Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat alimenty katowice
ID linku 31067
Tytuł Adwokat alimenty katowice
Url http://www.adwokatrodzinny.katowice.pl
Opis Dostałeś pozew rozwodowy, a może czekasz na sprawę o opiekę nad dziećmi? Nie masz jeszcze adwokata? Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jacka Sosnowskiego, który pomoże Ci w tej trudnej i emocjonującej sprawie. Kancelaria służy pomocą aż do prawomocnego zakończenia postępowania. Więcej na www.adwokatrodzinny.katowice.pl.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe podział majątku   rozwód katowice   kancelaria katowice   adwokat katowice   kancelaria adwokacka
Data Mar 1, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna katowice - pirozek.pl
  Kancelaria Adwokacka Pirożek & Pirożek zaprasza do kontaktu te osoby, które poszukują pomocy prawników. Kancelaria skupia specjalistów od prawa, którzy z pewnością podejdą do Twojej sprawy z pełnym profesjonalizmem. Adwokaci, radcowie prawni jak i doradca podatkowy z Kancelarii Pirożek & Pirożek mają bogate doświadczenie, zdobyte w renomowanych kancelariach w Polsce i za granicą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. radca prawny gdańsk
  Radca prawny to osoba, która dzięki swojej fachowej wiedzy i doświadczeniu doradzi, pomoże bądź rozwiąże problem prawny klienta. Zespół radców prawnych z wieloletnią praktyką i najwyższym odsetkiem skutecznych działań prawnych tworzy kancelarię Kołodziejczyk & Minkowski z Gdańska. W ofercie usługi z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa lokalowego i spółdzielczego, prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, prawa konsumenckiego, windykacji należności czy prawa zamówień publicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Prawnik Warszawa - capitallegal.pl
  Kancelaria prawna Capital Legal specjalizuje się w dziedzinach prawa istotnych z punktu widzenia prowadzenia nowoczesnego biznesu. Zespół stanowią doświadczeni adwokaci oraz radcy prawni, którzy zajmują się obsługą prawną spółek, sporządzaniem umów, a także reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach karnych gospodarczych czy dochodzeniem odszkodowań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska Notariusz
  Kancelaria Notarialna Barbary Jędrzejewskiej mieści się przy ulicy Garncarskiej 38 w Głogowie na Starym Mieście niedaleko sklepu Lidl przy którym znajduje się parking. Na stronie internetowej kancelarii znajdują się informacje dotyczące zakresu usług, niezbędnych dokumentów do dokonania czynności prawnych, taksy notarialnej, opłat sądowych i podatków. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz dokonuje następujących czynności:

~ sporządza akty notarialne
~ sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
~ sporządza poświadczenia:
× własnoręczności podpisu
× zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
× daty okazania dokumentu
× pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu
~ doręcza oświadczenia
~ spisuje protokoły
~ sporządza protesty weksli i czeków
~ przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
~ sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, 9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
~ sporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych
~ sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Akt notarialny Łódź - notariusz Jabłoński
  Notariusz Rafał Jabłoński i Katarzyna Borten to kancelaria notarialna w Łodzi, która od 30 lat sporządza akty notarialne przy zakupie mieszkania, działki, nieruchomości. Prowadzi pełen katalog czynności notarialnych od sporządzenia aktu notarialnego po poświadczenie dziedziczenia lub sporządzenie intercyzy. Notariusz łódź tanio sporządzi testament notarialny, dokona działu spadku i potwierdzi darowiznę. Do notariusza możesz udać się również po poświadczenie dziedziczenia lub na podpisanie intercyzy czyli umowy majątkowej małżeńskiej. Po ustaleniu wizyty w kancelarii notarialnej, podczas rozmowy dowiesz się jakie dokumenty potrzebne są do podpisania aktu notarialnego. Na stronie notariusz łódź cennik znajdziesz informacje na temat cen usług notarialnych wg obowiązującej taksy notarialnej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0