapraszamy do kontaktu z kancelarią LexNord, o której więcej znaleźć można na stronie internetowej www.LexNord.com. Polecamy się zarówno firmom, jak i równie dobrze osobom prywatnym. W ofercie kancelarii LexNord znajdują się między innymi prawo cywilne, gospodarcze, zamówień publicznych, spory z bankami czy odszkodowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Rozwód adwokat Nowy Sącz
  Nazywam się Marcin Budzikowski i prowadzę indywidualną praktykę adwokacką na terenie Nowego Sącza. Osobiste zaangażowanie w każdą sprawę, jednorazowe lub stałe porady prawne, duże doświadczenie w zakresie windykacji należności to główne korzyści współpracy. Posiadam jasny i korzystny cennik dla klientów indywidualnych lub działalności gospodarczych. Na życzenie dojadę do każdego miasta w kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Anna Wegrzyn dobry adwokat Łańcut
  Adwokat Anna Węgrzyn prowadzi swoją kancelarię w Łańcucie, starannie dbając o interesy i sprawy swoich klientów, zapewniając wszechstronną pomoc prawną. W swojej pracy z klientem stawia na uczciwość, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Jej strona internetowa jest bogata w treść, którą wzbogaca swoich klientów zupełnie za darmo pozwalając zaoszczędzić czas i poszerzyć niezbędną wiedzę z zakresu prawa. Dodatkowym atutem strony jest możliwość pobrania wzorów pozwów, wniosków i innych pism potrzebnych w najczęściej spotykanych sprawach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Skup szkody komunikacyjnej - PGO Polska grupa odszkodowawcza
  Twoje auto zostało uszkodzone podczas wypadku ? Odkupimy szkodę komunikacyjną ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą Polska Grupa Odszkodowawcza S.A. (PGO) świadczącą usługi związane z odszkodowaniami na stronie internetowej . Masz pytania ? Chcesz się z nami skontaktować ? Zadzwoń , napisz . Siedziba naszej firmy znajduje się w Wałbrzychu 58-300, na ulicy Słowackiego 12 .
Skorzystaj z naszych usług !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat pszczyna
  Kancelaria adwokacka z Pszczyny. Kancelaria bierze udział w likwidacji szkody na gruncie ubezpieczeniowym. Adwokat pomaga w problematyce odszkodowań komunikacyjnych i po wystąpieniu szkód osobistych. Kancelaria analizuje sprawy rozwodowe, na gruncie prawa karnego i cywilnego. Dochodzi do tego obrona przed mobbingiem, odwołania od niekorzystnych decyzji ZUS, urzędowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0