Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6356
Dom 3438
Firmy wg branży 8595
Internet 4314
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 954
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 873
Społeczenstwo 501
Sport 592
Turystyka 1928
Zdrowie i uroda 3142
Zwierzęta i rośliny 325
Prawnicy i radcy prawni - Siciarz & Siciarz w Poznaniu
ID linku 5241
Tytuł Prawnicy i radcy prawni - Siciarz & Siciarz w Poznaniu
Url http://www.sjlegal.pl
Opis Prawnicy i radcy prawni z Kancelarii Prawnej Siciarz i Siciarz w Poznaniu świadczą doradztwo prawne dla szerokiego grona klientów, zarówno osób prawnych jak i osób fizycznych. Wśród oferowanych usług znajdują się między innymi porady prawne, obsługa prawna przedsiębiorstw, w tym zakładanie i obsługa prawna spółek, windykacja należności w Poznaniu i poza województwem wilekopolskim. Dla klientów będących osobami fizycznymi Kancelaria Prawna oferuje pomoc prawną w zakresie takich usług jak stwierdzenie nabycia spadku i podziały spadku, pozew o rozwód i alimenty, sprawy z zakresu prawa pracy oraz z innych dziedzin prawa.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik poznań   radca prawny poznań   windykacja poznań   mecenas poznań   kancelaria prawna poznań   prawnicy w poznaniu   radcy prawni w poznaniu   mecenasi w poznaniu   kancelarie prawne w poznaniu
Data Oct 29, 2009
Imię kontaktowe Bartłomiej Siciarz
Email wyślij email do Bartłomiej Siciarz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Spółki24.pl
  Serwis przeznaczony jest dla asystentów zarządów spółek, członków zarządów oraz wspólników spółek osobowych i kapitałowych. W Serwisie zgromadzono wzory korporacyjne niezbędne w działalności każdej spółki, które pogrupowane zostały w przejrzyste kategorie tematyczne. Ponadto Serwis zawiera przydatne publikacje dotyczące prawa spółek oraz orzecznictwo. Za pośrednictwem serwisu można również otrzymać pomoc prawną w sprawach korporacyjnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Prawna LegisLatte
  Kancelaria prawna LegisLatte świadczy usługi prawne zarówno dla klientów biznesowych jak i osób indywidualnych. Dogłębna znajomość specyfiki prawa oraz duże doświadczenie przy obsłudze spraw pozwala kancelarii oferować doradztwo prawne o najwyższej jakości. W ofercie kancelarii prócz stałej obsługi prawnej znajduje się udzielanie porad prawnych online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Wypadek w pracy odszkodowanie
  Nie wiesz jak postępowań w sytuacji gdy miałeś wypadek w pracy? Nie musisz się więcej martwić gdyż są ludzie którzy z chęcią wesprą twoje dążenie do uzyskania odszkodowania, również za wypadek w drodze do pracy. Mowa o Kancelarii Odszkodowawczej Niedźwiedź, ich numery kontaktowe 691862457 oraz 606 274 295. Wystarczy się z nimi skontaktować a udzielą wstępnej opinii prawnej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria notarialna Wrocław
  Jeśli poszukujesz czegoś z dziedziny: notariusz Wrocław, kancelaria notarialna Wrocław, notariusz Dolny Śląsk, umowa spółki Wrocław, akt notarialny, testament Wrocław, najem okazjonalny, najtrafniejszym wyborem będzie kredzinska.pl. Nasi notariusze postarają się pomóc w każdej sprawie. Jesteśmy profesjonalistami. proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i również do kontaktu bezpośredniego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Notariusz Lublin - Kancelaria Notarialna Agnieszki Kuneckiej
  Strona Kancelarii Notarialnej Agnieszki Kuneckiej. Szybko, tanio i solidnie. Poświadczenia dziedziczenia, testamenty, umowy przedwstępne, umowy spółek oraz umowa sprzedaży nieruchomości. Czynne od Pon do Pt w godzinach od 9 do 16. Możliwość umówienia dogodnego terminu telefonicznie również poza godzinami pracy kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0