Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Biuro rachunkowe Wrocław
ID linku 5914
Tytuł Biuro rachunkowe Wrocław
Url http://www.eres.pl
Opis Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która działa na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast obecnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe wrocław   biuro rachunkowe Wrocław   kancelaria podatkowa Wrocław   usługi podatkowe   kancelaria podatkowa   usługi księgowe   księgowość   audyt podatkowy
Data Nov 26, 2009
Imię kontaktowe Johny
Email wyślij email do Johny
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Nadruki na CD
  Firma Alternati Projekt zajmuje się tłoczeniem i kopiowaniem płyt cd oraz dvd. Nasze usługi gwarantują klientom bezpieczeństwo produktów dzięki licencjom podpisanym z tak uznanymi firmami jak Toshiba. Nagrywanie płyt cd oraz nadruki na płytach cd jeszcze nigdy nie były wykonywane na Dolnym Śląsku w tak dobrej jakości i przez tak rzetelny team. Wykonujemy także automatyczne prezentacje multimedialne oraz opakowania typu Digipak.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie


2. Hema
  Działamy na rynku od ponad 10 lat. Nasze motto to wysoki standard oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i zadowolenie klienta. Główna nasza oferta handlowa to wysokiej klasy Cyfrowe Wskaźniki Położenia tzw. liniały pomiarowe do tokarek, frezarek i innych obrabiarek. Oferujemy również imaki w technice szybko zmiennej (system Multifix oraz Parat), wszelkiego rodzaju systemy osłonowe prowadnic - takie jak osłony spiralne, teleskopowe, roloosłony, osłony harmonijkowe, prowadniki przewodów itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Biuro rachunkowe Wrocław
  Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która działa na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast obecnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Bydgoszcz KT Services
  KT Services - Biuro Rachunkowe Bydgoszcz. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym świadczącym usługi zarówno dla firm jednoosobowych jak i przedsiębiorstw. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność, komunikatywność i wysoka jakość świadczonych usług.
Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Oferujemy usługi w zakresie:
- obsługa księgowa
- kadry i płace
- usługi z zakresu rejestracji nowej działalności
- doradztwo podatkowe
- doradztwo finansowe
- doradztwo leasingowe
- doradztwo BHP
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Księgowość dla każdego.
  Biuro Rachunkowe INESSA oferuje prowadzenie księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu.
Zapewniamy pełen zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu - obsługę kadrowo-płacową z ZUSem - pomoc przy zakładaniu firm - wyprowadzenie zaległości - rozliczenia roczne - konsultacje z księgowości. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm, ale też do osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą świadczonych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Usługi Księgowe-Wirtualne Biuro
  Biura księgowe Abix Consultant Sp zoo oferuje pełen zakres usług księgowych ale i także usługi dodatkowe. Możemy zaliczyć doń stały dostęp do rozliczeń oraz faktur za pomocą aplikacji internetowej, swobodę przesyłania dokumentów za pomocą poczty elektronicznej bądź specjalnych platform, pomoc w optymalizacji szeroko pojętych kosztów firmy, wsparcie w zakresie kwestii prawnych, w tym prawa podatkowego, prawa pracy, prawa gospodarczego, możliwość skorzystania z usług księgowego w weekendy etc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. ZwrotPodatkow.pl :: Zwrot podatku z zagranicy
  Każdy, kto pracował za granicą, może uzyskać zwrot podatku który zapłacił jego pracodawca. Serwis ZwrotPodatkow.pl zrobi to za Ciebie, nie będziesz musiał się przejmować zbędnymi formalnościami. Odzyskujemy podatek z Niemiec, Holandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, oraz USA. Możemy także pomóc uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec (Kindergeld).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. HMP INVEST
  HMP nawiązuje współpracę z firmami z kapitałem zagranicznym, małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorcami, a także z wszystkimi osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Od początku działalności, czyli od 2009 roku pomaga nowym przedsiębiorcom wdrożyć się w zakres obowiązków, jakie posiadają. Udziela porad prawno-finansowych oferuje rozliczenia podatkowe, a także obsługuje kadry i płace.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0