Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań
ID linku 23476
Tytuł Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań
Url http://excambium.pl
Opis Wybierając naszą firmę, możecie Państwo mieć pewność, że nie są pozostawieni sami sobie w tak trudnych chwilach, jak te, gdy dochodzi się roszczeń. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc, jeśli ucierpieliście w wyniku wypadku w pracy, wypadku komunikacyjnego, w wyniku śmierci bliskiej osoby, bądź błędu lekarskiego. Nasi fachowcy służą także pomocą w zakresie doradztwa w tej tematyce, gdybyście Państwo postanowili samodzielnie rozstrzygnąć sprawę przed danym organem.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe dochodzenie odszkodowań   usługi prawne   odszkodowanie   kancelaria   odzyskiwanie odszkodowań
Data Oct 23, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Prawa Kanonicznego VERITAS
  Celem Kancelarii jest pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji osobistej, niejednokrotnie będącym w niesakramentalnych związkach lub będącym w trakcie sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa i które pragną ułożyć swoje życie na nowo. Udzielamy wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności służymy pomocą osobom, które chcą wszcząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Kancelaria świadczy pomoc prawną w następującym zakresie:

1. Porady prawne on-line.
2. Konsultacja sprawy przed rozpoczęciem procesu (np. ustalenie do którego sądu kościelnego należy wnieść sprawę).
3. Porady prawne.
4. Pomoc w doborze materiałów dowodowych.
5. Reprezentacja strony powodowej i pozwanej w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego przed sądem kościelnym.
6. Sporządzanie pism procesowych:

1. Skargi powodowej (pismo wszczynające proces).
2. Rekursu przeciwko odrzuceniu skargi powodowej (zaskarżenie pisma odrzucającego skargę powodową).
3. Odpowiedzi strony pozwanej na skargę powodową.
4. Skargi wzajemnej (pismo strony pozwanej wnoszone, jako odpowiedź na skargę powodową).
5. Odpowiedzi strony na uwagi przedwyrokowe obrońcy węzła.
6. Apelacji do trybunału II instancji.
7. Apelacji do Roty Rzymskiej.
8. Skargi o nieważność wyroku.
9. Wniosku o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, gdy do wyroku stwierdzającego nieważność małżeństwa, dołączony został zakaz jego ponownego zawarcia.
10. Prośby o dyspensę od małżeństwa ważnie zawartego, lecz niedopełnionego.

Pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta:

1. w siedzibie Kancelarii
2. w siedzibie Klienta (na terenie całego kraju)
3. w miejscu wskazanym przez Klienta
4. za pośrednictwem Internetu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. http://www.adwokatodszkodowania.info
  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Borowskiego prowadzi sprawy o odszkodowania. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu, ale adwokaci reprezentują klientów z terenu całej Polski. Oferta obejmuje zgłoszenie szkody, prowadzenie postępowań likwidacyjnych oraz sądowych, ustalenie wysokości rekompensaty. Kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowania za szkody poniesione w wyniku wypadków przy pracy lub w rolnictwie, wypadków komunikacyjnych, pożarów. Zakres działalności obejmuje również rekompensaty związane z niedotrzymaniem warunków umowy, niesłuszne aresztowania, przestępstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria prawna Łódź - joanna-zielinska.pl
  Jesteśmy kancelarią adwokacką z Łodzi, która przez cały okres funkcjonowania zebrała wiele rekomendacji od swoich klientów. Nie obce są nam problemy polskich firm oraz osób fizycznych. Nasze fachowe wsparcie składa się na porady pozasądowe i reprezentację przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Pomagamy w sprawach spadkowych, ale także podczas walki o uznanie praw autorskich.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Wojciech Szpara Kancelaria Adwokacka Dębica
  Ta witrynka z założenia miała być prawdopodobnie jedynie wizytówką kancelarii adwokackiej. Jednakże w miarę upływu czasu treść rozrosła się znacznie i aktualnie znajdziemy na niej wiele informacji, które znacznie wykraczają poza zakres tego co przeważnie można znaleźć na takich stronach. Na uwagę zasługuje katalog usług gdzie opisano różnego rodzaju pisma procesowe, taktyki adwokackie i wyjaśniono pojęcia prawne. Autor strony specjalizuje się w sprawach karnych. Jest obrońcą podejrzanych i oskarżonych w procesie karnym. Reprezentuje także pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych. Przedstawił tam sporo własnych poglądów na zagadnienia związane z prawem karnym. Zauważyć można, iż koncentruje się on na postępowaniu przygotowawczym uznając, iż właśnie w śledztwie i w dochodzeniu w 90% rozstrzygają się losy całego postępowania karnego. Jego zdaniem skoro wtedy właśnie zbierana jest większość dowodów to na etapie sądowym niezbyt wiele można zrobić. Przestrzega nadto swych potencjalnych klientów by go nie okłamywali ( nie przedstawiali mu siebie w zbyt różowym świetle i nie przedstawiali mu niezgodnych z prawdą przebiegów wydarzeń ) gdyż w ten sposób mogą wprowadzić adwokata w procesie w "maliny" i spowodować, że będzie ich nieskutecznie bronił. Podkreśla konieczność istnienia zaufania pomiędzy adwokatem, a jego klientem. Tłumaczy także na czym polega tajemnica adwokacka i jakie są gwarancje jej stosowania. Wyjaśnia, iż nie można obrońcy przesłuchać w charakterze świadka na okoliczność tego o czym dowiedział się od klienta. Twierdzi, że jest to tak samo jakby przesłuchać księdza na temat tego o czym dowiedział się podczas spowiedzi.
Na rekomendowanej stronie znajdziemy więcej tego typu ciekawostek, sugestii i wyjaśnień.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Notariusz jerozolimskie
  Kancelaria Notarialna Romana Tokarczuka powstała w styczniu 2015 roku. Prowadzona jest jednak przez notariusza posiadającego o wiele dłuższe doświadczenie w branży. Siedziba naszej kancelarii zlokalizowana jest przy ulicy Jutrzenki 177 w Warszawie. Klientów obsługujemy w dni robocze w godz. 9-17. Oferujemy czynności notarialne wynikające z obowiązującej ustawy. Spisujemy protokoły, sporządzamy akty notarialne, poświadczenia, odpisy, wypisy i wyciągi dokumentów, akty poświadczenia dziedziczenia, protesty weksli czy czeków. Zajmujemy się również dostarczaniem oświadczeń oraz przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe i dokumenty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0