Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Odwołanie darowizny poradnik
ID linku 29847
Tytuł Odwołanie darowizny poradnik
Url http://odwolanie-darowizny.pl
Opis Na niniejszym blogu znajduje się szereg zagadnień, które dotyczą czynności jaką jest odwołanie darowizny. Dzięki dostępnym na naszej stronie wpisom, z łatwością odszukasz wszelkie kwestie, które krok po kroku przeprowadza cię przez to działanie. Zachęcamy do wizyt na łamach bloga oraz do kontaktu z naszą kancelarią prawną, która oferuje swoje działania na terenie Wrocławia.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe darowizna   blog   darowizna poradnik   odwołanie darowizny
Data Oct 13, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Beata Nowakowska - Kancelaria Prawna
  Kancelaria Adwokacka Beata Nowakowska świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych.

Głównymi sferami zainteresowania kancelarii są:
- prawo karne
- prawo gospodarcze i finansowe
- obsługa prawna procesu inwestycyjnego
- obsługa prawna obrotu nieruchomościami
- obsługa prawna zarządców nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Windykacja
  Blog edukacyjny poruszający przede wszystkim zagadnienia związane z windykacją należności na etapie przedsądowym, sądowym oraz w komorniczym postępowaniu egzekucyjnym. Z porad i sugestii zawartych we wpisach blogera korzystają nie tylko wierzyciele ale także dłużnicy. Bloger to doświadczony windykator a jednocześnie właściciel firmy windykacyjnej i jako autor wspierany jest konsultacjami prawników oraz komorników. Zazwyczaj codziennie na blogu pojawia się nowy, praktyczny wpis.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Pomoc dłużnikom - ulgaoddlugu.pl
  Specjalizujemy się w pomocy dłużnikom. Jeżeli nie możecie Państwo poradzić sobie ze spłatą należności proponujemy pełny plan oddłużeniowy, a nawet wsparcie kancelarii prawnej. Mamy duże doświadczenie negocjacyjne. Konsultujemy wiele spraw bezpośrednio z wierzycielami. Stawiamy na ochronę majątku dłużnika i na realną poprawę historii kredytowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. KMMC - Obsługa prawna hurtowni
  Jako jedyni oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną hurtowni. Nasza oferta jest specjalnie skrojona dla tego rodzaju przedsiębiorstwa.
Oferujemy między innymi: obsługę bieżących wierzytelności, sprawdzanie przyszłych kontrahentów pod względem wypłacalności, sporządzanie i opiniowanie umów handlowych, audyt prawny dokumentacji firmy, szkolenie kluczowych pracowników firmy (fakturzystki, kadrowa, handlowcy) z podstaw prawa.
Posiadamy doświadczenie w obsłudze hurtowni wielu branż. Świadczymy doradztwo odnośnie formy i sposobu działalności. Pracujemy zdalnie bez angażowania infrastruktury firmy, a nasze ceny są kilkakrotnie niższe niż u adwokatów i radców, gdyż jesteśmy prawnikami niezrzeszonymi w korporacjach prawniczych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Białystok
  Szukają Państwo adwokata w Białymstoku, który w razie potrzeby przygotuje projekt umowy czy pisma procesowego? Jeśli tak, koniecznie powinni Państwo sprawdzić, co proponuje adwokat Rafał Goździewski z Białegostoku. W kręgu jego zainteresowań mieszczą się: prawo cywilne, rodzinne oraz karne, ale także prawo karne wykonawcze, wykroczeń oraz administracyjne, gospodarcze i prawo pracy. Jesteśmy przekonani, że kompleksowe spojrzenie na sytuację prawną, niezależnie czy będzie to osoba fizyczna, prawna czy instytucja, daje większą możliwość skutecznego rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami już teraz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0