Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Piotr Markowski
ID linku 20983
Tytuł Adwokat Piotr Markowski
Url http://adwokat-markowski.pl
Opis Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia prawnicze ukończył w 2007 r. Praktykę zawodową rozpoczął w 2005 r. W latach 2007 – 2008 pracował w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie zdobył doświadczenie pozwalające na skuteczne prowadzenie postępowań o zwrot wywłaszczonych i znacjonalizowanych nieruchomości. W 2008 r. uzyskał pozytywny wynik egzaminu na aplikację adwokacką, którą odbywał pod patronatem znanego poznańskiego adwokata. W 2012 r. zdał pomyślnie egzamin adwokacki, po czym uzyskał wpis na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej, a obecnie jako adwokat, wielokrotnie występując przed sądami i organami administracji publicznej na terenie całej Polski, uzyskał niezbędne doświadczenie pozwalające na rzetelne i skuteczne prowadzenie spraw klientów.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe służebności przesyłu   odszkodowania za słupy   odzyskiwanie nieruchomości   adwokat gostyń   kopalnia krobia   kopalnia miejska górka   odszkodowania za szkody górnicze   usługi prawnicze poznań   zwrot wywłaszczonych nieruchomości
Data Dec 12, 2013
Imię kontaktowe Piotr Markowski
Email wyślij email do Piotr Markowski
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Radca Prawny i Prawnik Białołęka Tarchomin Targówek. Porady Prawne
  Kancelaria Prawna zapewnia Klientom z dzielnic Białołęka, Targówek, Tarchomin i Bródno usługi prawne. Prawnik, radca prawny i księgowa zapewnia obsługę prawną i księgową. Radca prawny i prawnik oferują porady prawne w dzielnicach Bródno, Tarchomin, Targówek i Białołęka. Porady prawne obejmują prawo cywilne np. sprawy o alimenty, rozwód lub spadki. Księgowa oferuje obsługę księgową. Obsługa prawna dotyczy reprezentacji w sądzie, opiniowania umów oraz usługi takie jak windykacja. Możliwa jest także tania i dobra komunikacja online. Wszystkim Klientom zapewniamy dobry i tani dojazd. Z pomocy prawnej mogą skorzystać także mieszkańcy z innych dzielnic niż Tarchomin, Targówek, Bródno i Białołęka.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. PoradaPrawna.pl - serwis prawniczy od 2001 roku
  Nasza strona to: szybkie odpowiedzi na pytania prawne, wzory pism, poradniki, olbrzymia baza już udzielonych odpowiedzi. W naszej bazie znajduje się ponad dwadzieścia tysięcy odpowiedzi udzielonych naszym użytkownikom. Autorami są prawnicy z wieloletnią praktyką. Obecnie znaczna część porad prawnych dostępna jest za darmo dla internautów. Najczęstsze porady dotyczą spraw spadkowych, alimentów, rozwodów, problemów pracowniczych, spraw dotyczących współwłaścicieli nieruchomości, odszkodowań dla osób uczestniczących w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy. Oprócz już udzielonych odpowiedzi, internauci mogą zapoznać się z innymi materiałami - wzorami pism prawnych, kodeksami, ustawami, orzeczeniami sądów, wiadomościami prawnymi, publikacjami praktyków prawa. Podstawą naszej działalności jest jednak udzielanie porad na pytania prawne naszych użytkowników. Znaczą część naszych użytkowników to osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych. Jeśli nie jesteś zadowolony z przyznanego odszkodowania, skontaktuj się z nami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. kancelaria adwokacka grudziądz
  Aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług prawnych Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta zatrudnia najlepszych prawników z wielu dziedzin prawa w tym prawa rodzinnego, karnego czy spadkowego. To wszystko sprawia, że możemy poszczycić się wyjątkową skutecznością w prowadzeniu trudnych spraw. Dzięki nam wielu naszych klientów zakończyło trwające lata procesy rozwodowe i uzyskało należne im prawa. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Układ z wierzycielami - syndyk24.com
  Na stronie syndyk24.com znajdziesz pełną ofertę profesjonalnej firmy, doradzającej z zakresu prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacyjnego. Aby umówić się na konsultację należy skontaktować się poprzez email, formularz, numer telefonu. Paweł Sadowski posiada ponad 15-letnie doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu upadłości i innych usług powiązanych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Polecamy
  Konsorcjum Prawne działające w takich miastach jak Tarnów, Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Kraków poleca swoje usługi. Oferujemy najlepszą pomoc prawną, opieka fachowców takich jak prawnik czy adwokat z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą w przeróżnych sprawach. To właśnie działa w taki sposób, że kiedy ma być sprawnie i tanio to właśnie nasza kancelaria prawna jest najlepszym rozwiązaniem
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0