Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Biuro rachunkowe Wrocław
ID linku 5914
Tytuł Biuro rachunkowe Wrocław
Url http://www.eres.pl
Opis Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która działa na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast obecnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe wrocław   biuro rachunkowe Wrocław   kancelaria podatkowa Wrocław   usługi podatkowe   kancelaria podatkowa   usługi księgowe   księgowość   audyt podatkowy
Data Nov 26, 2009
Imię kontaktowe Johny
Email wyślij email do Johny
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Hema
  Działamy na rynku od ponad 10 lat. Nasze motto to wysoki standard oferowanych produktów, atrakcyjne ceny i zadowolenie klienta. Główna nasza oferta handlowa to wysokiej klasy Cyfrowe Wskaźniki Położenia tzw. liniały pomiarowe do tokarek, frezarek i innych obrabiarek. Oferujemy również imaki w technice szybko zmiennej (system Multifix oraz Parat), wszelkiego rodzaju systemy osłonowe prowadnic - takie jak osłony spiralne, teleskopowe, roloosłony, osłony harmonijkowe, prowadniki przewodów itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. Nadruki na CD
  Firma Alternati Projekt zajmuje się tłoczeniem i kopiowaniem płyt cd oraz dvd. Nasze usługi gwarantują klientom bezpieczeństwo produktów dzięki licencjom podpisanym z tak uznanymi firmami jak Toshiba. Nagrywanie płyt cd oraz nadruki na płytach cd jeszcze nigdy nie były wykonywane na Dolnym Śląsku w tak dobrej jakości i przez tak rzetelny team. Wykonujemy także automatyczne prezentacje multimedialne oraz opakowania typu Digipak.
Kategoria:   Firmy wg branży > Drukarnie


3. Biuro rachunkowe Wrocław
  Przedsiębiorstwo Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która działa na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast obecnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Bemowo
  Nasza firma świadczy wszelkiego rodzaju usługi księgowe, rachunkowość. W ramach usług prowadzimy księgi rozchodów i przychodów zgodnie z ustawą o księgowości. Sporządzamy także plany amortyzacji i rozliczania środków trwałych. Serdecznie zapraszamy, nasza wykwalifikowana kadra zajmie się Państwa rachunkami z największym profesjonalizmem
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. VMBiuro biuro rachunkowe lublin
  VMBiuro Biuro rachunkowe gwarantuje to, że księgowość Twojej firmy będzie prowadzona na wysokim poziomie Oddając sprawy księgowe w nasze ręce, masz pewność, że trafi do doskonałych specjalistów z zakresu księgowości i finansów. Dodatkowo masz pewność, że dochody Twojego przedsiębiorstwa będą coraz większe. Bo ty oddając nam sprawy księgowe oraz skarbowe w całości wykorzystasz swój drogi czas na pomnażanie majątku. Biuro rachunkowe VMBIURO świadczy usługi najwyższej jakości, odpowiednio z polskim prawem księgowym. Firma ma na celu wspieranie interesantów,sumienną obsługę księgowo kadrową. Zapraszamy do naszego biura w Turce koło Lublina ul. Konwaliowa 1A/U2. 506-383-600
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Ark.pl
  W ramach oferty naszej firmy zajmujemy się już od 1989 roku prowadzeniem księgowości na rzecz firm. Realizujemy usługi między innymi dla klientów korzystających z ksiąg rachunkowych zapewniając sporządzenia miesięcznych zestawień obrotów i sald, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, przeprowadzenia wycen aktywów i pasywów, przygotowanie okresowych zestawień należności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Usługi księgowe, podatkowe - Wiol Łódź
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowe WIOL z Łodzi. Nasza propozycja jest skierowana w szczególności do firm i ma ona na celu wesprzeć obsługę kadrowo-płacową. Jeśli potrzebują Państwo zaufanej kancelarii to zapraszamy do nas. Obiecujemy profesjonalnie zająć się Państwa rachunkowością.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro rachunkowe Doradca Podatkowy
  Prowadzimy Biuro Obsługi Podatkowej od 1993 r.
Posiadamy wysokie, stale podnoszone, kwalifikacje, duże doświadczenie w doradztwie podatkowym oraz księgowości.Doradztwo podatkowe
W skład naszych usług wchodzi: doradztwo podatkowe, audyt podatkowy, nadzór nad rozliczeniami podatkowymi prowadzony w firmie klienta, reprezentowanie klienta przed organami skarbowymi i ZUS.


Biuro rachunkowe
Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtów od przychodów ewidencjonowanych, rozliczania z ZUS.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0