Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Biuro rachunkowe Wrocław
ID linku 4599
Tytuł Biuro rachunkowe Wrocław
Url http://www.profit.wroclaw.pl
Opis Profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz osób prywatnych w zakresie księgowości i rozliczania z podatku zajmuje się biuro rachunkowe Wrocław. W ramach swoich usług oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia z fiskusem wraz z miesięcznymi deklaracjami, itp., itd. Korzystanie z usług naszych księgowych zapewnia spokojny sen i bezpieczną przyszłość finansową. Ewidencjonowanie podatku VAT czy przygotowanie umowy o pracę nie stanowi na nich żadnego problemu. Oferta biura rachunkowego obejmuje także początkujących biznesmenów oraz osób zamierzających założyć działalność gospodarczą. Pomocne informacje można zdobyć na odległość zadając pytanie poprzez stronę internetową biura.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe biuro rachunkowe wrocław   księgowi wrocław  
Data Oct 6, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Ricco Poznań.
  Mówimy o sobie Biuro Księgowe XXI wieku, ponieważ paleta usług, które świadczymy, mocno wykracza poza powszechne rozumienie terminu księgowość. Od początku istnienia naszej firmy, codziennie budujemy zaufanie kolejnych podatników. Ricco to solidny fundament pod Twój biznes, niezależnie od tego w jakiej działasz branży. Obsługujemy firmy w postaci każdej osoby prawnej czy fizycznej, małe i duże. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biura rachunkowe Poznań - Taxlex-Consulting
  Biura rachunkowe Poznań - Taxlex-Consulting - biuro rachunkowo-podatkowe.
Nasza firma istnieje już kilkanaście lat na rynku - przez ten czas wypracowaliśmy sobie pozycje lidera w naszej branży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro Rachunkowe ZALET
  Biuro Rachunkowe ZALET z siedzibą w Łodzi przy ul. Zbąszyńskiej 13 oferuje Państwu profesjonalne usługi z zakresu pełnej księgowości,ksiąg przychodów i rozchodów,sporządzaniu deklaracji,bilansów i dokumentów ZUS.Biuro powstało w 1992 roku. Nasze doświadczenie poparte jest licencją Ministerstwa Finansów i gwarantuje naszym Kontrahentom obsługę księgową na najwyższym poziomie w pełni zgodną z polskimi przepisami. Usługi księgowe dla firm prowadzone są komputerowo w oparciu o programy zgodne z wymogami Ustawy o Rachunkowości i wszelkich innych przepisów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. KRYSTIAN SAMBORSKI Usługi księgowo płacowe Wrocław
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją biura rachunkowego, kierowanego przez Krystiana Samborskiego! Od przeszło 10 lat świadczy profesjonalne usługi rachunkowe dla firm o różnych profilach działalności. Oferuje on pełną obsługę księgową, prowadzenie ewidencji zysków, obsługę kadrowo-płacową czy sporządzanie raportów. Oprócz tego, w ramach usług doradczych, pomaga przedsiębiorstwom pozyskać dofinansowanie unijne bądź przeprowadzić analizę finansowo-księgową. Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC. Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie zamieszczony jest pełen zakres usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Polecana księgowa w Jaworznie
  Mało kto za wyjątkiem zatrudnionych w księgowości, orientuje się w rozporządzeniach skarbowych. Na całe nieszczęście procedury fiskalne zamiast ulegać ułatwieniu, stale niosą ze sobą nowe trudności dla przedsiębiorców. Skutkuje to nieprzebraną ilością pułapek i niebezpieczeństw, za które przy sporej nieuwadze możemy drogo zapłacić. Nasze biuro księgowe na terenie Jaworzna, perfekcyjnie orientuje się w całokształcie zmian, dzięki czemu nie będziecie musieli się już więcej martwić gnębiącym Was fiskusem. To co biznesmenom spędza sen z powiek, dla naszego personelu nie stanowi najmniejszego kłopotu. Żartobliwie rzecz biorąc w kodeksach skarbowych poruszamy się niczym lew na sawannie, dzięki czemu możecie być przekonani że wnikliwie zajmiemy się Państwa rachunkami.


Oferta biura rachunkowego prowadzonego przez panią Teresę Sykulską, z pewnością spełni wszystkie Wasze potrzeby. Trudnimy się księgowością, dzięki czemu możecie zlecić firmie zewnętrznej utrzymywanie kosztownej obsługi księgowej i w związku z tym umożliwić sobie obniżenie liczby pomyłek, jak również minimalizację odpowiedzialności za popełnione ewentualne wykroczenia. Proponujemy Państwu też pomoc z obszaru spraw mających związek z konsultingiem biznesowym, a także przygotowywanie PIT-ów na podstawie doręczonych przez płatników rachunków.


Pracujemy na terenie Śląska i województwa małopolskiego. Nasza placówka jest położona przy ul. Piastowskiej 20 w Chrzanowie. Ochoczo udzielimy odpowiedzi również na Państwa pytania e-mailowe pod adresem kontakt@sykulska.pl oraz te zadane przez telefon pod numerem 32 729 80 65. Nakłaniamy Państwa też do odwiedzenia portalu internetowego www.sykulska.pl, na której znajdziecie gruntowną ofertę. Na przestrzeni lat zaufało nam ponad 130 ludzi interesu, nic nie stoi więc na przeszkodzie, żebyś i Ty wstąpił do grupy uszczęśliwionych usługobiorców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0