Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Prawnicy i radcy prawni - Siciarz & Siciarz w Poznaniu
ID linku 5241
Tytuł Prawnicy i radcy prawni - Siciarz & Siciarz w Poznaniu
Url http://www.sjlegal.pl
Opis Prawnicy i radcy prawni z Kancelarii Prawnej Siciarz i Siciarz w Poznaniu świadczą doradztwo prawne dla szerokiego grona klientów, zarówno osób prawnych jak i osób fizycznych. Wśród oferowanych usług znajdują się między innymi porady prawne, obsługa prawna przedsiębiorstw, w tym zakładanie i obsługa prawna spółek, windykacja należności w Poznaniu i poza województwem wilekopolskim. Dla klientów będących osobami fizycznymi Kancelaria Prawna oferuje pomoc prawną w zakresie takich usług jak stwierdzenie nabycia spadku i podziały spadku, pozew o rozwód i alimenty, sprawy z zakresu prawa pracy oraz z innych dziedzin prawa.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik poznań   radca prawny poznań   windykacja poznań   mecenas poznań   kancelaria prawna poznań   prawnicy w poznaniu   radcy prawni w poznaniu   mecenasi w poznaniu   kancelarie prawne w poznaniu
Data Oct 29, 2009
Imię kontaktowe Bartłomiej Siciarz
Email wyślij email do Bartłomiej Siciarz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Białystok
  Szukają Państwo adwokata w Białymstoku, który w razie potrzeby przygotuje projekt umowy czy pisma procesowego? Jeśli tak, koniecznie powinni Państwo sprawdzić, co proponuje adwokat Rafał Goździewski z Białegostoku. W kręgu jego zainteresowań mieszczą się: prawo cywilne, rodzinne oraz karne, ale także prawo karne wykonawcze, wykroczeń oraz administracyjne, gospodarcze i prawo pracy. Jesteśmy przekonani, że kompleksowe spojrzenie na sytuację prawną, niezależnie czy będzie to osoba fizyczna, prawna czy instytucja, daje większą możliwość skutecznego rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami już teraz.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Profesjonalna kancelaria prawnicza JG LEGAL
  Kancelaria Prawna JG LEGAL założona została przez radcę Joannę Gogolewską-Zych. Biuro kancelarii mieści się we Wrocławiu. Oferta obejmuje pomoc prawną zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Firmy mogą skorzystać z obsługi prawnej w ramach stałej umowy lub z doraźnej pomocy radcy prawnego. Kancelaria udziela pomocy z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, pracy, cywilnego, karnego, nieruchomości, rodzinnego i innych. Oprócz porad prawnych, oferta obejmuje również zastępstwo w toku postępowań mediacyjnych lub sądowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Rawa Mazowiecka
  Kancelaria adwokacka Pani mec. Katarzyny Gałeckiej Nerek ma swoją siedzibę w Rawie Mazowieckiej. Kancelaria świadczy usługi prawnicze w szerokim zakresie, specjalizuje się w sprawach z prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego. Prawnicy pracujący w kancelarii posiadają wyższe wykształcenie prawnicze. Adwokat zajmuje się także kompleksową obsługą prawną firm i instytucji państwowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka Agnieszka Pietrzak
  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Pietrzak oferuje profesjonalne usługi prawne i doradztwo. Specjalizuje się w prawie i postępowaniu cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa gospodarczego i budowlanego. Adwokat Agnieszka Pietrzak zdała egzamin sędziowski w 2008 i należy do Izby Adwokackiej w Warszawie od tego samego roku. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej spółek, inwestycji deweloperskich oraz doradztwie dla inwestorów krajowych i zagranicznych. Współpracowała z KKPW Adwokaci od 2005 do 2011 a od 2009 prowadzi własną Kancelarię Adwokacką.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Katowice
  Jednymi z dziedzin prawnych, jakimi zajmuje się mieszcząca się w Katowicach Kancelaria LAW & TAX jest prawo karne, karno gospodarcze oraz karno skarbowe. Swym klientom prawnicy tej kancelarii oferują doradztwo prawne oraz reprezentowanie przed sądami, przed organami skarbowymi, czy też instytucjami. Adwokaci posiadają odpowiednie kompetencje i wiedzę do prowadzenia różnego typu spraw z tych dziedzin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0