Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań
ID linku 23476
Tytuł Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań
Url http://excambium.pl
Opis Wybierając naszą firmę, możecie Państwo mieć pewność, że nie są pozostawieni sami sobie w tak trudnych chwilach, jak te, gdy dochodzi się roszczeń. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc, jeśli ucierpieliście w wyniku wypadku w pracy, wypadku komunikacyjnego, w wyniku śmierci bliskiej osoby, bądź błędu lekarskiego. Nasi fachowcy służą także pomocą w zakresie doradztwa w tej tematyce, gdybyście Państwo postanowili samodzielnie rozstrzygnąć sprawę przed danym organem.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe dochodzenie odszkodowań   usługi prawne   odszkodowanie   kancelaria   odzyskiwanie odszkodowań
Data Oct 23, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Marian Piasecki Komornik
  W Tarnowie mieści się Kancelaria Komornicza, którą założył Marian Piasecki - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie. Zasięg działania obejmuje Gminę Miasto Tarnów oraz Wieś Tarnów, a także Powiat tarnowski. Prowadzone przez komornika postępowanie egzekucyjne dotyczy egzekwowanie różnego typu należności dłużników (pieniężnych oraz niepieniężnych), alimentów. W razie konieczności przeprowadzane są są licytacje nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, budynków, własnościowego prawa do lokalu spółdzielczego, lokali zarządzanych przez Wspólnoty mieszkaniowe oraz ruchomości (samochodów, sprzętu RTV i AGD oraz innych). Komornik prowadzi postepowanie na zasadach określonych przez wierzycieli. Kancelaria komornika jest czynna w dni powszednie, lecz interesanci przyjmowani są we wtorki oraz czwartki. Dokładne informacje zamieszczono na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokat prawo pracy wrocław
  Na stronie internetowej znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące kancelarii adwokackiej z miasta Wrocław, która przede wszystkim zajmuje się prawem pracy. Prowadzenie procesów, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej czy porady prawne - to znaleźć można przede wszystkim w naszej ofercie. Kancelaria świadczy usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i pracownikom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawnik i Radca prawny dla dzielnic Ochota i Bielany
  Nasza Kancelaria to zespół sprawdzonych prawników, którzy mogą zaoferować swoim Klientom pomoc prawną z różnych gałęzi prawa. Nasi prawnicy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie prowadzenia obsługi prawnej firm oraz pomocy zwykłym obywatelom. Pełne wsparcie prawne mogą uzyskać firmy działające na terenie dzielnic Ochota, Żoliborz i Wola. Pomoc prawna obejmuje kompleksową obsługę, na którą składają się doraźne porady prawne, reprezentacja w sądzie lub windykacja prawna. Podkreślić należy, iż wszyscy nasi prawnicy, w tym radcowie prawni są należycie przygotowani do świadczenia pomocy i ponoszą za to odpowiedzialność. Z pomocy prawników naszej kancelarii może skorzystać także każda osoba fizyczna zamieszkująca dzielnice Ochota, Wola i Żoliborz. Wybrany przez Klienta prawnik zapewnia wsparcie w zwykłych i codziennych sprawach jak np. sprawy rodzinne o alimenty lub rozwód. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Każdy nasz radca prawny oferuje zniżki oraz zapewnia dobry kontakt z Klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokaty w specjalizacji rozwodowej - przemyslaw-dziubak.pl
  Najpopularniejszą usługą w ramach prawa rodzinnego w kancelarii przemyslaw-dziubak.pl jest udzielanie jednorazowych porad prawnych. Taka porada prawna w sprawach rodzinnych jest często wstępem do dalszej pracy, gdyż dopiero w trakcie konsultacji, analizy dokumentów i sytuacji Klienta przez kompetentnego prawnika można udzielić praktycznych wskazówek co do koniecznych działań i ich kosztów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Kraków
  Na stronie internetowej www.KRMP.pl znajdziecie Państwo informacje o Kancelarii Radcowskiej Michał Podolec, która znajduje się w Krakowie. Chodzi o kompleksowe usługi prawne - porady (w tym również e-porady), reprezentację, sporządzanie umów, a także stałą obsługę prawną firm. Kancelaria wyspecjalizowała się w takich dziedzinach prawa jak: błąd medyczny, windykacja, odszkodowania czy rozwody.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0