Kategorie katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326

Top > Biznes i ekonomia > Prawo  

Linki
Sortuj wg :


31. OdszkodowaniaMediator Sp. j. to fachowcy w dziedzinie odszkodowań. W ramach pełnomocnictwa kompletują niezbędne dokumenty i reprezentują swoich klientów w sporach z ubezpieczycielami. Swoje usługi doradcze świadczą na najwyższym poziomie, o czym świadczą skutecznie prowadzone przez nich sprawy w przeszłości. Jeśli spotkał Cię nieszczęśliwy wypadek, skorzystaj z pomocy profesjonalistów i odzyskaj to, co słusznie Ci się należy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 8, 2010 Trafień: 0 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

32. Wypadek w pracyJeśli przydarzył Ci się nieszczęśliwy wypadek przy pracy, odwiedź nasz serwis internetowy. Nasi doradcy pomogą Ci w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej w ewentualnym sporze sądowym z ubezpieczycielem. Skorzystaj ze swojej szansy na odszkodowanie w pełnej wysokości! Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny w naszym serwisie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 8, 2010 Trafień: 8 Ocena: 3.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

33. Idcon ochrona danych osobowychNasza oferta to kompleksowa ochrona danych osobowych. Przygotowujemy dokumentację wymaganą przez Ustawę o ochronie danych osobowych (polityka bezpieczeństwa, instrukcja zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych. Przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa i szkolenia na wszystkich szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje pełnienie obowiązków administratora bezpieczeństwa informacji lub wsparcie dla osoby wykonującej obowiązki ABI w organizacji. Zidentyfikujemy dane osobowe, połączymy je w zbiory i pomożemy przy rejestracji. Dzięki naszej pomocy przetwarzanie danych osobowych w Twojej organizacji odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym prawem
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 10, 2010 Trafień: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

34. eKancelaria24.pl porady prawne w sieciPorady prawne w sieci.
W dobie Internetu, ciągłego braku czasu, zabiegania w życiu codziennym, zdarza się, iż pilnie potrzebujemy drobnej porady prawnej. Pójście do prawnika, do kancelarii prawnej, wiąże się z dużymi kosztami już za samo przyjście, nie mówiąc o całkowitej kwocie za kompleks usług prawniczych. Idealnym rozwiązaniem jest nasz internetowy portal porad prawnych. Tworząc go doszliśmy do wniosku, iż czas i pieniądze są bardzo ważne i należy je szanować.

Nasze porady przygotowywane są przez ekspertów z dużym doświadczeniem zawodowym. Zadając nam pytanie masz pewność uzyskania rzetelnej i kompletnej porady prawnej, często popartej odpowiednimi paragrafami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy wysłać zapytanie wypełniając formularz kontaktowy lub na e-mail: biuro@ekancelaria24.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 11, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

35. Kancelaria Notarialna Barbara Jędrzejewska NotariuszKancelaria Notarialna Barbary Jędrzejewskiej mieści się przy ulicy Garncarskiej 38 w Głogowie na Starym Mieście niedaleko sklepu Lidl przy którym znajduje się parking. Na stronie internetowej kancelarii znajdują się informacje dotyczące zakresu usług, niezbędnych dokumentów do dokonania czynności prawnych, taksy notarialnej, opłat sądowych i podatków. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie notariusz dokonuje następujących czynności:

~ sporządza akty notarialne
~ sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
~ sporządza poświadczenia:
× własnoręczności podpisu
× zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
× daty okazania dokumentu
× pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu
~ doręcza oświadczenia
~ spisuje protokoły
~ sporządza protesty weksli i czeków
~ przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
~ sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, 9) sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów
~ sporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych
~ sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Jan 13, 2010 Trafień: 133 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

36. Kancelaria Adwokacka. Adwokat Piotr GładkiKancelaria Adwokacka - Adwokat Piotr Gładki: Sochaczew. Kancelaria świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych – klientów indywidualnych, jak i osób prawnych-spółek prawa handlowego. Kancelaria udziela również porad prawnych online. W celu jak najlepszego świadczenia usług prawnych na stałe współpracujemy z innymi adwokatami i prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Feb 25, 2010 Trafień: 5 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

37. Sprzedaj wierzytelności - www.wyroki.euWyroki.eu jest rejestrem informacji gospodarczych z możliwością
sprzedaży wierzytelności wraz z bazą w której znajdują się
dane nierzetelnych przedsiębiorców.
System oparty jest na zasadzie upublicznienia ofert sprzedaży długów oraz pośrednictwie i handlu należnościami.
Umieszczając wpis na łamach naszego serwisu macie Państwo możliwość spieniężyć swoje wierzytelności. Dłużnik poczuje się bardziej zmotywowany do spłaty swojego zobowiązania. Dzięki naszemu portalowi poznacie przyszłego lub potencjalnego kontrahenta oraz unikniecie ryzykownych transakcji. Nie ograniczamy się tylko do pośrednictwa sprzedaży i obsługi wierzytelności z terenu Polski, ale także zajmujemy się wierzytelnościami z obszaru UE oraz krajów bloku wschodniego. Sprzedaż wierzytelności regulowana jest przez prawo cywilne. Niesie ona ze sobą pewne korzyści dla wierzyciela, przede wszystkim na gruncie podatkowym, zarazem oznacza jednak, że wierzyciel nie odzyska należności, a jedynie poniesie w tych warunkach pewne korzyści podatkowe. Poza tym wierzyciel, który decyduje się sprzedać wierzytelność, uzyskuje dodatkowe inne korzyści: nie ponosi dodatkowych kosztów na jej przymusowe dochodzenie, pozbywa się ryzyka nieściągnięcia wierzytelności i zamyka konto dłużnika w systemie księgowym.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 2, 2010 Trafień: 3 Ocena: 4.20 Głosów: 5
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

38. VERT - opłaty za emisję, szkolenia, korzystanie ze środowiska, raporty i pozwoleniaVert - Biuro Analiz Ekologicznych Sp. z o.o. oferuje pomoc w zakresie: opłaty za emisję (opłaty za korzystanie ze środowiska), raporty i pozwolenia na korzystanie ze środowiska oraz szkolenia w zakresie: emisja do powietrza, korzystanie ze środowiska, opłaty środowiskowe. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu pozwoleń zintegrowanych.

Spółka specjalizuje się w problematyce ochrony powietrza atmosferycznego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 9, 2010 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

39. Kancelaria Adwokacka KrakowińskiJesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników, wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach prawa, współpracujących z kancelariami na terenie całej Polski. Gwarantujemy wysoki poziom usług prawnych, który pozwali nam w sposób profesjonalny i rzetelny zadbać o Państwa interesy. porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, kompleksowa obsługa prawna, rozwód, windykacja, e-porady
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 16, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

40. Tanie porady prawne :: Legalist.plLegalist.pl to doświadczona firma zajmująca się usługami prawnymi. Legalist.pl zatrudnia wielu doświadczonych pracowników, dlatego dostarczane przez nas porady są zawsze niezawodne. Dostarczamy również pełną obsługę prawną. Mamy potężne zaplecze wiedzy oraz doświadczenia. Wspieraliśmy projekty między innymi w takich branżach jak : Internet czy Nieruchomości. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo prowadzonych przez nas czynności i wykonywanych transakcji. Całą ofertę oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Data dodania: Mar 31, 2010 Trafień: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0